رئیس جمهور تهمت لیست دشمنان است دیگر روز به روز با کج هیلاری خواب آلود جو دیوانه برنی و عصبی نانسی نیاز به اتاق را برای جنگ جهانی 6 جان.

غرور نمایشگاه‘s گابریل شرمن گزارش می دهد که او گفته است به چند جمهوری خواهان که می گویند تهمت است پیگیری مردم او معتقد است “عبور او را در طول استیضاح” و یک “لیست دشمنان که در حال رشد است روز به روز.” آن را حزبی با تشکر. آدام شیف (D-کالیفرنیا.) تشکر. Jerrold Nadler (D-n. y.) دیابت میت رامنی (R-یوتا) و سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون تمام ساخت برش.

چند جمهوری خواهان گفته شرمن که بولتون در بالای لیست. زمانی که بولتون چپ کاخ سفید در ماه سپتامبر خود را در رابطه با تهمت بود شکسته و مغلوب ساختن پیشی جستن خشمگین است بیش از بولتون آینده کتاب در مورد زمان او را به عنوان مشاور امنیت ملی. بولتون گزارش می نویسد که تهمت می گویند وجود دارد در عوض با اوکراین است که تهمت را رد کرده است.

یک نفر گفت: شرمن تهمت می خواهد بولتون به عنوان جرم جنایی بررسی شده است و “تماس با مردم و گفتن آنها را به بعد از بولتون.” یکی دیگر از حزب جمهوری خواه گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن بولتون معتقد است می تواند سنن و اطلاعات طبقه بندی شده و یک سوم گفت که کاخ سفید می خواهد به نشت ایمیل که ظاهرا نشان می دهد بولتون بود “انجام پرداخت-به-بازی” در حالی که در شورای امنیت ملی. یک فرد نزدیک به بولتون در تمسخر این گفتن شرمن او “پخش همه چیز راست.” کاترین گارسیا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im