اجتماعی دور روز پدر در L. A. پرستاری, خانه خوش آمدید, هر چند دشوار رویداد

Father روز علائم دومین بار پس از همه گیر آغاز شد که در اسکندریه مرکز مراقبت مرکز پرستاری واقع در لس آنجلس, کالیفرنیا برگزار کرده است خود را به باز کردن درب کشویی برای پدر و مادر و فرزندان خود را به دیدن هر یک از دیگر از راه دور است. ماه گذشته اسکندریه مرکز مراقبت اجازه کودکان به دیدن مادران خود را در یک فاصله برای روز مادر. این جمعه پرستاران چرخ پدران به پایین راهرو به لابی جایی که آنها خود را فرزندان و نوه ایستاده در راهرو.

آغاز ژوئن 18, لس آنجلس آرام محدودیت در خانه های پرستاری و اجازه ملاقات با ماسک و شش فوت از فضا. اما در داخل بازدید مجاز نیست در خانه های سالمندان مگر اینکه چهار هفته گذشته از مثبت coronavirus مورد در یک مرکز. در اسکندریه مرکز مراقبت از COVID-19 بيمار قرار دارد در یک واحد مجزا با خود تعیین اعضای هیات. با توجه به کالیفرنیا, وزارت بهداشت, آخرین اطلاعات به روز شده در ژوئن 9, اسکندریه, مرکز مراقبت تا به حال 23 COVID-19-مربوط به اقامت مرگ و میر. “هیچ کس تا به حال فکر می کردم که آنها و یا عزیزان خود را که تا کنون برای مقابله با یک در سراسر جهان همه گیر می گوید:” لری مایر معاون ارتباطات برای پیدایش بهداشت و درمان که در عمل اسکندریه و 500 دیگر خانه سالمندان امکانات در سراسر ایالات متحده آمریکا “کالیفرنیا توانسته است محدودیت است. در ضمن ما خوشحال هستند به منظور تسهیل تعامل ما ساکنان و عزیزان خود را به صورت بصری از طریق یک پنجره یا درب.”

این روز با رعایت این قوانین قفل شده است و چشم تا به حال به جای آغوش پدر. درود و کلمات محبت در حال صحبت در بالا تن به شنیده می شود بیش از تلفن حلقه های تهویه مطبوع و تلفن های موبایل از نزدیک بلوار غروب آفتاب. با یک فرش آنها را جدا کودکان, تصویب, کارت, یک ناهار گرم و گل به کارکنان عضو در تجهیزات حفاظت شخصی که پس از اسپری موارد قبل از توزیع آنها به ساکن ،

Armenuni میلادی مطلع شد در ماه گذشته که پدرش Landzhuni Oaanesyan, 81, حال COVID-19. Landzhuni ساکن شده و اسکندریه مرکز مراقبت های پس از ماه ژانویه است. “من او را در FaceTime, اما من واقعا نمی تواند چهره خود را ببینید می گوید:” Armenuni. Armenuni در نظر گرفته شده بود به پدرش بازگشت به خانه اش جایی که او مورد استفاده برای اقامت, اما پس از آن متوجه شدند او قرارداد ویروس. Landzhuni است پس از بهبود از COVID-19. اجتماعی فاصله گرفته و روز پدر رویداد در اسکندریه مرکز مراقبت ارائه خواهد شد Armenuni و Landzhuni اولین بار به صورت چهره به چهره از فوریه. “من نمی دانم اگر او خوب است یا نه می گوید:” Armenuni اما او احساس می کند که از دیدن پدرش خودش را به ارمغان بیاورد برخی از سهولت.

هنگ پارک 63 و تریستان اند و هر یک از دیگر دیده از اوایل ماه مارس از طریق اسکایپ. در اولین تماس هنگ اطمینان تریستان گفت: “نگران نباشید در مورد من. من خوب هستم.” قبل از همه گیر تریستان بازدید پدرش دو بار در هفته. هنگ ندارد که دیگران او را لمس بنابراین تریستان می خواستم به پدر او یک اصلاح و کوتاه کردن مو در روز پدر. اما با توجه به اجتماعی فاصله دستورالعمل که شامل هیچ تماس فیزیکی و نظافت را به صبر.

“آن روز پدر و من می خواهم او را به می دانم که من مراقبت می گوید:” ژاکلین مدینه که پدر گیلبرت مدینه 63 بوده است ساکن در اسکندریه برای یک سال. ژاکلین مدینه دیده است و نه پدر او از چند روز قبل از این مستند در مارس 12. او قادر به انجام FaceTime بازدیدکننده داشته است اما پدر او است و غیر کلامی به عنوان یک نتیجه از یک خونریزی مغزی. “بزرگترین ترس من این بود که او نمی توانست درک کنند که چرا من نمی وجود دارد. امیدوارم در حال حاضر او شروع به گرفتن تصویر است که چیزی خارج از کنترل من اشتباه است می گوید:” ژاکلین. بسیاری از گیلبرت تعاملات با دختر خود را شامل او به دنبال او عملا و با شنیدن صدای او. ژاکلین و گیلبرت همسر سابق یک مدیر پرستاری در مراقبت دراز مدت تسهیلات. “این فوق العاده مهم است که خانواده وجود دارد تا آنجا که ممکن است…”

در ابتدای اقامت در خانه سفارش ژاکلین بارها و بارها به نام California Department of Health و پیدایش بهداشت و درمان برای اطمینان از کیفیت مراقبت. “در ابتدا من می رم بیرون.” ژاکلین استفاده می شود برای بازدید از پدرش روزانه. “این احتمالا تنها سخت ترین چیز در مورد همه این است. من می تواند در مقابله با وضعیت ناپایدار و هر چیز دیگری اما قادر به دیدن پدر من بوده است ویرانگر باشد.”

دفعه بعد این خانواده ها را دوباره و در چه سطح از صمیمیت ناشناخته است. بازدید روزانه که در آن کودکان می تواند کمک در حمام کردن, تغذیه و یا هل دادن پدر خود را بر روی صندلی چرخدار هنوز هم احساس می کند دور. در حال حاضر آنها در انتظار به روز رسانی از تسهیلات اداره و محل اعتماد خود را در گواهی پرستار و دستیاران که برای مراقبت از پدر و مادر خود نیاز دارد. “در برخی از نقطه من تا به حال به تسلیم شدن به دلیل وجود است نه زیادی می توانم انجام دهم می گوید:” ژاکلین مدینه.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>