'سیلی.' سیاه, تولسا رهبران نگرانی تهمت کمپین تجمع در Juneteenth

(شهر اوکلاهما) — سیاه و سفید جامعه و رهبران سیاسی به نام رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حداقل تغی

توسط PATRIS-FUN در 23 خرداد 1399

(شهر اوکلاهما) — سیاه و سفید جامعه و رهبران سیاسی به نام رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حداقل تغییر Juneteenth تاریخ برای یک رالی لگد زدن به بازگشت او به کمپین گفت: پنج شنبه که برنامه ریزی برای یک تجمع در روز است که نشانه پایان برده داری در آمریکا به عنوان یک "سیلی."

دو مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مقامات ابراز تعجب در قوی, اعتراض, به, تاریخ, اما و گفت: این کمپین با توجه به نه تغییر آن.

از سوی دیگر ، کامالا هریس از کالیفرنیا به تولسا مدنی مقامات سیاه رهبران گفت: آن را توهین آمیز برای مغلوب ساختن پیشی جستن به انتخاب آن روز — ژوئن 19 — و آن محل — Tulsa, یک شهر اوکلاهما که در سال 1921, سایت آتشین و هماهنگ سفید روی سیاه کشتن ولگردی و قانونی شکنی.

"این فقط یک چشمک به سفید supremacists — او پرتاب آنها را به یک خوش آمدید, صفحه اصلی, حزب," هریس پیشرو مدعی به دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن همسر در حال اجرا توییتی از مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع برنامه.

"برای انتخاب تاریخ برای رسیدن به Tulsa, کاملا بی احترامی و یک سیلی به حتی اتفاق می افتد گفت:" شری قمار اسمیت رئیس جمهور از تولسا سیاه وال استریت اتاق بازرگانی یک سازمان به نام پس از مرفه جامعه سیاه و سفید که سفید Oklahomans سوخته را در سال 1921 حمله.

حداقل قمار اسمیت گفت: این مبارزه باید "آن را تغییر دهید تا شنبه 20 اگر آنها در حال رفتن به آن را داشته باشد."

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد این تجمع برنامه ریزی به عنوان او در دیدار با تعدادی از حامیان آمریکایی در روز چهارشنبه بعد از ظهر. این می آید به عنوان سخت قانون و نظم موضع به نظر می رسد به سقوط به طور فزاینده ای از همگام سازی با یک نگرانی رو به رشد بیش از سوء استفاده پلیس از آمریکایی های آفریقایی تبار پس از کشتن جورج فلوید در مینیاپولیس.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مقامات در دفاع از این تجمع است.

"به عنوان حزب لینکلن خواهان مفتخریم از تاریخ Juneteenth گفت:" کاترینا Pierson, مشاور ارشد مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه است. "رئیس جمهور تهمت ساخته شده است یک رکورد از موفقیت برای آمریکایی های سیاه و سفید از جمله بی سابقه نرخ بیکاری پایین قبل از جهانی همه گیر در تمام زمان بالا بودجه برای تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه های عدالت کیفری و اصلاحات است."

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین آگاه بود در پیش است که این تاریخ برای رئیس جمهور بازگشت به تظاهرات شد Juneteenth با توجه به دو کمپین مقامات بودند که مجاز به صحبت علنی در مورد داخلی بحث و صحبت در خواست نامش فاش نشود.

هنگامی که تاریخ مورد بحث آن شد که بایدن برگزار شده بود جمع آوری کمک از یک سال پیش در Juneteenth. هر چند انتخاب ژوئن 19 بود به معنای آتش زا برخی از مقاومت بود و انتظار می رود این مقامات گفت. اما مبارزات انتخاباتی بود غافلگیر شده توسط شدت به خصوص زمانی که برخی از ارتباط انتخاب به سال 1921 مسابقه شورش در تولسا.

برنامه ریزی بسیار پیش بینی گشت تجمع در اوکلاهما یک دولت مغلوب ساختن پیشی جستن برنده به راحتی در سال 2016 مطرح ابرو.

کمپین برداشت Tulsa BOK مرکز با ذکر صندلی ظرفیت 19,199. عرصه Facebook صفحه نشان می دهد سازمان تماس را نشان می دهد وجود دارد توسط خواننده کشور Alan Jackson و دیگر هنرمندان به اواسط ماه جولای با استناد به این بیماری همه گیر کوروناویروس.

عرصه بازاریابی مدیر Meghan خون گفت: او نمی داند که در عین حال در مورد هر برنامه ای اجتماعی فاصله و یا دیگر coronavirus اقدامات احتیاطی برای مغلوب ساختن پیشی جستن رالی خواهد بود که یکی از بزرگتر تجمعات عمومی در آمریکا در این مرحله از شیوع بیماری است.

این کمپین از مقامات گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین برداشت اوکلاهما به خاطر ترتیبات ساخته شده می تواند به سرعت برای انواع دلایل: اوکلاهما یک جمهوری خواه مغلوب ساختن پیشی جستن-دوستانه فرماندار; دولت است نه دیدن تعداد زیادی از coronavirus موارد و عرصه شد "کلید" و می تواند به راحتی باز می شود برای این تجمع است. علاوه بر این تجمع برگزار خواهد شد تا این شاهراه از یک منطقه برگزار می شود با تشکر. Kendra شاخ یکی از دموکرات ایران با احساس آسیب پذیر است این سقوط.

کمپین مقامات همچنین می خواستم برای برگزاری این تجمع که در آن آنها می توانند همه اما تضمین یک جمعیت بزرگ با وجود coronavirus نگرانی با توجه به مقامات. اوکلاهما یکی از مهمترین و جمهوری متحده در این کشور و مغلوب ساختن پیشی جستن است برگزار شد تجمع وجود دارد به عنوان رئیس جمهور پس از آن خواهد شد به احتمال زیاد تحویل مخاطبان مشتاق و مشتاق به دیدن او مقامات معتقد بودند.

Tulsa, نفت مرکز در امتداد رودخانه آرکانزاس در شمال شرق کشور تا به حال خود را در راهپیمایی ها و فیلم ها ویروسی و مشکل اقدامات پلیس در طول این ماه ناآرامی.

در روز سه شنبه, تولسا پلیس منتشر شد تصویری و گفت: آنها در بررسی ماموران که دستبند به دست بازداشت دو دختر سیاه و نوجوانان برای jaywalking. تصویری از ژوئن 4 حادثه نشان داد افسران زور دوخته یکی از این دو ناشناس نوجوان معده به پایین بر روی زمین است.

"خاموش من! من نمی توانم نفس بکشم! من نمی توانم نفس بکشم! من نمی توانم نفس بکشم!" یکی از نوجوانان فریاد در پلیس تصویری.

"شما می توانید نفس کشیدن فقط خوب" افسر پاسخ.

روز دوشنبه یک پلیس تولسا عمده بازی کردن تیراندازی پلیس از آمریکایی های آفریقایی تبار در سراسر کشور با گفتن یک نمایش رادیویی است که از نظر آماری "ما در حال تیراندازی آمریکایی های آفریقایی تبار حدود 24 درصد کمتر از ما احتمالا باید بر اساس جنایات."

و در روز چهارشنبه همان روز تولسا شهردار G. T. به bynum استقبال خبری از مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع انتخاب به عنوان شواهدی از این شهر در برابر پیشرفت COVID-19, به bynum عذرخواهی برای گفتههای اخیر حدود یک سال 2016 تولسا پلیس کشتن یک غیر مسلح ، به bynum گفته بود کشته شد "بیشتر مورد واقعا موذی طبیعت از مواد مخدر استفاده از آن است که در مورد نژاد."

در سراسر کشور به عنوان تحقیقات به ارمغان می آورد به نور بیشتر در مورد 1921 کشتار و قربانیان آن تولسا به طور فزاینده ای تبدیل شده است در ارتباط با داد و بیداد که در آن سفید Tulsans خاک یکسان پر رونق, سیاه, کسب و کار, جامعه, کشتن به عنوان بسیاری از 300 نفر است. بلند اخراج نسل از سفید Tulsans به عنوان یک نژاد "شورش" در 31 مه-ژوئن 1, وقایع مشخص شد در این سال توسط جامعه یادبود.

اوکلاهما سیاه حزب دموکرات رئیس دولت نیز محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن رالی طرح است. "یک روز کنار به مناسبت آزادی از بردگی مردم نباید خدشه دار با کلمات یا اقدامات نژادپرستانه رئیس جمهور" آلیشیا اندروز گفت.

گروه های اجتماعی قبلا لغو اصلی تولسا Juneteenth جشن به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

برخی از Tulsans گفت: آنها برنامه ریزی شده به نوبه خود برای تظاهرات عمومی از مغلوب ساختن پیشی جستن در آن روز. "قطعا وجود دارد برای رفتن به نشان دادن," قمار اسمیت گفت.

--

Lemire گزارش از شهر نیویورک است.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب