تاریخچه کوتاه از لغو پلیس

مینیاپولیس اداره پلیس است که نمی تواند حل یک شبه با وجود پیشنهادات به خلاف اما در مینیاپولیس و در سراسر کشور فشار عمومی به تعمیرات اساسی آمریکا, پلیس آمار جدید اوج.

برخی از معترضان jettisoned مطالبات اصلاحات به نفع پلاریزه تماس به “پال خواستار قطع بودجه دولت,” “از بین بردن” و یا “لغو” پلیس به طور کامل. نگاهی به تاریخ آمریکا نزدیک و دور ریختن می تواند یک کمی نور در یک گفتگو است که تا کنون همه گرما.

معنای “defunding” و مشابه ضد اصلاح طلب بحث متفاوت از دهان به دهان. برخی از برنامه های صدا مانند کمپین صفر را در دستور کار اصلاحات با اقدامات مانند demilitarizing پلیس پایان واجد شرایط ایمنی و مدنی دارایی جریمه و تجدید نظر در استفاده از نیروی کدهای. دیگران بیشتر شبیه #8toAbolition که تماس کمپین صفر کنونی تاکید “خطرناک و غیر مسئولانه” ارائه می دهد و به جای آن یک دستور کار گسترده تر برای بازسازی مسکن سیاست های مراقبت های بهداشتی ،

#8toAbolition می خواهد یک “جهان بدون پلیس است.” که بعید به نظر می رسد حتی در مینیاپولیس. لیزا بندر جمهور از مینیاپولیس شورای شهر گفت: در سی ان ان او می تواند “آینده را تصور کنید بدون پلیس است.” و با این حال او افزود: “به نظر من که آینده یک راه طولانی به دور است.”

بندر با اشاره به Camden, New Jersey, به عنوان یک شبیه ساز-شایسته عنوان مثال یک شهر “که به طور کامل بازسازی خود را [پلیس] بخش است.” در واقع کمدن شده است به طور گسترده ای ذکر شده به عنوان یک موفقیت چشمگیر در این defunding گفتگو. در سال 2013 این شهرستان حل آن اداره پلیس و ایجاد یک بخش جدید از ابتدا. پس از شکایت علیه کمدن پلیس کاهش یافته است, باور نکردنی 95 درصد; قتل را بیش از نصف و نرخ جرم و جنایت کاهش یافته است بیش از حد, البته تقریبا به طور چشمگیری. مهمتر نیروی جدید نیست با پلیس اتحادیه قرارداد که دوباره و دوباره باید گستاخی طرفه با سوء استفاده از پلیس علیه جوامع آنها قربانی.

اما کمدن پلیس dismantlement نیست ایجاد یک “جهان بدون پلیس است.” بر خلاف بخش های جدید است بیشتر افسران کمتر نیست و بسیاری از افسران از بخش بودند rehired در جدید.

و اگر کمدن است, بهترین, مدرن, مطالعه موردی معاصر بحث وجود دارد که نمونه های با ارزش ما توجه بیش از حد. اولین ادارات پلیس در ایالات متحده تاسیس شد در اواسط 1800s در شهرهای بزرگ مانند نیویورک و بوستون و شیکاگو است. (اجرای قانون دیگر سازمان های مختلف ساختار و هدف در حال حاضر وجود داشته مانند برده گشت کلانتر دفاتر constabularies شب ساعت برای استخدام ماموران و کارآگاهان مانند Pinkertons.)

در این بخش با تمرکز بر پیشگیری از جرم و حفظ نظم عمومی به جای رسیدگی به جرائم در حال حاضر متعهد است. در حال حاضر روز زبان ما ممکن است می گویند که آنها را خیلی بیشتر “پنجره شکسته” پلیس از تشخیص. زمانی که تحقیقات اضافه شد به پلیس مسئولیت بسیاری از محققان عمیقا فاسد به طوری که شیکاگو لغو آن واحد تحقیقات جنایی صرف سه سال معرفی شد پس از آن در سال 1861. بوستون همین در سال 1870 و در شهر نیویورک به حال خود را در رسوایی فساد در سال 1877. در هر مورد فقط به عنوان با کمدن کل گروه منحل بخش به زودی دوباره.

نیز قابل توجه است که تاریخ فدرال و ایالتی سازمان های اجرای قانون. بسیاری از این در بخش ایجاد شد برای دور زدن فاسد پلیس محلی — مرتب کردن بر اساس از شروع از ابتدا البته بدون در اولین گام از انحلال. در عین حال هر قصد نتیجه است که ما در حال حاضر مضاعف (یا بطور سه برابر یا quadruply) ای اداره. این کاملا عادی در امریکا به نظارت در یک بار توسط پلیس شهری شهرستان کلانتر نمایندگان دولت و البته معمولا در بیشتر حذف فدرال اجرای قانون از جمله FBI و DEA ع و یخ.

من سه درس در این تاریخ است. اول وجود یک هشدار در لایه های اجرای قانون برای فعالان برنامه ریزی برای ایجاد سیستم های جدید برای مقابله با شرایط اضطراری: اگر ما مراقب باشید از یک دهه از هم اکنون ممکن است ما خودمان را خواستار اصلاح یا لغو نیم دوجین سازمان به جای یکی.

دوم هر چند من شک “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” خوب است شعار به صورت عملی سیاست پوسته پوسته شدن به طور قابل توجهی پایین اجراء پلیس حیاتی اصلاحات. این به این معنی لغو overcriminalization — ما نیاز کمتری قوانین — و همچنین توقف به پلیس پیش فرض “راه حل” برای بسیاری از شرایط به خصوص جزئی ناآرامی و سلامت روان در بحران, که آنها به طور معمول به نام امروز بیش از حد اغلب با نتایج غم انگیز. نیز بازسازی نیروهای پلیس از زمین تا به عنوان انجام شد در کامدن (آرکانزاس) ممکن است لازم باشد در برخی از شهرستانها به خصوص کسانی که با پلیس قدرتمند اتحادیه های کارگری و استفاده از زور در سیاست نیاز به یک بازنویسی کامل.

و در نهایت در تاریخ نشان می دهد نه پلیس اطناب’ گلگون سند چشم انداز پلیس-رایگان آینده و نه مخالفان خود را’ اصرار که پاکسازی در حال آمدن است به احتمال زیاد برای اثبات درست است. زمانی که مینیاپولیس شورای شهر نتیجه گیری مورد نظر خود را سال رسیدگی به “آنچه ایمنی به نظر می رسد برای” Minneapolitans نتیجه احتمالا شامل برخی از مرتب کردن بر اساس از سازمان دولتی در نظر گرفته شده برای برگزاری در انحصار استفاده مشروع از زور و وظیفه اجرای قانون جنایی. برای اختصار ما می توانید تماس بگیرید و آنها را “پلیس.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>