یک نژادی پاسخ به کروناویروس نیست صحت سیاسی. این بهداشت عمومی.

در میان همه گیر New York magazine اندرو سالیوان sarcastically توییتی دوشنبه “فوری ترین وظیفه این است که ثابت کند که coronavirus یک تابع از سفید برتری.” چند ساعت بعد او اضافه مقدماتی به موضوع در حال حاضر حذف پست که مربوط به یک Ibram X. Kendi قطعه در اقیانوس اطلس تلفیقی شواهدی وجود دارد که COVID-19 طور نامتناسبی تحت تاثیر اقلیت ها به ویژه سیاه و سفید آمریکایی است.

“البته این مسائل اگر یک بخش از جمعیت به نظر می رسد تحت تاثیر نامتناسبی” سالیوان اذعان جدید, توییت “به خصوص اگر ما می توانید کشف کردن که چرا یک ویروس به یک اثر. اما ما هنوز نمی دانیم و سیاسی این را به عنوان یک تابع از سفید برتری به نظر من به اشتباه تاکید” او ادامه داد: نتیجه رسید که تمرکز مناسب است “پیشگیری و درمان و بشریت در حال حاضر به جای مسابقه است.”

درست است هر چند که “ما هنوز نمی دانیم”? من بموقع شک و تردید موجود در coronavirus اطلاعات — در این مرحله آن را گمراه کننده و ناقص بیشتر از نه. اما چه نژادی اطلاعات جمع آوری شده تا کنون نشان می دهد از قبل موجود معایب تشدید شده اند این بیماری همه گیر را فشار بر سیستم مراقبت های بهداشتی ما, و در نتیجه در مناطق مختلف در سراسر کشور است نامتناسب عفونت و مرگ و میر برای آمریکایی های آفریقایی تبار.

سالیوان استدلال به نظر می رسد آگاهانه توسط یک ترس که بی دلیل تمرکز بر روی مسابقه به خاطر سیاست (در واقع اگر او نبود با استفاده از این عبارت برای صحت سیاسی) خواهد شد در نتیجه misallocation محدود پزشکی منابع. اما اگر ما دلیل خوبی برای این باور است که مسابقه در ارتباط با شیوع و شدت سپس مسابقه ممکن است مفید داده های نقطه ای برای تولید بیشتر کارآمد منابع توزیع شده است. در واقع اگر شواهد و مدارک موجود و قابل اعتماد نشان می دهد که عمدتا سیاه و مناطق در معرض خطر بیشتری امتناع از استفاده از آن شواهد به تنظیم پاسخ ما به کروناویروس واقعی است غیر قابل توجیه سیاسی است.

بنابراین ما دلیلی برای باور نژادی اطلاعات به ما می گوید چیزی مهم در مورد شکل از این بیماری همه گیر? من فکر می کنم ما انجام دهد.

مجموعه داده های مختلف دیدن نامتناسب نمایندگی از مردم سیاه و سفید در میان coronavirus موارد نسبت به سهم خود از جمعیت های محلی. Kendi ذکر چند نمونه از این در آتلانتیک داستان است که باعث سالیوان برای اولین بار صدای جیر جیر. “در ایلینوی عفونت رای در میان آمریکایی های سیاه و سفید است و دو درصد خود را از دولت و مردم” او نوشت: در حالی که در “میلواکی, سیاه و سفید آمریکایی را 26 درصد از county, اما نزدیک به نیمی از عفونت و دیوانه کننده 81 درصد از مرگ و میر به عنوان جمعه”. اعداد مشابه در آینده از میشیگان در شیکاگو در ایالت کارولینای شمالی و جاهای دیگر.

هیچ یک از این ارقام نشان می دهد ساده علت و معلول ارتباط بین این بیماری و نژاد. برای گفتن وجود یک همبستگی در اینجا این است که به پیشنهاد ساده توضیح خواهم ژنتیکی و یا نژادی, animus در میان کارگران مراقبت های بهداشتی. به جای آن یک درهم ریسمان از عواملی که در تولید های مختلف همه گیر نتایج برای جمعیت های مختلف.

برخی از این عوامل به صراحت مربوط به نژاد. تحقیقات نشان داده بسیاری از مراقبت های بهداشتی کارگران معتقدند اسطوره ها در مورد سیاه, افراد, بدن, برای مثال از جمله این که آنها را بالاتر از تحمل درد نسبت به افراد سفید و یک مطالعه منتشر شده در سال گذشته با استفاده از داده از هزاران نفر از اورژانس بیماران نشان داد nonwhite بیماران دریافت کمتر تسکین درد از همتایان سفید. به همین ترتیب برخی از آمریکایی های سیاه و سفید ابراز کرده اند تمایل به پوشیدن در خانه ماسک های صورت از ترس است که آن را در نتیجه پلیس توجه است. “ما بسیاری از نمونه هایی از این فرض جرم و جنایت در کل” Ohio State استاد Trevon لوگان که سیاه است گفت: در سی ان ان. “و سپس ما باید مشاوره به بیرون رفتن در چیزی است که … قطعا می تواند به عنوان خوانده شده بودن جنایی یا نابکار به خصوص هنگامی که به مردان سیاه است.” اگر فروشگاه خرید ماسک در تامین کوتاه مدت هستند که ترس می تواند منجر به انتقال سریعتر نرخ در جوامع است.

اما بسیاری از عوامل منجر به نژادی و نابرابری در COVID-19 عفونت و مرگ و میر در سطح سطح بیشتر در مورد کلاس و شهرنشینی از مسابقه مناسب — اما در ایالات متحده کلاس و شهرنشینی هر دو به شدت وابسته به نژاد. “هنگامی که شما در حال سیاه و سفید در آمریکا شماره یک مردم متاسفانه به احتمال زیاد از وضعیت اجتماعی و اقتصادی پایین است که باعث می شود آن را سخت تر به فاصله اجتماعی” گفت: جراح عمومی جروم آدامز در فردا سه شنبه. (در مقایسه با سفید, آمریکایی, مردم سیاه و سفید هستند کمتر احتمال زیاد قادر به کار از خانه به عنوان مثال و در اقلیت هستند بیشتر احتمال دارد به زندگی در multigenerational خانواده.)

“شماره دو ما می دانیم که سیاه پوستان هستند بیشتر احتمال دارد به دیابت و بیماری های قلبی بیماری های ریوی — و من به اشتراک گذاشته ام, خودم, شخصا, که, من, فشار خون بالا, که من آن را بیماری های قلبی و صرف یک هفته در ICU به علت یک بیماری قلبی است که من در واقع آسم و من قبل از دیابتی” آدامز ادامه داد. “و من نمایندگی که میراث رشد فقیر و سیاه در امریکا و من و بسیاری از آمریکایی های سیاه و سفید هستند در معرض خطر بالاتر برای COVID.”

مقایسه عدم دسترسی به مراقبت های پزشکی ترکیبات که در خطر است. (یک مجموعه داده از صورتحساب های پزشکی اطلاعات یافت “یک آمریکایی آفریقایی تبار با علائم مانند سرفه و تب کمتر بود احتمال داده می شود یکی از کمیاب coronavirus آزمون” NPR گزارش.) بنابراین شک و تردید از سیستم مراقبت های بهداشتی تولید شده توسط تاریخ ما از دولتی و خصوصی پزشکی سوء استفاده از آمریکایی های آفریقایی تبار, شاید مشهورترین تاسکیگی سفلیس آزمایش.

بنابراین به نظر می رسد مانند یک نامتناسب فقیر و بیمار و زندانی و محروم از جمعیتی است که به طور نامتناسبی درد و رنج در این بیماری همه گیر. خوب البته. این امر می تواند تعجب آور بود که این مورد نیست.

خیلی از این نمی تواند تغییر در طول همه گیر اگر در همه. اما ما می توانیم و باید این را به جزا داده ها را به حساب در حالی که تهیه پاسخ ما به این رمان coronavirus. که نه سیاسی. این بهداشت عمومی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>