یک معترض قطع یک برنی ساندرز رالی با پرچم نازی

با سن. الیزابت وارن خروج از حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری "ما در حال گرفتن یک عکس واضح تر از امریکا در

توسط PATRIS-FUN در 16 اسفند 1398

با سن. الیزابت وارن خروج از حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری "ما در حال گرفتن یک عکس واضح تر از امریکا در آینده — و آن را به نظر می رسد بسیاری مانند گذشته آمریکا" استفان کلبرت گفت: روز پنج شنبه را دیر نشان می دهد. "یک بار سناتور وارن ساخته شده کلاسیک کمپین اشتباه بودن قادر به پایان منسجم جمله — و نه داشتن یک آلت تناسلی مرد." او خروج "بیشتر ثابت می کند که آمریکا نمی تواند داشته باشد و همه چیز خوب," او گفت:. "او تا به حال یک طرح برای همه چیز — مراقبت های بهداشتی طرح مهاجرت طرح وام دانشجویی طرح و محبوب ترین طرح از همه: kneecapping مایکل بلومبرگ با بانوان پتک."

هنوز هم "با وجود بهترین تلاش است که دموکراتیک جاده هنوز فقط دو خط و دو راننده که احتمالا باید کلید خود را دور گرفته شده" کلبرت گفت. او با بازی وارن افکار جنسیتی در مسابقه عمل کردن جو بایدن و برنی ساندرز آشنائی او را تایید و پخش یک کلیپ از وارن سگ سرقت یک میان وعده: "بله آن را burrito اما بیلی به یک برنامه برای که."

"که الیزابت وارن میخوام تایید بایدن یا برنی?" Trevor Noah خواسته در روزانه نشان می دهد. "آیا او تو کش رفتن سمت راست یا سمت چپ?" اما "وارن تا به یک نقطه خوب" در مورد تبعیض جنسیتی است. "یک زن پرداختن به تبعیض و یا نادیده گرفتن آن را در حالی که در حال اجرا برای رئیس جمهور است یا رفتن به دیده می شود به عنوان یک whiner و یا زندگی در یک سیاره دیگر. که ناعادلانه است به ویژه از رئیس جمهور این است که در حال حاضر یک whiner که زندگی در یک سیاره دیگر. و آیا شما فکر می کنم جنسیتی نقش یا نه شما را مجبور به اعتراف به آن را بسیار عجیب و غریب است که یک مسابقه آغاز شده است که با گسترده ملیله از نامزدها در حال حاضر اساسا به دو ساله."

بله با وجود وارن "تجربه او و سابقه و مهارت های خود را در بحث رای دهندگان آمریکایی در نهایت تصمیم گرفت او فقط نمی باید آنچه که آنها به دنبال در یک رئیس جمهور — که یک مرد" جیمی کیمل " در Kimmel Live. "آن را سخت به استدلال می کنند جنسیتی نیست بازی در برخی قسمت ها و نه فقط مستقیم جنسیتی. ... آن را دست دوم جنسیتی." با نژاد را به برنی و بایدن گفت: "در واقع آن را مانند زمانی که شما در حال تلاش برای انتخاب کنید که کدام نوع از Breyer وانیل را در سوپر مارکت و آنها رو طبیعی خانگی و خامه اضافه. که عطر و طعم را به ضرب و شتم که دلپذیری میمون در دفتر بیضی ؟ من حدس می زنم ما پیدا کردن." سازمان دیده بان زیر. پیتر وبرtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب