روز دوشنبه تنسی رژیم صهیونیستی است. بیل لی تحویل دوم خود را با دولت از دولت رسیدگی به مجمع عمومی. تشکر. کنت Calfee بود در میان قانونگذاران در حضور و به عنوان او منتظر او دیده می شد بیرون کشیدن یک هرشی شکلات شربت بطری و به نظر می رسد برای نوشیدن مستقیم از آن است. همه ما نیاز به انجام آنچه که ما باید انجام دهید برای دریافت از طریق یک شنبه باشه ؟

ناتالی آلیسون, دولت, سیاست, خبرنگار در این Tennesseanتوییتی یک عکس از لحظه نوشتن “را به عنوان او منتظر دولت از دولت برای شروع Rep. کنت Calfee طول می کشد یک جرعه طولانی نوشیدن… از خود هرشی شربت شکلات, بطری, به عنوان او اغلب در طول #tnleg جلسه.”

“او اغلب می کند”! یاد. طبعا این عکس به سرعت ویروسی رفت.

اما نمی تواند بیش از حد هیجان زده: Calfee زمان می گوید در یک مصاحبه تلفنی که او در واقع chugging شربت شکلات. او می گوید: او با استفاده از هرشی بطری به عنوان یک بطری آب برای تعدادی از سال — و فقط مرطوب تر حس معمولی.

“من و همسرم در حال کشاورزان بنابراین ما معتقدیم در مراقبت از زمین و بازیافت همه چیز,” او توضیح می دهد و اضافه کرد که “هنگامی که شما نوه های شما نمی تواند اجرا از سس گوجه فرنگی و سس رنچ یا شربت شکلات.” Calfee می گوید او از رفتن به دور انداختن هرشی بطری چند سال پیش و فکر کردم: “شما می دانید که می خواهم را خوب آب بطری. من قصد ندارم به پرداخت 40 دلار برای یک بطری آب که ممکن است مجموعه ای پایین و ترک جایی.”

(او اضافه کرد که او در حال حاضر می خواهم برای پرداخت شربت بنابراین بطری “است.)

از آن صرفه جو نقطه به جلو Calfee می گوید که او “هرگز فکر نمی کردم چیزی در مورد آن” — حداقل نه تا روز سه شنبه زمانی که رسانه های اجتماعی واکنش های شروع به ریختن در. اینترنت تجربه خود را بسیار خود و قند بالا به لطف #تاثيربرنامه تصویر; یک relatable لحظه برای هر کسی که تا به حال یک ولع مصرف قند و یا یک ویژه روز خشن.

Calfee زمان می گوید که همه نظرات در طعم خوب و که رفته ویروسی او را بیشتر نگران تاثیر قلدری سایبر است. “ما تا به حال برخی از افتضاح بی ادب, نظرات,” او گفت:. “رسانه های اجتماعی بزرگ است اما می توان آن را یک کشنده چیز بیش از حد.”

اما در 28 سال در دولت — 20 سال در یک شهرستان کمیسیون و 8 سال در مجلس — Calfee می گوید او می تواند تحمل انتقاد. “وقتی که شما یک انتخاب رسمی مردم می گویند هر چیزی در مورد شما می خواهید آنها را به” او توضیح می دهد.

و اگر انتقاد می شود شما را شاید در نظر یک قاشق مربا خوری (یا لقمه) برخی از شکلات شربت به احساس بهتر است ؟

نوشتن به مدلین کارلایل در madeleine.carlisle@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de