نیویورک 9 ساله مبارزه با ‘واقعا نگران کننده’ سندرم پزشکان بر این باورند که مربوط به کروناویروس

یکmber دین تا به حال از بهبود خفیف تقلا coronavirus و خانواده او از پنج تا به حال فقط به پایان رسید خانه خود را قرنطینه که قدیمی ترین پسر 9 ساله, Bobby بیمار.

“در ابتدا آن چیزی بود عمده آن به نظر می رسید مانند یک شکم اشکال مانند او خوردند چیزی است که هیچوقت با او به توافق برسند” گفت: دین زندگی با شوهر و سه فرزند جوان در غرب نیویورک شهر هورنل. “اما روز بعد او نمی تواند نگه داشتن هر چیزی پایین و شکم خود را صدمه دیده است به طوری بد او نمی تواند بنشیند.”

در محلی اتاق اورژانس بیمارستان پزشکان مشکوک به ضمیمه عفونت و فرستاده او را با دستورالعمل های خود را ببینید اطفال.

این بود تنها پس از بابی بیماری در زمان هشدار دهنده به نوبه خود برای بدتر که پزشکان متوجه او بود و در میان گروه کوچک اما رو به رشد تعداد کودکان مبتلا مرموز التهابی سندرم تصور می شود مربوط به virus.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: نیویورک است که در حال حاضر مورد بررسی 100 مورد از سندرم که بر عروق خونی و اندام و علائم شبیه به بیماری کاوازاکی و شوک سمی.

سه کودک در کشور فوت کرده اند و کومو توصیه همه بیمارستان ها به اولویت بندی COVID-19 تست برای کودکان ارائه با علائم.

ادامه مطلب: آنچه که در مورد کاوازاکی, بیماری کودکان, بیماری التهابی احتمالا مربوط به COVID-19

در شهر نیویورک است که گزارش حداقل 52 کودکان بیمار با سندرم شهردار, بیل د Blasio در یکشنبه خواست پدر و مادر به تماس های خود را از اطفال بی درنگ اگر فرزندان خود را نشان می دهد علائمی از جمله تب مداوم, بثورات جلدی, شکم درد و استفراغ است.

که چه بابی دین, خانواده, را, حتی اگر آنها در زندگی Steuben County است که تنها 239 تایید موارد COVID-19 است و در یک قسمت از مجموعه دولت شروع به بازگشایی برخی از محل های کار در روز جمعه.

پزشک خانواده انجام coronavirus آزمون روز پس از سفر به اتاق اورژانس اما نتایج را 24 ساعت. در آن شب پسر تب کرده بود مشخصی را شکم متورم شد او به شدت خشک و قلب او بود مسابقه. پدرش مایکل دین او را سوار به Golisano بیمارستان کودکان در روچستر 90 دقیقه دور.

“در روچستر آنها سریع COVID تست و آن را به عقب آمد مثبت” کهربا دین گفت. برای شش روز او را در بیمارستان کنار تخت در حالی که بابی شد تا قلاب IV خطوط و یک مانیتور قلب. او به خانه آمد در روز مادر.

“این هرگز خود را تحت تاثیر قرار سیستم تنفسی آن قلب او است که آن را تحت تاثیر قرار,” Dean گفت. التهاب غدد لنفاوی باعث درد شکم, او گفت:. “آنها امیدوارند او می کشد از طریق 100% بازیابی, اما آنها گفته شده اند وجود دارد, کودکان با اثرات ماندگار.”

در نیویورک سندرم یافت شده است در سراسر طیف گسترده ای از افراد جوان است. 5 ساله و پسر 7 ساله و پسر 18 ساله زن فوت کرده اند. کودکان در جای دیگر در آمریکا و در اروپا نیز در بیمارستان بستری شده است با این بیماری شناخته شده به عنوان کودکان چند سیستم التهابی سندرم است.

حدود 23 درصد از موارد رخ داده در کودکان زیر سن 5 حدود 29 درصد بین سنین 5 و 9 حدود 28 درصد بین سنین 10 و 14 و 16 درصد بین سنین 15 و 19.

“این است که واقعا وضعیت نگران کننده و من می دانم که پدر و مادر در سراسر کشور و پدر و مادر در سراسر کشور بسیار نگران هستند و آنها باید” کومو گفت. “اگر ما این موضوع را در نیویورک احتمالا در کشورهای دیگر است.”

Dr. Juan Salazar پزشک ارشد در کانکتیکات مرکز طبی کودکان گفت: دو نفر وجود دارد اعتقاد به این بیماری نادر که او گفت: اغلب به نظر می رسد در حال حاضر خود را دو تا چهار هفته پس از یک کودک بهبود از COVID-19 اغلب بدون همیشه که مبتلا به این عفونت است. دانشگاه ییل سلامت است گفت: آن را برای درمان سه فرزند اعتقاد به این سندرم است.

کومو هفته گذشته اعلام کرد که نیویورک توسعه ملی معیار برای شناسایی و پاسخ به این سندرم به درخواست فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

در شهادت روز شنبه قبل از یک کمیته مجلس سنا در دولت coronavirus پاسخ دکتر Anthony Fauci گفت: کودکان به طور کلی در انجام بهتر از بزرگسالان و افراد مسن اما او هشدار داد که هنوز هم وجود دارد بسیار برای یادگیری در مورد ویروس.

ادامه مطلب: کودکان به نظر می رسد کمتر در معرض Coronavirus. در اینجا چگونه همه گیر ممکن است هنوز هم آنها را در معرض خطر

“به عنوان مثال در حال حاضر کودکان ارائه با COVID-19 که در واقع بسیار عجیب و غریب سندرم التهابی بسیار شبیه به کاوازاکی, سندرم” Fauci گفت. “من فکر می کنم ما بهتر بسیار مراقب باشید که ما نمی cavalier در تفکر است که کودکان به طور کامل ایمنی بدن به اثرات زیان بار.”

به عنوان بابی دین خشن و بی ادب انرژی و کنایه امیز حس شوخ طبعی خود را مادر هوشیار نشانه هایی از بیماری در کودکان زیر سن 7 سال و 3 سال است.

“این یک چیز ترسناک, تماشای فرزند خود را قلاب می شود تا به این همه سیم و IVs و هیچ چیز شما می توانید انجام دهید,” Dean گفت. “به نظر من در حال حاضر من نمی خواهد اجازه دهید کودک خود را در.”

___

جیک دام گستر کمک به این داستان از نیویورک است.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>