جدید نوسان خارجه نظرسنجی رنگ شوم تصویر برای دموکرات ها

صاحب نظران در حال نزدیک شدن به بررسی های خود را از سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار را به مناظره, اولین با تقریبا همان انرژی به عنوان منتقدان فیلم نزدیک بررسی از گربه ها.

بلومبرگ پیوست همکار خود را دموکرات در بحث مرحله برای اولین بار در نوادا در شب چهارشنبه اما اجازه دهید فقط می گویند او ممکن است می خواهم به خواندن آنچه تحلیلگران می گویند این صبح است. نظر نویسندگان از نیویورک تایمز سیلی او را با میانگین نمره فقط 2.9 بیرون از 10. برای مقایسه هیچ نامزد دیگر به ثمر رساند کمتر از 6 از 10.

“عملکرد خود را یک فاجعه — سفت متکبر تن ناشنوا و شدت unlikeable” پیتر Wehner نوشت.

“پول نمی توان خرید جاذبه یا فروتنی” نوشته گیل Duran. “در طول تاریخ بد بحث عملکرد.”

راس Douthat به نام ساعت اول بحث یک “دنیای واقعی تخریب خود را مجازی نامزدی” Jamelle Bouie گفت: بلومبرگ در تبدیل “یکی از بدترین اجراهای کل اولیه فصل” که “می تواند کشتن مبارزات انتخاباتی خود آشکار” میشل Cottle گفت که او “نه برای زمان مناسب آماده” و لیز Mair گفت: او به “بدترین جواب تبعیض جنسی و آزار و اذیت من تا کنون شنیده ام.”

سی ان ان منتشر شده مشابه دور از تحلیلگران بر بحث و شهردار سابق به سختی شانس بهتر است.

“بلومبرگ به یکی از بدترین بحث اجرای برنامه در تاریخ اخیر” نوشت Bakari فروشندگان در حالی که دیوید اکسلراد آن را به نام یک “فاجعه آمیز اولین.”

از بلومبرگ, مبارزات انتخاباتی, اگر, جشن عملکرد خود در بیانیه ای اعلام کرد او “grownup در اتاق” در حالی که امیدوار حامیان “او فقط گرم کردن امشب.” برندان فردا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>