یک پیام بر روی یک هواپیمای بدون سرنشین یک Infinite و اجتماعی دور تاریخ: اینجا داستان پشت ویروسی دیدار زیبا و دلفریب,

یکتی شرت یک بار از فاصله اجتماعی بسیاری از افراد قدمت زندگی در وقفه. پس از ترک خانه است یک خطر سلامت ابزارهای دیجیتال مانند FaceTime و زوم و خوب قدیمی از مد افتاده تلفن را جایگزین ما چهره به چهره گذشته پله به ما کمک می کند با افراد جدید ملاقات و ماندن در تماس با دوستان از طریق صفحه نمایش و سیم به تنهایی.

اما متوقف نمی Brooklyn, New York, عکاس بر اساس جرمی کوهن از گرفتن یک شات در اتصال از راه دور. بیش از آخر هفته کوهن فرستاده مدرن روز معادل یک پیام در یک بطری: او پرواز هواپیماهای بدون سرنشین خود شماره تلفن خود را از بالکن به کسی روی پشت بام همسایه به منظور جلوگیری از شکستن اجتماعی فاصله تلاش های اعمال شده توسط coronavirus. (شهر نیویورک در حال حاضر میزبان 15,000 جهان برآورد شده 440,000 COVID-19 موارد و تحت اقامت در خانه راهنمایی.) نتیجه کوهن تلاش? یک راه دور “تاریخ” از انواع با دیدار و پس از آن شام همه مستند بیش از Infinite.

Tori Cignarella موضوع کوهن توجه و مرموز زن جوان در حال حاضر ویروسی هواپیماهای بدون سرنشین تصویری بود و فقط لذت بردن از یک شنبه بر روی سقف خود Bushwick آپارتمان زمانی که آن همه رفت و اجازه خاموش کمی انرژی در قالب رقص به مخاطبان ناشناخته. “وجود دارد مردم در جهت روبرو شدم و من فقط شروع به رقص” او گفت: زمان. “من می خواهم خنداندن مردم اگر من می توانم و من دوست دارم خودم خنده بیش از حد.” لکه بینی او مشتاق حرکت از دور کوهن تعجب اگر او بود شاید ایجاد یک Infinite رقص تصویری از خود او. اما معلوم است که چنین نیست. “من این کار را انجام High School Musical ‘ما همه در این با هم رقص’,” او گفت:. “فقیر تفسیر از آن اما این است که چه قرار بود!”

Cignarella که کمک می کند تا مدیریت یک شرکت فضای کار در این چند روز به کار از راه دور و در خانه باقی مانده را در آپارتمان خود با هم اتاقی خود را. کوهن که یک عکاس آزاد که به طور منظم شاخه برای رویدادهای مانند جشنواره های موسیقی بوده است به نگه داشتن خود را در آپارتمان خود را از آنجا شروع هفته; او به تنهایی زندگی می کند. هر دو تا به حال متوجه مردم گسترش بیش از محله خود را به پشت بام ها و بهره گیری از خیلی گرم در روز — در حالی که حفظ امن اجتماعی فاصله. (کوهن است و حتی کار بر روی یک پروژه عکس از صحنه.)

در برخی از نقطه در حالی که Cignarella بود رقص کوهن دست تکان دادند ، او پاسخ داد در نوع خود است. “من واقعا دوست دارم ملاقات با افراد جدید پس اگر کسی را برای رفتن به موج به من با کمال میل موج بازگشت من قصد ندارم به آن را نادیده بگیرد” او گفت:. که تعامل کافی بود برای کوهن به تصمیم او نیاز به پیدا کردن یک راه برای برقراری ارتباط است. “من احساس عجیب و غریب این ارتباط با او صادقانه گفت:” زمان.

او به یاد ایده های او و یک دوست در خواب بود تا در مورد ارسال یک تعداد از طریق هواپیماهای بدون سرنشین. “من فکر می کردم این یک فرصت مناسب برای انجام این کار,” او گفت:. برای او بخشی Cignarella بود قطعا جای تعجب غیر منتظره. “این بود” مقدس cr-p’ نوع از لحظه, مانند, آه خدای من این است که اتفاق می افتد در حال حاضر ؟ ” او گفت: از اینکه گیرنده از هواپیماهای بدون سرنشین. “این واقعا سرد بود.”

اگر چه هواپیماهای بدون سرنشین برای اولین بار به پرواز در آمد کمی بیش از حد سربار Cignarella در نهایت قادر به خراب کردن کوهن تعداد که او ضبط شده بود به دستگاه. Cignarella تلفن درگذشت در وسط اقدامات پس از آن او در زمان یک ساعت یا بیشتر به پاسخ. اما پس از ارسال پیامک و مطمئن شوید که او پرواز هواپیماهای بدون سرنشین با خیال راحت به آنها در نهایت راه اندازی مجازی تاریخ نشسته در جداول جداگانه در مجاور پشت بام با یک تماس تصویری راه اندازی برای رسیدن به هر یک از دیگر با وجود این محدودیت ها از یک شهرستان در بنده از coronavirus.

پس چگونه از آن بروید ؟ “آن را به خوبی رفت” Cignarella گفت. “من نمی خواهد نشت بیش از حد بسیاری از جزئیات. آن را به خوبی رفت همه من می گویند.”

ویژه داستان
‘بدون همدلی هیچ چیز کار می کند.’ آشپز خوزه آندرس می خواهد برای تغذیه جهان از طریق همه گیر
سرآشپز مشهور خوزه آندرس متمرکز تغذیه آمریکایی مبتلا به کوروناویروس. در اینجا چگونه او قصد دارد برای انجام آن است.

برای کوهن که توصیف خود را به عنوان یک “خوش بینانه” فرد (و در Infinite زیستی “یک عاشقانه نا امید کننده”) این محدودیت از یک شهرستان ماندن در منزل و فقط یک شانس برای دریافت خلاق — و به چیزهای جدید بروید. “من هرگز قصد ندارم به این شانس,” او گفت:. “من همیشه تعجب می کنم اگر که راه بدتر است.” Cignarella concurs: “آیا هر چیزی را عاشقانه به دنبال خروج از این یا نه حداقل من به دست آورده ام ، به خصوص آنجا که او زندگی می کند فقط در سراسر خیابان: من واقعا هیجان زده به نزدیک دوست من می تواند از قطع ارتباط با یک بار این قرنطینه است امیدوارم برداشته خیلی زود است.”

نگه دارید تا تاریخ با ما روزانه coronavirus عضویت در خبرنامه اینجا را کلیک کنید.

شاید از همه مهمتر کوهن و Cignarella این دیدار زیبا را به ارمغان آورده است برخی از روشنایی و نور به اینترنت هنگامی که مردم در جستجوی آن بیشتر است. هر کسی می تواند خود را دنبال داستان لطف کوهن ویدئوها مستند تجربه. او اعتبار حرفه ای خود را قصه گو, مادر, خود تمایل برای به اشتراک گذاری داستان از آن Infinite است فقط یکی دیگر از ابزار خلاق خود را در آرسنال است. او تصویری از هواپیماهای بدون سرنشین در حال حاضر نزدیک به 30 میلیون بازدید در آن پلت فرم شاید بازتابی از جمعی ما ولع مصرف برای محتوا که جرقه شادی.

اجتماعی فاصله است که طبیعت تنها بیماری است. اما کوهن و Cignarella اثبات انسان ارتباط پیدا می کند یک راه — حتی زمانی که شما نباید راه رفتن خارج. “اگر آتش زنه و سرهم بندی کردن کار نمی کنید پرواز هواپیماهای بدون سرنشین!” کوهن شوخی. فقط به یاد داشته باشید برای نگه داشتن شستن دست های خود را.

لطفا [email protected]

نوشتن به Raisa برونر در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>