‘یک ماسک برای تبعیض نژادی.’ چگونه مسکن کوپن برنامه های صدمه دیده می تواند خانواده های کم درآمد آنها طراحی شده برای کمک به

اقامت تسلیم اتاق هتل در شارلوت, N. C., که در آن Shanna لی زندگی با او 3 ساله دختر Lavi نیست بسیار به نگاه. وجود دارد یک ملکه اندازه تخت تحت فشار قرار دادند تا در مقابل دیوار یک یخچال کوچک در گوشه ای و یک کودک نو پا آشپزخانه صورتی بازی مجموعه خریداری برای $5. با ارزش ترین آیتم در اتاق نشسته است در بالای یک شمارنده در یک پلاستیک آستین: با استفاده نشده مسکن فدرال انتخاب کوپن.

در تئوری که قطعه کوچکی از کاغذ کمک می کند در اطراف $512 برای $1,012 دو خوابه برای لی و دخترش, پوشش تفاوت بین 30 ٪ از درآمد خود را و یک واحد نرخ بازار. اما لی, 34, نمی تواند پیدا کردن یک صاحبخانه حاضر به قبول آن است. دو مکان که در زمان او کوپن شکست خورده و بازرسی های معمول که به معنای محلی آژانس مسکن و دیگر نمی تواند خود را پرداخت بخشی از اجاره. پس به هیچ گسل از خود لی اخراج شد. دو بار.

از آن پس او را صرف نزدیک به 500 دلار در هزینه های نرم افزار و استفاده از حداقل 10 مکان امید کسی او را قبول کوپن استفاده می شود که به شناخته شده به عنوان بخش 8 بودجه. اما هیچ شانس. “من احساس می کنم هدر رفتن وقت من خواستار چرا که به عنوان به زودی به عنوان شما می گویند ‘بخش 8’: کلیک کنید. شما می توانید یک شماره گیری تن و یا شما می توانید یک نگرش می گوید:” لی که معمولا آثار دو شیفت دوشنبه از طریق جمعه به عنوان یک پیشخدمت زن در وفل خانه. او باعث می شود $2.13 هر ساعت به علاوه راهنمایی و پرداخت ماندن تسلیم 200 دلار این میزان است. “من زندگی چک چک” او می گوید.

گرفتن یک مسکن انتخاب کوپن در وهله اول می تواند احساس مانند ضربه قرعه کشی. ایالات متحده وزارت مسکن و توسعه شهری (HUD) اختصاص بیش از 20 میلیارد دلار در هر سال را به مسکن محلی سازمان. اما که به اندازه کافی برای ارائه کوپن به همه کسانی که به آنها نیاز دارید. موسسه شهری برآورد 25.7 میلیون خانوار واجد شرایط برای مسکن کمک. خانواده به طور متوسط گیر در انتظار لیست برای یک سال و نیم اما بسیاری از بیش از هفت سال با توجه به یک سال 2016 ملی مسکن اقشار کم درآمد ائتلاف گزارش. برخی از شهرستانها از جمله شارلوت را به طور موقت متوقف شد و به مردم اجازه اضافه کردن نام خود را به صبر کنید-لیست در دسترس نباشد. “من در یک بخش 8 لیست انتظار از آنجایی که من اولین دختر می گوید:” لی خواهر Shneila لی که متکی موقت محلی مسکن یارانه شبیه مسکن فدرال انتخاب کوپن برنامه. “او در مورد به 12 سال است.”

هنگامی که خانواده دست خود را بر روی یک کوپن آنها به عنوان کمی تا 60 روز به گرو در اوردن سند قبل از آن منقضی می شود. به عنوان خواهر لی را کشف کرده اند که سخت تر از آن به نظر می رسد. بیش از یک سوم از خانواده هایی که دریافت جدید کوپن در شارلوت بین 2016 و 2019 نمی تواند استفاده از آنها را قبل از آنها منقضی شده است. یک 2018 شهری موسسه مطالعه نشان داد که صاحبخانه در سراسر کشور اغلب حاضر به قبول کوپن. در فورت ورث 78% از صاحبخانه تماس گرفته توسط موسسه شهری را نمی کوپن. در لس آنجلس آن 76%; در فیلادلفیا 67%.

صاحبخانه بی میلی ناشی در بخشی از کلیشه ها از دریافت کنندگان کوپن به عنوان تنبل می گوید: A. Fulton alaska airlines جونیور که سر شارلوت عمومی-آژانس مسکن. “که تا کنون از حقیقت” alaska airlines می گوید. “این خانواده ها که در حال کار هر روز که نمی تواند کمک کند این واقعیت است که آن را طول می کشد دو یا سه یا چهار شغل به منظور پرداخت هزینه برای زندگی در شهر است.”

نژادپرستی نیز یک عامل است. در سال 1968 نمایشگاه مسکن عمل باعث می شود آن را غیر قانونی برای صاحبخانه به انکار مستاجران بر اساس نژاد ، رنگ پوست ، ملیت ، مذهب ، جنسیت ، وضعیت خانوادگی و یا ناتوانی است. اما وجود دارد هیچ قانون فدرال منع آنها از امتناع از مستاجران به دلیل آن که در اجاره خود را چک آمده است. زمانی که حداقل 48 درصد از مسکن انتخاب کوپن دریافت کنندگان هستند و 18 درصد اسپانیایی هستند امتناع از گرفتن کوپن “را می توان یک ماسک برای تبعیض نژادی” می گوید: Senator Tim Kaine, یک ویرجینیا از حزب دموکرات. او تقلید صاحبخانه استدلال: “آه, نه ما و نه تبعیض بر اساس نژاد. ما فقط نمی گرفتن کوپن که به طور نامتناسبی مورد استفاده توسط خانواده های اقلیت.'”

در نتیجه مزایای برنامه ای است که اغلب نیست به نفع کسی—و نشان می دهد که تناقض در امریکا بحران مسکن. در زمانی که یک چهارم از آمریکایی مستاجرها در حال گذراندن بیش از نیمی از درآمد خود را در مسکن حتی خانواده های کارگر به اندازه کافی خوش شانس برای دریافت مسکن فدرال کمک اغلب هنوز هم تا پایان بدون سقف بیش از سر خود را.

معضل این است که در دهه در ساخت. برای نزدیک به یک قرن, کلید, برنامه های دولت باید به صراحت از مطالعه حذف اقلیت ایجاد یک سیستم که در آن سفید خانواده ها قادر به خرید خانه در حومه مناطق ایجاد عدالت و پاس کردن ثروت به بچه های خود را در حالی که خانواده ها از رنگ نمی تواند. در سال 1934 ملی مسکن عمل می کنند برای مثال تبدیل بازار مسکن ارائه شده توسط دولت فدرال حمایت وام مسکن. اما خانواده ها از رنگ محروم بودند دسترسی; اولین وبزرگترین هشدار داده بودند به در نظر گرفتن چگونه “اجتماعی یا نژادی inharmonious گروه” در و عمدتا سفید محله را تحت تاثیر قرار میدهد محله تجدید نظر شود. برای چند دهه, عوامل, استفاده, رنگی, نقشه که در آن سیاه و سفید و مخلوط با مسابقه محله بودند سایه قرمز به تعیین که در آن به موضوع وام. قرمز, پوشش به عنوان تمرین شناخته شده بود دموكراتیک در سال 1968. اما تبعیض نیست ناپدید شد.

“جورج والاس است که دیگر اینجا توقف افراد از آینده مکان می گوید:” alaska airlines با اشاره به segregationist سابق فرماندار آلاباما. “اما در حال حاضر دوباره متولد شده است در سیاست. بنابراین ما کمی جورج والاس سیاست در این شهرستانها هستند که در بسیاری از موارد نامرئی به مردم است.”

ویژه داستان
من در معرض آزار و اذیت در حال بارگذاری. پیامدهای وحشتناک بود
سوزان فاولر نشان می دهد چه اتفاقی افتاد بعد از پست وبلاگ خود در مورد تبعیض جنسیتی در هنگام راه اندازی ویروسی رفت.

یک سال 2018 مصرف کننده حمایت مالی اداره گزارش نشان داد که مردم از رنگ هنوز به طور نامتناسبی را تکذیب کرد, وام مسکن: 18.4% از متقاضیان و 13.5 درصد از اسپانیایی متقاضیان تکذیب شدند و در مقابل یک 8.8% نرخ انکار برای متقاضیان. امروز خانه-مالکیت نرخ در میان سیاه و سفید خانواده است و فقط 7 درصد بالاتر از آن در سال 1950.

گام به تاریخچه: یاد بگیرند که چگونه به تجربه مارس 1963 در واشنگتن در واقعیت مجازی

آن استفاده می شود که مردم نیاز به مسکن مقرون به صرفه مانند لی و دخترش Lavi بودند به کارگردانی عمومی-تسهیلات مسکن. اما رئیس جمهور ریچارد نیکسون قرار دادن یک مهلت قانونی برای ساخت پروژه های جدید در سال 1973 و تغییر HUD تمرکز دادن به خانواده بخش 8 کوپن برای جبران هزینه های اجاره در بازار است.

خصوصی صاحبخانه هرگز عاشق این برنامه است. که در بخشی به دلیل تاخیر اداری. در حالی که نمونه مستاجران ثبت نام اجاره و ارائه خود را اجاره ماه اول در روز دارندگان کوپن در برخی از شهرستانها می توانید صبر کنید هفته به صورت محلی آژانس های مسکن به تایید مالکیت از اموال ایجاد حساب و تکمیل بازرسی ایمنی. “آن را معقول و منطقی به انتظار صاحبخانه به صبر کردن 50 تا 60 روز” اذعان بن زرگر داوطلب مستاجر سازمان با شیکاگو مسکن ابتکار. این یک مشکل است که “منجر به بی خانمانی و یا عدم انتخاب برای [کوپن] گیرنده” او می افزاید.

ایمنی بازرسی نیز یک نقطه چسبیده. HUD نیاز به صاحبخانه که قبول فدرال مسکن کوپن به ارسال واحدهای خود را به بازرسی های منظم و به پیشرفت و زمانی که لازم است. صاحبخانه می گویند این روند می تواند وقت گیر و پر هزینه است. اما طرفداران استدلال می کنند که آژانس های مسکن مورد نیاز اغلب کمتر طاقت فرسا از شهرداری هستند. “گفتن” من نمی خواهم به انجام بازرسی فرآیند است مانند گفت: “من نمی خواهم مردم را به گرفتن من قانون شکنی” می گوید: “اسحاق Sturgill یک کارولینای شمالی مسکن وکیل.

اگر صاحبخانه نتواند به نیاز بهبود محلی آژانس مسکن می تواند به توقف صدور پرداخت. که حس می کند در برخی از سطح—دولت نباید پرداخت صاحبخانه برای ناامن واحد است. اما آن را اغلب برگ کوپن گیرندگان در تلو تلو خوردن. که آنچه اتفاق افتاده است به Shanna و Lavi لی در ماه نوامبر. زمانی که بازرس در بر داشت کپک در خانه خود و صاحبخانه او موفق به رسیدگی به مشکل این سازمان متوقف شد پرداخت اجاره. Shanna قادر به را تشکیل می دهند تفاوت در اجاره اخراج شد. او و Lavi تا به حال هیچ جایی برای رفتن و هیچ جا برای قرار دادن مبلمان. “من تا به حال برای قرار دادن آن را در خیابان و اجازه سطل زباله آن را” لی می گوید.

محلی آژانس های مسکن در تلاش هستند تا برنامه جذاب تر به صاحبخانه. برای مثال شارلوت عمومی-آژانس مسکن که به تازگی rebranded به عنوان Inlivian در حال حاضر ارائه می دهد پول نقد انگیزه. صاحبخانه دریافت 250 دلار پس از امضای اجاره نامه با یک کوپن دریافت کننده و $1,000 خطر-کاهش جوایز if دریافت کنندگان صدمه به اموال خود را. برخی از دولت های محلی نیز ramping تا تلاش برای یاغی تبعیض بر اساس جایی که مستاجرین اجاره می آید. بیش از چند دهه گذشته بیش از یک دوجین متحده و نزدیک به 90 شهرها و استان ها باید گذشت و به اصطلاح منبع-از-درآمد حمایت که ناکرده صاحبخانه از انکار مستاجران بر اساس آن اطلاعات و سناتور Kaine دوباره به راه افتادند یک لایحه که یاغی چنین تبعیض در سراسر کشور.

اما اگر چنین قوانینی هستند یک گام در مسیر درست طرفداران می گویند آنها کافی نیست. هر دو در واشنگتن دی سی و نیوآرک, N,J. باید منبع-از-درآمد قوانین در کتاب اما 2018 شهری موسسه مطالعه نشان داد که 15 درصد از واشنگتن صاحبخانه و 31 درصد از نیوآرک آنهایی که هنوز نمی خواهد قبول مستاجران با کوپن.

در سال گذشته تیانا مارتین, فدرال, کارمند با تجربه این قطع ارتباط. پس از پرسوجو در مورد یک واحد در لتروب آپارتمان در نزدیکی واشنگتن Dupont Circle او دریافت پیام های متنی از یک کارمند شرکت است که صاحب ساختمان. “متاسفانه ما را قبول نمی کند بخش 8” این متن را بخوانید, با توجه به یک تصویر مشاهده شده است. لتروب وب سایت تکرار پیام: “ما قبول نمی کوپن مسکن در این جامعه است.”

مارتین سیاه نما کاری در زمینه تبعیض دعوی در دادگاه است که در حال حاضر در انتظار. “من می دانم آنچه در آن به معنی تبعیض بر اساس جنسیت خود و در حال حاضر در مسکن. گفتم: Dang چه چیز دیگری می توانید آنها می آیند تا با” او می گوید. (لتروب است و پس از ویرایش آن در وب سایت این شرکت که صاحب ساختمان ادعا می کند که عامل ارسال پیامک مارتین اطلاعات غلط بود, با توجه به بیانیه ارائه شده به واشنگتن شهر کاغذ. مارتین در بر داشت یک مایل صاحبخانه های مختلف در یک سی محله.)

شارلوت ندارد یک منبع از درآمد قانون طوری لی نمی تواند فایل کت و شلوار و حتی اگر او می خواست به. استرس برخورد با وضعیت زندگی است در نظر گرفتن تلفات. او به تازگی بستری برای قفسه سینه آنوريسم که پزشکان گفته شد مربوط به استرس.

در اخیر یک صبح بارانی در شارلوت Lavi بازدید عمه Shneila سوم-داستان راه رفتن-تا مادر او می تواند به یک انتصاب دکتر. Shneila اعمال حداقل شش واحد اجاره قبل از او در بر داشت یک صاحبخانه حاضر به قبول محلی یارانه مسکن. “این دو باید سیستم ایمنی بدن” او می گوید: با اشاره به دو فرزند خود را که متولد شده در موعد مقرر. “من می توانم آنها را به یک پناهگاه” او می افزاید: بیش از حد آگاه باشند که چگونه نزدیک او آمد. “ما نمی تواند بی خانمان.”


این مقاله بخشی از یک پروژه خاص در مورد برابری در آمریکای امروز است. بیشتر بخوانید درباره راهپیمایی, زمان, واقعیت مجازی ایجاد مجدد از مارس 1963 در واشنگتن و ثبت نام برای زمان سابقه عضویت در خبرنامه برای به روز رسانی.

نوشتن به ابی Vesoulis در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>