عمده شیوع کروناویروس را تست هند, بهداشت و درمان, حکومت و انسجام اجتماعی به حد

Wمرغ نارندرا نخست وزیر در تلویزیون ظاهر شد و به آدرس ملت در coronavirus بحران در دریا. 19, سرخپوستان محکم خود را برای برخی از گریم اخبار. در ابتدا همه از او خواسته بود برای یک روز داوطلبانه منع رفت و آمد که یکشنبه و برخی از سر و صدا به عنوان نشانه ای از قدردانی برای سلامت کارگران است. اما فقط چند روز بعد او را در تلویزیون این بار اعلام 21-day مستند با تنها چهار ساعت اطلاع—جرقه وحشت خرید و جمعیت کارگران عجله به بازگشت به خانه.

در آوریل. 3 او به نظر می رسد در تلویزیون دوباره—این بار درخواست از مردم برای خاموش کردن همه چراغ برای نه ساعت 9:00 p. m. در دو روز و به نگه دارید تا شمع لامپ های تلفن همراه و چراغ قوه در یک همبستگی. ایده او گفت به “چالش تاریکی گسترش coronavirus بحران معرفی آن به قدرت نور است.” الگوهای رفتاری و جوک های آب گرفتگی رسانه های اجتماعی. یکی Facebook پست بخوانید: “در هندوستان در نهایت coronavirus خواهد مرد خنده.”

با اینحال چراغ بیرون رفت و در سراسر هند در آوریل. 5 و شمع روشن شد. اما امتناع نخست وزیر را برای روشن کردن مسیر پیش رو در ادامه به مشکل بسیاری از افراد با یک بحران انسانی اتفاق می افتند به عنوان یک نتیجه ضعیف موفق مستند.

صدها نفر از هزاران نفر از جان گذشته روزانه دستمزد حقوق بگیران شده اند در تلاش برای فرار از شهرستانها برای جوامع خود را در مناطق روستایی پس از از دست دادن معیشت خود را به مستند. حداقل 22 کارگران مهاجر و خویشاوندان آنها فوت کرده اند در تلاش برای بازگشت به خانه و اغلب از خستگی محض. سفر با پای متعادل کودکان در سلاح های خود را و خود را ناچیز اموال خود را در سر خود خروج کرده برانگیخته مقایسه با انبوه مهاجرت های گذشته دیده می شود در سال 1947 هنگامی که مردم گریختند فرقه ای شورش پس از تجزيه هند بریتانیا.

توده گرسنگی بافندگی برای گروه های آسیب پذیر زندگی می کنند که از دست به دهان است. این مستند را شکسته است مواد غذایی زنجیره تامین و کشاورزان مطمئن نیستید که چگونه آنها را برداشت و یا حمل و نقل خود را تولید کند. مودی تماس بگیرید به مهر مرزهای دولتی تنها عمیقتر عرضه ترس.

سلامت کارگران شکایت آنها به اندازه کافی نیست, دنده محافظ, آنها را مجبور به انجام با بارانی و موتورسیکلت کلاه ایمنی. #DoctorsNeedGear شده است یکی از موضوعات پرطرفدار در توییتر در هند. بیمارستان های تحت فشار, حتی اگر تعداد موارد در هند—5,000 تا کنون و به سرعت در حال افزایش است—هنوز هم کم برای یک کشور از اندازه آن است. (این رقم پایین است و به احتمال زیاد بازتابی از هند ناتوانی برای تست بیشتر مردم است. همانطور که از مار. 30 آن را تست 26 نفر در یک میلیون نفر در مقایسه با تایوان 1,273 و کره جنوبی 7,638.)

21-day مستند در یک پرجمعیت و متنوع جمهوری فدرال مانند هند هرگز به آسان است. بیشتر برنامه ریزی می خواهم که بدون شک کمک کرده است. در مقایسه با مودی چهار ساعته متوجه سنگاپوری نخست وزیر Lee Hsien Loong که اعلام کرد یک مستند همان روز به شهرستان-دولت چهار روز برای آماده سازی و تضمین تامین مواد غذایی برای کارگران مهاجر. اما برنامه ریزی نمی تواند ساخته شده اند تا برای یک کشور ضعیف هفت دهه از فقیر سیاست را انتخاب کند.

آخرالزمانی صحنه معکوس مهاجرت وحشت بیش از مواد غذایی در روز فقط از این مستند و بحران در بیمارستان ها همه نشانه هایی از ضعیف دولت ترک خوردگی تحت فشار است. برای چند دهه در حال حاضر هند به نظر می رسد به عنوان یک قدرت در حال ظهور. پس از آن شناخته شده و فقر آن را به سرعت افزایش یافته است تا ثروت جهانی, نمودار تبدیل شدن به سیاره پنجمین اقتصاد بزرگ. اما در حالی که آن جدید وفور یافت می کوسن ثروتمندترین آن 10%—که کنترل بیش از سه چهارم از ثروت این بحران یک تست از قدرت دولت خواهد شد و به دنبال پس از 90%.

در آن ظاهرا سوسیالیستی روز هند حاضر به باز کردن دست سرمایه گذاری در زیرساخت های اجتماعی مانند بهداشت و آموزش و پرورش مانند دیگر کشورهای سوسیالیستی را در زمان. هنگامی که آن را تبدیل به “سرمایه داری” پس از باز شدن بازار در سال 1991 از آن حاضر به طور کامل اجازه رفتن از بقایای فرمان اقتصاد است. اما نه آن سوار بر نوع دولت-رهبری استراتژیک صنعتی که منجر به شرق آسیا, معجزه, و, بعد, ظهور چین. شرق آسیا موفقیت همراه بود و اصلاحات ارضی و سرمایه گذاری های عظیم در فیزیکی و سرمایه انسانی است که افزایش عرضه سالم و تحصیل کرده در کار است. که به نوبه خود تغذیه می روند پایدار صنعتی, تولید تقاضا و اشتغال و گسترش رفاه.

هند کاهش یک عکس بسیار متفاوت با نیم دل زمین اصلاحات (10 درصد از سرخپوستان کنترل 55 ٪ از زمین در حالی که 60% صاحب فقط 5%) و شکست خود را به ساخت قوی ساخت پایه برای جذب مازاد کار کشاورزی و مزمن دلار در بهداشت و آموزش و سرمایه فیزیکی.

این کشور برداشته 271 میلیون نفر را از فقر در دهه گذشته اما هنوز هم برگ حدود 365 میلیون افرادی که “multidimensionally ضعیف است.” پی در پی دولت های هند از دهه 1960 وعده داده اند به صرف حداقل 6 ٪ از تولید ناخالص داخلی در آموزش و پرورش است اما آن را هنوز هم قراردادن موشواره در حدود 3 درصد است. و از آنجا که هند عادت scrimps در بهداشت و درمان (در حال حاضر هزینه فقط 1.28% از تولید ناخالص داخلی در مقایسه با مثلا 18 درصد در ایالات متحده), 55 میلیون سرخپوستان سقوط به فقر هر سال به عنوان یک نتیجه از بالا, کردن از جیب هزینه های درمانی است. هند صفوف پشت سودان در دسترسی به بهداشت و درمان و پشت موزامبیک در جهانی شاخص گرسنگی. حدود 190 میلیون سرخپوستان هستند و تخمین زده می شود به سوء تغذیه از جمله 40 درصد از کودکان خود را.

ویژه داستان
ایتالیا به نظر می رسد مسطح منحنی. چه کشور آیا درست است ؟
آخرین آمار و ارقام امیدوار کننده هستند. می تواند کشورهای دیگر یادگیری از ایتالیا ؟

در نتیجه این مقیاس محرومیت یک استخر وسیع از جان گذشته ارزان و کارگران غیر ماهر تمام توسط غیر قابل تنظیم بخش غیررسمی. ضعیف اجرا استانداردهای کار و قوانین ميانگين 90 درصد از اقتصاد در سایه عمل از غیر رسمی. این درهم و برهم بخش نیز اتفاق می افتد به تولید 80 درصد از مشاغل. حدود 100 میلیون نفر از مردم متعهد کوتاه مدت مهاجرت سالانه در هند در نظر گرفتن کار است که گاهی اوقات verges در برده داری. جهانی برده داری شاخص تخمین می زند که شش نفر از هر 1000 سرخپوستان در حال زندگی در اسارت است.

پرواز گرسنه کارگران مهاجر از شهرستانها در این مستند بیشتر به این نابرابری ذاتی کار از مستند خود را. کمبود تجهیزات حفاظتی برای پزشکان کمتر به این بیماری همه گیر از شکست دولت صرف بهداشت ، اگر هر چیزی coronavirus است گستاخانه منقبض اجتماعی فاصله بین افسانه و واقعیت هند با افشای آن فقیر ایمنی. این یک یادآوری است که برای همه میلیاردرهای هسته ای و زیردریایی های ناتوان مردم را یک قدرت در حال ظهور. قد بلند و مجسمه را افزایش ملت است.

دو هفته قبل از سنگاپور اعلام کرد مستند آن وزیر خارجه ویویان Balakrishnan در مصاحبه ای گفت: “COVID-19 یک اسید آزمون یک کشور کیفیت, بهداشت و درمان, استاندارد از حکومت و سرمایه اجتماعی. اگر هر یک از این سه پایه ضعیف است آن را در معرض خواهد شد و کاملا unmercifully با این بیماری همه گیر.”

اما چه اتفاقی می افتد اگر هر سه ضعیف هستند ؟ اگر coronavirus بحران کشد بسیار طولانی تر در هند و ما به احتمال زیاد برای پیدا کردن.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>