بسیاری از ساندرز حامیان اعتماد ندارند بایدن در عین حال — و ساندرز ” رئیس سابق مشاوران نگران هستند

“در حال حاضر هیچ واکسن شناخته شده برای COVID-19 اما مبارزه با بیش از کسانی است که ممکن است تولید شود را آغاز کرده است” رادیو فردا گزارش. فرانسه داروسازی سانوفی شد به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار پنج شنبه پس از آن مدیر عامل پیشنهاد به خبرگزاری بلومبرگ که ایالات متحده را دریافت کنید اولین نرم افزار در آن COVID-19 واکسن — یکی از مورد 100 در حال توسعه در سراسر جهان — “از آنجا که این سرمایه گذاری در خطر است.” رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی گفت: واکسن نباید موضوع را به نیروهای بازار.

سازمان بهداشت جهانی حاکم بدن بهداشت جهانی مجمع قرار است رای گیری در هفته آینده در یک قطعنامه خواستار “جهانی به موقع و دسترسی عادلانه به توزیع عادلانه همه کیفیت و ایمن و موثر و مقرون به صرفه ضروری بهداشت و درمان فن آوری و محصولات” سیاسی , گزارش. این بدان معناست که اساسا آن است که هر واکسن توسعه در ماه های آینده خواهد هیچ موثر ثبت اختراع اجازه می دهد دولت های ملی به تولید و توزیع آن را بدون مجوز.

یک گروه از 140 فعلی و رهبران سابق از جمله جمهوری آفریقای سیریل Ramaphosa, نخست وزیر پاکستان عمران خان و نخست وزیر سابق بریتانیا گوردون براون — امضا نامه ای سرگشاده شنبه هل دادن سازمان بهداشت جهانی به “تجمع پشت مردم واکسن علیه این بیماری است.” جهان نمی تواند “ترک این عظیم و اخلاقی وظیفه به نیروهای بازار” امضا کنندگان نوشتن و کشورهای ثروتمند باید درک کنند که “جهان ما را تنها امن تر خواهد بود پس هر کس می تواند بهره مند از علم و دسترسی به یک واکسن” در “تمام کشور رایگان است.”

صندوق های تامینی و شرکت های سهامی خصوصی است که شرط برندگان در بازار در حال حاضر leery از قرار دادن پول خود را به COVID-19 واکسن وجود یک “بزرگ” پتانسیل بازار وال استریت ژورنال گزارش. “توسط برخی از اقدامات شرکت های چینی و یک گروه در دانشگاه آکسفورد در حال در شود. برخی از شرکت ها می گویند که آنها را توزیع واکسن آنها توسعه در هزینه به طور بالقوه کاهش سود برای دیگران.”

“بیماری های همه گیر نمی توان به کار گرفته در داخل کشور از آنجا که آنها در حال جهانی در طبیعت” رایان هیت می نویسد در سیاسی. “ارائه $8 تریلیون داخلی محرک اما تنها 8 میلیارد دلار برای توزیع واکسن یک تعریف شکست برای همبستگی جهانی.” پیتر وبر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>