‘مجوز برای غفلت است.’ خانه های سالمندان به دنبال — و برنده — ایمنی در میان Coronavirus همه گیر

منt 11 بعد از ظهر روز یک شنبه در اوایل ماه مه زمانی که پنی شاو یک زن 76 ساله در برینتری ماساچوست تلفن را برداشت و گزارش پرستاری در منزل خود به پلیس محلی. کارکنان در وظیفه بود فقط به او گفت که آنها نمی تواند ارائه هر گونه از خود مراقبت معمول از آنجا که آنها تا به حال هیچ تجهیزات حفاظت شخصی (PPE). از آنجا که بیماری همه گیر کوروناویروس آمار کارکنان قرار است به پوشیدن PPE که کمک به همه بیماران اما تنها در خانه مدیر که کار نمی کند در اواخر تعطیلات آخر هفته می تواند آن را. بنابراین گواهی دستیاران پرستاری نمی قادر خواهد بود برای دریافت ماسک و دستکش یا لباس تا صبح.

شاو عصبانی بود که او را مرکز قرار داده بود کارکنان آن و همکار او ساکنان در آن موقعیت و بنابراین او به نام پلیس. “آنها همیشه به تصمیم گیری های ضعیف و آنها همچنان به تصمیم گیری های ضعیف,” شاو می گوید. “من باید به صحبت می کنند تا برای خودم و دیگر مردم است.”

پس از یک خانه سالمندان در منطقه سیاتل یکی از عمده ایالات متحده شیوع کروناویروس در مارس پرستاری, خانه های ساکنان و کارکنان را متحمل بار سنگین این بیماری همه گیر را بار. مرگ و میر در دراز مدت مراقبت از امکانات در حال حاضر را تشکیل می دهند حداقل یک سوم از coronavirus مرگ و میر در اکثر متحده است. خانه سالمندان و کارکنان را تبدیل به اولین پاسخ دهندگان به یک بیماری که به خطوط هنوز ناشناخته هستند هر چند بیش از 80 ، 000 آمریکایی ها کشته شده اند. اما در حالی که دولت ایالات متحده را آهسته و تکه تکه پاسخ به همه گیر ساخته شده است خانه های پرستاری’ کار سخت تر بنابراین باید مشکلات این صنعت رو قبل از COVID-19 گرفت.

برخی از ساکنان خانه سالمندان مانند شاو فقط عصبانی در راه امکانات خود را در حال دست زدن به این بیماری همه گیر. دیگران در حال حاضر شروع به اقدام قانونی تحت پیگرد و خانه های پرستاری غفلت سوء استفاده و غیر عمدی. برای محافظت از خود, خانه سالمندان صنعت راه اندازی گسترده و موفق لابی تلاش برای تضمین مصونیت از پتانسیل های حقوقی بر سر راه امکانات درمان بیماران در گیر یک حرکت طرفداران مصرف کننده می گویند افزایش طولانی مدت سوال در مورد نظارت یک صنعت است که متصلب استانداردهای نقض برای سال.

خانه های سالمندان می گویند که حمایت های حقوقی لازم را برای کارکنان به انجام شغل خود را به عنوان همه گیر ایجاد کرده است یک وضعیت بی سابقه ای که در سمت چپ آنها را در تلاش برای مراقبت از جمعیت در معرض خطر در حالی که مدیریت PPE, تست اغلب در حال تغییر دولت و فدرال راهنمایی و کارکنان تماس در بیمار است. “مراقبت طولانی مدت کارگران و مراکز در خط مقدم از این همه گیر و پاسخ آن بسیار مهم است که لازم مسئولیت حفاظت از کارکنان و ارائه دهندگان نیاز به ارائه مراقبت در طول این زمان دشوار و بدون ترس از اقدامات تلافی جویانه” مارک پارکینسون, رئيس جمهور و مدیر عامل انجمن بهداشت آمریکا (ahca صحبت) که نشان دهنده صورت سود و خانه های پرستاری در بیانیه ای گفت:.

در حالی که دولت فدرال ارائه حمایتهای قانونی برای برخی از متخصصان مراقبت های بهداشتی در طول همه گیر آنها به صراحت شامل خانه های سالمندان. بنابراین این صنعت متمرکز شده بسیار از آن لابی فشار در سطح دولت که در آن دیده است نتایج سریع. حداقل 18 متحده اعطا کرده اند خانه های سالمندان و دیگر تسهیلات مراقبت دراز مدت برخی از مصونیت قانونی مرتبط با این بیماری همه گیر یا از طریق قوانین یا فرمانداران سفارشات. و گروه های صنعت ساخته شده حرکت می کند در حداقل 10 کشورهای دیگر به امن مشابه حمایت.

طرفداران مصرف کننده صنعت ناظران و وکلای صدمه شخصی می گویند که ارائه مصونیت قانونی به هزاران نفر از شرکت های خصوصی خطرناک است. آنها ادعا می کنند این بیماری همه گیر است در معرض مشکلات دیرینه در صنعت از جمله کمبود نیروی انسانی و کنترل عفونت نقض و دور گرفتن آن مسئولیت حقوقی آن را سخت تر برای نگه داشتن امکانات به حساب کاربری در حال حاضر و در آینده است. “آنها بدست تحت سرمایه گذاری در کنترل عفونت. آنها بدست تحت سرمایه گذاری در تاسیسات ایمنی طراحی شده است. آنها اجازه داده شده است به پشته مردم سه به یک اتاق و چهار به یک اتاق می گوید:” متی کورتلند مراقبت های بهداشتی وکیل است که از نظر قانونی مسئول چهار نفر در یک آسایشگاه در ماساچوست است. “در حال حاضر به جای اینکه در قبال درد و رنج است که آنها باعث, ما در حال رفتن به قید وثیقه آنها با مسئولیت سپر? که وحشتناک سابقه.”

این تغییرات در آینده در یک لحظه زمانی که دید به کیفیت مراقبت پرستاری در خانه است که در حال حاضر کم طرفداران می گویند. در زمان عادی دولت فدرال برقرار گسترده مقررات برای خانه های پرستاری و ایالات متحده را با سرب در نظارت خود را. اگر مشکلی در امکانات بوجود می آیند شهروندان می توانند شکایات خود را به آمریکا دادآوران که بررسی و حمایت از طرف آنها. در بسیاری از امکانات اعضای خانواده و همچنین ارائه یک مجموعه فوق العاده از چشم و کمک به انجام وظایف مانند تغذیه و نظافت شخصی. در طول همه گیر اما فدرال مراکز مدیکر و مدیکید خدمات خانه های سالمندان توصیه به محدود کردن بازدید کنندگان به جز برای پایان زندگی موقعیت های محدود حضور دادآوران به حالت تعلیق در بازرسی توسط دولت برداران به جز کسانی که مرتبط با COVID-19 یا برای نقض حقوق بشر که مطرح “فوری معرض خطر” و گفت: آن را نمی خواهد اجرا ترین مجازات برای این زمان.

در حالی که بسیاری معتقدند بسیاری از این مراحل لازم برای مهار این ویروس این تغییرات همچنین مسدود شدن بسیاری از راه های مردم خارج خانه سالمندان می دانم آنچه اتفاق می افتد در داخل. “همه ناگهانی شما باید این فقط مجموع عدم نظارت و پاسخگویی است. و سپس در بالای آن شما در حال گرفتن دور حتی از راه دور امکان که شما برگزار می شود از نظر قانونی مسئول می گوید:” ریچارد Mollot مدیر اجرایی مستقر در نیویورک مراقبت دراز مدت ائتلاف جامعه است که طرفداران برای ساکنان خانه سالمندان در سراسر کشور است. “این در واقع یک مجوز برای غفلت.”

لابی گری برای حفاظت

این هولناک پرستاری خانه صنعت شده است هل دادن شدت برای مسئولیت مدنی ایمنی محافظت می کند که ارائه دهندگان خدمات از مهمترین اقدام قانونی در مورد مرگ و آسیب و صدمه به اموال در طول COVID-19 اضطراری دوره است. تحت شرایط عادی بسیاری از خانه های سالمندان نیاز به اختلافات به حل و فصل از طریق داوری و نه در دادگاه بلکه ساکنان و خانواده های آنها هنوز هم می توانید سعی کنید به سو اگر چیزی می رود به طور قابل توجهی اشتباه است.

اما خانه سالمندان صنعت استدلال می کند باید آن را مسئول مشکلات رخ می دهد که در طول این لحظه منحصر به فرد به عنوان آنها سعی کنید به دنبال فدرال و دولتی راهنمایی. “این COVID-19 همه گیر شده بی سابقه ای اضطراری برای بهداشت عمومی. وجود نگرانی در مورد مسئولیت بالقوه از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی از جمله امکانات مراقبت طولانی مدت که در پاسخ به همه گیر و با کیفیت بالا ارائه مراقبت از بیمار در حالی که به دنبال به روز شده در راهنمایی که صادر شده توسط سازمان های فدرال مانند سی دی و سیستم مدیریت محتوا” گفت: پارکینسون از ahca صحبت.

در گذشته ahca صحبت کرده است, استخدام بالارد همکاران لابی شرکت از برایان بالارد سابق تهمت جمع آوری کمک که خود را گسترش واشنگتن عمل پس از مغلوب ساختن پیشی جستن برنده کاخ سفید است. بالارد شرکت به دست آورده است در مورد $1 میلیون نفر در لابی هزینه از ahca صحبت پس از سال 2017 به عنوان برگ برنده دولت بارها و بارها ساخته شده و حرکت مطلوب به خانه سالمندان میباشد.

پس از شروع COVID-19 دولت گفت: اولویت سالمندان و آن را به تازگی ایجاد یک کمیسیون متمرکز بر کمک به خانه های پرستاری حرکت همه گیر. بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر نوشت: به فرمانداران در مارس ترغیب آنها به اقدام طوری که متخصصان مراقبت های بهداشتی “احساس محافظت از پزشکی, شبه جرم و مسئولیت.”

اما این صنعت احساس نیاز بیشتری باید انجام شود. در حال حاضر بسیاری از لابی های اطراف مسئولیت حمایت در حال وقوع در سطح دولت است. که فعالیت بارها با هماهنگی دولت وابسته ahca صحبت و از LeadingAge صنعت گروه است که نشان دهنده غیر انتفاعی و خانه های سالمندان. کتی اسمیت Sloan, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت LeadingAge گفت: در بیانیه ای که “COVID-19 جدید بیماری ناشی از یک رمان ویروس” و گروه “کاربران در حال کار سخت به انجام کار درست و با تمرکز بر ماموریت های خود را از ارائه مراقبت.” در علاوه بر این به کشورهای اعطای مصونیت LeadingAge است “به دنبال حمایت در سطح فدرال با درخواست ائتلاف به صورت یکنواخت و سازگار امداد به عنوان خوب,” او گفت:.

در نیویورک است که مرکز کشور را coronavirus شیوع بیشتر New York, انجمن بیمارستان که لابی برای بیمارستان ها و خانه های پرستاری پیش نویس قانون ایمنی است که رژیم صهیونیستی. اندرو کومو امضا شده در ماه گذشته. قانون می رود بیشتر از بسیاری دیگر از اقدامات دولت در آن فراهم می کند که ایمنی برای هر دو مدنی و مسئولیت کیفری از اقدامات پرستاری در خانه بیماران با و بدون COVID-19. آن را پوشش نمی دهد ناخالص غفلت یا سوء رفتار عمدی اما قانون می گوید اقداماتی که ناشی از یک “منبع یا کمبود نیروی انسانی” نمی خواهد سقوط تحت کسانی که معافیت.

کشورهای دیگر که باید اضافه ایمنی که قوانین حفاظت از خانه های پرستاری از دعاوی مدنی شامل آلاباما, لوئیزیانا, کنتاکی, می سی سی پی, نوادا, کارولینای شمالی, رود آیلند, ورمونت و ویسکانسین. فرمانداران در آریزونا, کانکتیکات, ایلینوی, گرجستان, ماساچوست, میشیگان و نیوجرسی را صادر مشابه ایمنی سفارشات که پوشش پرستاری خانه صنعت و یا شامل دسته مانند “مراقبت های بهداشتی و امکانات” است که وکلا می گویند را پوشش خانه های سالمندان. ویرجینیا در حال حاضر قانون به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی ایمنی در مواقع اضطراری و آن فرماندار روشن در 28 آوریل که قانون شامل ارائه دهندگان خدمات مانند خانه های سالمندان. پنسیلوانیا رژیم صهیونیستی است. تام گرگ صدور یک فرمان on May 6, دادن مصونیت به فردی مراقبت های بهداشتی حرفه ای اما آن را شامل نمی شود مراقبت های بهداشتی امکانات مانند خانه های سالمندان که ahca صحبت را پنسیلوانیا سازمان اشاره کرد و با ناامیدی.

در حالی که این حرکت توسط دولت متفاوت است بسیاری خواهد ماند در اثر به عنوان طولانی به عنوان یک وضعیت اضطراری در محل—چیزی است که می تواند برای ادامه ماه با توجه به همه گیر را در مسیر. برخی از شرایط وجود دارد که به احتمال زیاد نمی تواند محافظت شده توسط این قوانین و دستورات وکلا می گویند مثلا اگر امکانات دروغ به ساکنان در مورد COVID-19 موارد پوشش ویروس شیوع بیماری و یا چشم پوشی از برخی از دستورالعمل های فدرال.

به عنوان صنعت به دنبال ایمنی در سراسر کشور خانه سالمندان بیماران و خانواده های آنها در حال حاضر شروع به اقدام در برابر امکاناتی که آنها می گویند نیست ارائه مراقبت کافی در طول بیماری همه گیر. “همه گریه است” من این قانون خدا است. آن را یک بار در طول عمر بیماری همه گیر.’ حتی اعمال خدا و بیماری های همه گیر نمی دهد شرکت های مجوز فقط به طور کامل رها حس مشترک” می گوید: دکتر Roderick ادموند یک وکیل است که به نمایندگی چندین خانواده تحت پیگرد بیش از COVID-19 مرگ و میر در آتلانتا تسهیلات زندگی کمک.

ادموند می گوید که او دریافت تماس در مورد موارد است که او معتقد است دیدار خواهد کرد هر “سهل انگاری فاحش” استاندارد و در نتیجه سقوط خارج ایمنی سفارشات. هنوز هم که یک بار بالا از اثبات او می گوید و او از ترس آن می تواند دلسرد کردن مردم از به دنبال تسکین اگر عزیزان خود را دریافت صدمه دیده و یا می میرند در طول بحران.

یک بحرانزده صنعت

پرستاری خانه صنعت دچار مشکل شد قبل از COVID-19 رخ داد. نزدیک به 70 درصد از این کشور تقریبا 15,600 خانه های سالمندان هستند برای سود و 57 درصد در حال اجرا توسط زنجیر. برای سال, پرستاری در خانه, تلاش برای جذب ساکنان جدید در مواجهه بالا و نیروی انسانی نرخ گردش مالی و کمبود و اغلب عمل در حاشیه نازک با اتاق کوچک برای ارتقاء امکانات خود را.

استانداردهای نقض حقوق بشر در امکانات مشترک هستند. به عنوان بسیاری از 3 میلیون عفونت رخ می دهد در پرستاری ماهر امکانات هر سال به قتل 380,000 ساکنان با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. سال گذشته کنترل عفونت و پیشگیری از مشکلات اغلب با ذکر شماره در خانه های پرستاری و 63 درصد از خانه های پرستاری بودند ذکر شده برای حداقل یک کنترل عفونت تخلف در دو بازرسی, چرخه که بازگشت به سال 2016 با توجه به تجزيه و تحليل داده ها توسط قیصر سلامت نیوز.

دولت فدرال با تشکر در بخش صنعت تلاش های لابی گری ساخته شده است حرکت می کند برای کمک به مبارزه میباشد. در طول آن سال اول مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تغییر راه که امکانات جریمه زمانی که آنها نقض قوانین تعویض از اعمال جریمه برای هر روز یک مشکل طول می کشد فقط یک خوب برای بسیاری از نقض یک حرکت است که منجر به بیش از 30 درصد کاهش در متوسط خوب از دولت اوباما. با وجود این صنعت بالا بودن تعداد کنترل عفونت نقض حقوق بشر در ماه جولای CMS پیشنهاد از بین بردن نیاز است که هر خانه سالمندان استخدام یک عفونت پیشگیری متخصص حداقل بخشی از زمان برای کمک به از بین بردن “بیش از حد بار اداری.” به جای این سازمان نیاز است که عفونت متخصصان صرف “زمان کافی در تاسیسات.”

شرکت های سهامی خصوصی نیز swooped در این صنعت و در حال حاضر کنترل بیش از 10 درصد از امکانات کشور بیشتر کاهش هزینه ها و مراحل گرفتن به حداکثر رساندن سود است. هنگامی که شرکت های سهامی خصوصی را بیش از خانه های پرستاری در یک مطالعه جدید توسط محققان در دانشگاه پنسیلوانیا دانشگاه شیکاگو و دانشگاه نیویورک دریافتند که آنها تمایل به کاهش در کارکنان پرستاری و این کاهش به طور مستقیم در ارتباط با کاهش استانداردهای مراقبت بیمار سلامت. سهام خصوصی مورد حمایت و امکانات به طور منظم فشار به عقب در برابر چنین بحرانی. “اگر شما نگاهی به سهام خصوصی ساختار وجود دارد پزشکان درگیر در مالکیت سطح” مایکل اسمیت رئیس جمهور مارکی خدمات بهداشتی و یک شرکت تابعه از شرکت سرمایه گذاری گفت: پرستاری ماهر اخبار از مدل. “آنها کارشناسان در این زمینه است. آنها می خواستند به سرمایه گذاری در چیزی است که آنها می دانستند.”

حتی در پرستاری امکانات بدون سهام خصوصی روابط understaffing شایع است. پرستاری شغل خانه بدنام سخت برای پر کردن در بخش بزرگی با توجه به سختی شرایط کار پرداخت کم و محدود مزایای. هیچ فدرال حداقل نیروی انسانی نسبت که خانه های پرستاری مورد نیاز برای دیدار با, و این یک مشکل بزرگ می گوید: Charlene Harrington استاد emerita در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو دانشکده پرستاری است. خانه های سالمندان باید به اندازه کافی پرستاران و دستیاران به ارائه حداقل 4 ساعت و 6 دقیقه مراقبت از هر بیمار او می گوید: اما حدود 75 درصد از خانه ها را برآورده نمی کنند این استاندارد قبل از همه گیر.

باربارا دافی یک وکیل که دفاع از خانه های پرستاری و نشسته در کمیته حقوقی پرستاری صفحه اصلی گروه تجارت ahca صحبت می گوید که امکانات محدود در آنچه که آنها می توانند پرداخت کارگران توسط این واقعیت است که آنها با تکیه بر پزشکی به پرداخت اکثر بيماران صورتحساب. طرفداران تردید دارند که دفاع. “اگر این درست است که آنها قادر به ارائه مراقبت ايمن و انسانی مراقبت با مقدار پول آنها داده می شود را ارائه می کند که مراقبت های پس از آن آنها نیاز به بازگشت به دولت و بگو: ما می توانیم این کار را انجام نمی” می گوید: “نینا کوهن استاد حقوق در دانشگاه سیراکوس و متخصص در قانون سالمند. “آنچه این صنعت می کند این است که این پول را می گیرد و آن را به ساکنان آن ارائه نمی شود مراقبت از آنها نیاز دارند.”

بیمار طرفداران نگران این بیماری همه گیر می تواند باعث تشدید این مسائل اساسی. راه که خانه های پرستاری پرداخت می شود به این معنی که آنها نیز ممکن است انگیزه ای برای قبول مطلب جدید COVID-19 بيمار از آنها در غیر این صورت با توجه به چالش های کنترل ویروس. بیمارانی که از بیمارستان و نیاز به بازیابی از COVID-19 در خانه سالمندان به احتمال زیاد اقامت خود را تحت پوشش مدیکر که به طور متوسط reimburses خانه های سالمندان بیش از دو برابر آنچه مدیکید می کند. در طول همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت لغو یک قانون است که به طور معمول محدودیت مدیکر به پرداخت 100 روز از متخصصین مراقبت های پرستاری در یک زمان معنی این بیماران باقی می ماند طولانی تر به عنوان آنها convalesce. در ماه اکتبر گذشته دولت همچنین معرفی جدید پرداخت فرمول ارائه می دهد که نرخ های بالاتر برای بیماران با شرایط خاص از جمله کسانی که با استفاده از هواکش و یا دیگر مشکلات تنفسی.

عنوان مطلب متحده اعطای مسئولیت حمایت در طول بحران طرفداران نگران توام چشم انداز کردن پول بیشتر و مصونیت قانونی بیشتر می تواند سازش مراقبت از بیمار در حالی که کاهش انگیزه برای پرداختن به این صنعت مشکلات سیستمیک. “اگر شما فقط به دنبال در خط پایین چرا شما حتی در مورد آن نگران باشد ؟” می گوید Mollot به خانه سالمندان حمایت از نیویورک است. “فقط شمع در از ساکنان به عنوان بسیاری به عنوان شما می خواهید.”

پارکینسون ahca صحبت رهبر گفت: این پیشنهاد که خانه های پرستاری بودند عامل در طول همه گیر با به دست آوردن مالی در ذهن بود “واقعا ناامید کننده است.”

“این ادعاها کاملا نادرست و توهین به این ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی,” او گفت: زمان. “نگه داشتن ساکنان امن و ارائه مراقبت با کیفیت بالا است که اولویت شماره یک ما برای دراز مدت ارائه دهندگان مراقبت های,” او گفت:. صنعت “ادامه خواهد داد به کار با محلی و ایالتی و فدرال مقامات بهداشتی برای اطمینان از تمام اقدامات ممکن گرفته شده برای محافظت از ملت ما آسیب پذیر و قهرمانان ما در خط مقدم.”

به عنوان متحده شروع به دوباره باز دراز مدت مراقبت از امکانات’ در تلاش برای نگه دارید تا با رقابت خواسته های افراد بیمار و منابع محدود تنها از شدت این که آیا یا نه آنها می توان شکایت کرد. خانه سالمندان هنوز هم بردار برای این ویروس و حتی اگر برخی از ملاقات محدودیت و یا اقامت در خانه سفارشات سهولت این امکانات هنوز هم در مواجهه با مسائل مشابه آنها قبل از همه گیر فقط با شکننده تر بیماران و به طور فزاینده فرسوده کارکنان.

“زمینه ای درخواست [ایمنی] است که اساسا پذیرش است که خانه های سالمندان هستند قادر به مراقبت از خود ساکنان می گوید:” Mollot. “اگر آنها انجام یک کار خوب به صورت منظم اگر آنها آماده برای ارائه مراقبت مناسب مناسب نیروی انسانی فکر نمی کنم که ما را دیده اند که چگونه از این بازی های برگزار شده است در خانه های سالمندان, چگونه ویرانگر آن بوده است.”

نوشتن به ابیگیل آبرامز در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>