یک استعداد برای پیدا کردن مرده

گزیده ای از مقاله ای که در ابتدا در ظاهر نگهبان. با اجازه استفاده می شود.

هنگامی که ژن و شنی Ralston بازگشت به کامیون خود را بعد از یک روز در Beardsley مخزن در شمال کالیفرنیا در ماه مارس سال 2002 آنها کشف چندین دست نوشته های ضبط شده به درها و شیشه جلو: “تماس ستوان Lunney به عنوان به زودی به عنوان شما می توانید به شهر. آن فوری است.”

این Ralstons یک زن و شوهر از روستایی آیداهو شده بود دانشمندان تا اواخر دهه 1980 زمانی که آنها شروع به کمک کردن در محلی جستجو و نجات ماموریت. با زمستان سال 2002 آنها تا به حال داوطلب در بیش از یک دوجین جستجو برای قربانیان غرق شدن در سراسر ایالات متحده و در حال توسعه توانایی غیر طبیعی به پیدا کردن بدن.

به عنوان یادداشت دستور کار Ralstons سوار به نزدیکی شهر Sonora برای دیدار با Lunney. صبح روز بعد به Ralstons جریان شدند توسط ماموران اف بی آی در یک سری از آدم ربایی برای باج گیری که تبدیل شده بود به قتل است. خانواده های چهار قربانیان آدم ربایی کرده بود سیمی بیش از 1.2 میلیون دلار بین آنها را به یک حساب کاربری در نیویورک که پس از انتقال پول به یک بانک در دبی. اما اجساد قربانیان در حال حاضر تصور می شود دروغ گفتن در پایین مخزن فقط در شرق پارک ملی یوسمیتی.

برای دریافت تصاویر شفاف و تخصصی خود را با استفاده از سونار سیستم شنی خلبانان قایق خود را بر منطقه آنها در حال جستجو در بیش از 2.5 مایل در ساعت کندتر از راه رفتن روی زمین صاف. این Ralstons آن را “چمن زنی” — بکسل خود را سونار تجهیزات به عقب و جلو از طریق آب خلبانی قایق خود را آهسته با هم تداخل دارند ،

این Ralstons’ اولین قتل مورد. به طور معمول یک جسد فرود را از طریق آب با قفسه سینه خود رو به سطح. هنگامی که پا ضربه پایین زانو دست و پنجه نرم و بدن ریخته و بر روی آن پشت دستهایشان. که شکل Ralstons معمولا به دنبال خود سونار. آنها می دانستند که قتل قربانی خواهد نگاه متفاوت ، “ما آن را ‘بسته بندی’ — گره خورده است تا و وزن” ژن گفت.

در آن زمان آنها دو هفته به پیدا کردن چهار قتل قربانیان بودند که به عنوان مظنون به دروغ گفتن در پایین جدید Melones مخزن. به منظور بازیابی بدن FBI تا به حال به پرواز در کوچک بدون سرنشین زیردریایی از مقر خود فرو رفتن تیم در نیویورک است. هنگامی که بدن ظاهر, عوامل می توانید ببینید که آنها تا به حال شده است محدود به وزنه های بدنسازی با کابل.

یک مامور اف بی آی و غواص غواصی به نام تونی Tindal بخشی از تیم ملاقات کرد که هر یک از بدن به عنوان sub بازگشت از پایین. “من احساس میکنم مانند کسی که نیاز به توان با آنها” Tindal گفت. “آنها به ارمغان آورد تا خود را از سرما سرد گور تمام راه را به سطح و در حال حاضر آنها در حال آماده به داستان خود را بگویید.”

این داستان نشان داد جزئیات مورد بحث در این افراد درگذشت و همچنین شواهد سخت است که به طور مستقیم دخیل عاملان. در میان چیزهای دیگر از همان نوع کابل مورد استفاده برای اتصال اجساد قربانیان به وزن داشت و در خانه یکی از متهمان. شش نفر بودند و در نهایت محکوم خود را برای مشارکت در این طرح که شامل یکی دیگر از آدم ربایی و قتل در پاییز سال 2001 و دو نفر از آنها در حال حاضر در انتظار اعدام هستند.

این Ralstons در حال حاضر در 70s خود و صرف بیشتر از هر سال سفر برای جستجو در سایت و یا در آب به دنبال بدن. آنها را با سنجش زمان بیش از 31,000 کیلومتر در موتور خانه در یک سال است. در تقریبا دو دهه از جستجو آنها را پیدا کرده اند 120 قربانیان غرق شدن در دریاچه ها و رودخانه ها در سراسر ایالات متحده و کانادا است. آنها در نظر گرفته میان بهترین در زیر آب جستجو و بازیابی متخصصان در آمریکای شمالی و مشغول به کار برای سازمان از پلیس سوار سلطنتی کانادا به ناسا (شکار خرابه شاتل فضایی کلمبیا).

زمانی که Ralstons’ خانه تلفن زنگ میزند با یک درخواست جستجو هر چند آن است که معمولا از اعضای خانواده یک فرد از دست رفته — کسی که رسیدن بعد از یک مقام رسمی جستجو کرده است. زمان Ralstons در صحنه می رسند از ناپدید شدن هیچ کس انتظار دارد که فرد از دست رفته به توان زنده است. چه ژن و سندی ارائه نشده است به امید نجات, اما آرامش از قطعیت. آنها باید سال ها وقت صرف متقاطع آمریکای شمالی در خدمات از غم و اندوه.

غرق شدن جای تعجب است سکوت و سریع. مردم در مبارزه برای جلوگیری از خفه کننده در آب به سرعت در این نمایشگاه آنچه شناخته شده به عنوان “غریزی غرق شدن پاسخ” غیر ارادی واکنش فيزيولوژيک است که ارائه آنها را قادر به موج یا فریاد زدن برای کمک به. هر بخشی از بدن سیستم استخدام برای یک هدف: برای نگه داشتن دهان و بالاتر از آب است. این تلاش تنها می تواند پایدار برای جایی بین 20 و 60 ثانیه قبل از اینکه یک فرد ورقه در زیر سطح.

اجساد غرق گاهی اوقات سطح خود را, اما این بستگی به کیفیت آب است. از فساد گوشت تولید گازها در درجه اول در قفسه سینه و روده که از باد کردن جسد مانند یک بادکنک است. در آب گرم و آب های کم عمق تجزیه این نسخهها کار به سرعت رویه یک جسد در عرض دو یا سه روز. اما آب سرد کاهش می یابد و پوسیدگی و افرادی که غرق در اعماق دریاچه های 100 پا یا زیر ممکن است هرگز سطح. وزن آب پین کردن بدن خود را.

وجود دارد غواصان غواصی و زیر آب دوربین های سگ های آموزش دیده برای تشخیص گازهای منتشر شده توسط بدن در زیر آب — اما هیچ یک از اینها خوب در جستجو از مناطق بزرگ و یا کاوش در آب های عمیق که در آن رسوبات معلق باعث می شود آن را دشوار است برای دیدن با نور مصنوعی. دورترین پایین Ralstons پیدا کرده اند هر چند که 570 پا — a 33-year-old man در کف فرانسوا دریاچه در بریتیش کلمبیا. او گم شده بود برای 29 سال است.

اکثر مقامات محلی خواهد شد و تنها به صرف یک یا دو هفته جستجو برای غرق شدن قربانی. و سپس آن را تا به خانواده این فرد از دست رفته. برخی از خانواده ها صرف هزاران دلار در روز در غواصی تجاری خدمات. دیگران کشیدن کف دریاچه با قلاب قلاب. گاهی اوقات آنها شانس بر قربانی; اغلب آنها کار می کنند تا منابع خود را و ارواح صرف شده است.

ژن و شنی هستند ناهنجاری در دنیای جستجو و نجات. آنها دنبال این کار تمام وقت, اما آنها کار را به صورت رایگان شارژ تنها هزینه های سفر. یک جستجو می توانید به صورت 10 ساعت در روز و در هفته گذشته. موفق زیر آب جستجوهای نیز نیاز به تحقیقی فراست و Ralstons را تبدیل به چاشنی کارآگاه. آنها ماهر در مصاحبه با شاهدان و تعیین جستجوی مناطق با استفاده از هر اندک شواهد در دسترس است.

دانستن که در آن کسی می رود و چه, جستجو و نجات تیم های تماس “نقطه گذشته دیده” است که اغلب مهم است. قاعده کلی این Ralstons گفت: این است که یک فرد را به پایین فرو رفتن از یک دریاچه در شعاع برابر با عمق آب است. گهگاه Ralstons احساس به عنوان اگر آنها عامل تحت هدایت الهی. شده اند وجود دارد چند بار زمانی که آنها کاهش تجهیزات خود را تقریبا به طور مستقیم در بالای بدن. این اتفاق دو بار در یک روز در سال 2001 در هیدن دریاچه در آیداهو, جایی که آنها پیدا شدن اجساد دو مرد: کسی که غرق 19 ماه زودتر و کسی که غرق هفته گذشته است.

“آن را مانند چیدن یک صفحه از یک کتاب در جایی که صفحه داشتن نقل قول است که شما می خواهید” ژن گفت. یک بار در یک رودخانه در شمال کانادا او در سپیده دم مطرح پرده خود به موتور خانه و پنجره و کشف بدن یک جوان 19 ساله در عمق کم فقط 15 فوت از ساحل. “که منفجر ذهن ما,” او گفت:.

بیشترین تعداد اجساد آنها را در بر داشت در یک روز است چهار در آیداهو آمریکایی آبشار دریاچه در ماه اوت سال 2010. یک مرد تا به حال به مشکل هنگام شنا و بنابراین کسی که شروع به پریدن در آب به کمک. پس از دومین مرد شروع به مبارزه سوم به دنبال, و هنگامی که او بیش از حد به پایان رسید تا در پریشانی در شروع به پریدن کرد یک چهارم. همه آنها غرق شدند. تنها بدن Ralstons تا کنون یافت پوشیدن یک ژاکت زندگی بود که یک مرد در تلاش برای سوار خود را اصلاح شده موتور سیکلت در شب در سراسر دره عمیق و باریک کشتی دریاچه در مونتانا. دوچرخه متوقف نیمه راه در سراسر و سوار شد درهم. او غرق شد با دوچرخه خود را.

برای خانواده و دوستان از غرق مقابله با از دست دادن یک دوست کسی است که غرق بدون ردیابی است یک نوع خاص از درد است. “مغز انسان نمی تواند اجازه رفتن مگر اینکه شواهدی وجود دارد تحول از زندگی به مرگ می گوید:” پائولین رئیس یک استاد بازنشسته در دانشگاه مینه سوتا و خانواده درمانگر است که در گذشته صرف نیم قرن تحقیق در مورد آنچه در آن به معنی اتحاد دوباره خانواده ها با اجساد متوفی. برخی از مردم گزارش ابتلا به یک نگاه اجمالی خود را از دست عزیزان در موقعیت های روزمره — در راهرو از سوپر مارکت می گویند — برای سال بعد از رفتن آنها از دست رفته است. “شما نیاز به ببینید که فرد دیگر تنفس” رئیس گفت. “یا شما نیاز به دیدن استخوان.”

برای اضافه کردن به ظلم و ستم از چه تماس های رئیس “مبهم از دست دادن” قانون بیش از حد در تلاش برای تشخیص مرگ در غیاب یک بدن. دادگاه ها و بانک ها و شرکت های بیمه و وام نیاز جسد به عنوان مدرک. “که [وضعیت] یخ کسی که از دست رفته است, آن یخ تمام دارایی های خود را و آن را منجمد و همه عزیزان خود و یا هر کس دیگری که بسته به آنها می گوید:” رابرت جارویس استاد حقوق در گسترده شپرد, کالج قانون در فلوریدا.

در دسامبر 2006 Ralstons رفت و به دنبال بدن یک مرد جوان به نام شین پیرس بود که غرق در یک تصادف قایقرانی در کنتاکی دریاچه که در ماه سپتامبر. بدون یک بدن شین خانواده تا به حال شده است قادر به گرفتن یک گواهی فوت و بدون گواهی فوت آنها تا به حال ادامه ساخت پرداخت برای پسر خود کامیون و برای وام مسکن خود را در خانه. “این تقریبا غرق شده ما” شین پدر راجر پیرس به من گفت. خانواده نیز نمی تواند فروش قایق پسر خود بود helming روز او غرق به دلیل آن بود ثبت نام.

“مرد که سخت بود” راجر گفت. “قایق ایستاده بود در اینجا در جلوی خانه و هر بار که من در آن نگاه کرد من می خواهم فکر می کنم از شین.” حداقل پنج های مختلف جستجو و نجات گروه تا به حال سعی کردم به پیدا کردن شین بدن قبل از Ralstons نشان داد. “ژن و شنی شروع به جستجوی خود را در بر داشت و شین در شش دقیقه” پیرس گفت. “اگر من تا به حال رو با ژن و سندی, من نمی دانم آنچه را که باید اتفاق افتاده است.”

این Ralstons کمک جینا Hoogendoorn پیدا کردن پدرش ریک shawn mendes, گم, برای 15 سال است. بدن او در بر داشت در پایین وایومینگ شعله ور تنگه مخزن در سال 2012. Hoogendoorn بود 18 وقتی که پدرش ناپدید شده و مقامات محلی به او گفت که خانواده آنها را برای رسیدن به این ایده هرگز پیدا کردن او را. او در توصیف این احساس نمی دانستند که در آن پدرش داشتن هیچ جا برای رفتن به دیدار و به یاد داشته باشید او را به عنوان “باور نکردنی صدمه دیده است.”

آن نیست تا زمانی که او 33 زمانی که او اتفاق افتاد به گرفتن یک برنامه تلویزیونی در مورد غرق شدن یک قربانی که بدن بازیافت شد سال بعد که رفت از دست رفته است که Hoogendoorn متوجه او می تواند هنوز هم سعی کنید برای پیدا کردن پدرش ، او نگاه آنلاین و پیدا Ralstons. او به نام و شرح داستان او به ژن است. “و او گفت:” بله. ما خواهید بود پایین. ما خواهید بود در پایان هفته است.'”

هنگامی که Ralstons بودند در مخزن آنها را در زمان هشت دقیقه به محل بدن. غواصان با کلانتر, آیا بازیابی یک ماه بعد. “آنها به ارمغان آورد او را به قایق و او را پایین و من و برادرم و مادر من فقط عاشق او” Hoogendoorn گفت. آب عمیق و سرد بدن خود را نسبتا به خوبی حفظ شود. “او هنوز هم تا به حال فرم را به او و بنابراین من می تواند احساس می کنید قفسه سینه خود را و آن را احساس مانند قفسه سینه خود را,” Hoogendoorn رفت. “شانه اش احساس مانند یک شانه و آن را بسیار سورئال قادر به آغوش او دوباره. این شاد ترین و غم انگیزترین روز زندگی من است. ما باید برای پیدا کردن او, پس از آن من تا به حال برای خداحافظی دوباره.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>