‘سر چشمه برای ویروس.’ آنچه مسافران با تجربه بازگشت از اروپا به ضعف آمریکا در فرودگاه

Eric DiMarzio و نامزد خود را به خانه بازگشت به هوستون پس از یک هفته تعطیلات در ایسلند. Tهی شد تنها قرار بود در شیکاگو اهار فرودگاه بین المللی برای یک ساعت توقف.

روز چهارشنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد او را به حالت تعلیق در تمام سفر از اروپا به آمریکا برای 30 روز برای جلوگیری از افزایش و گسترش این کروناویروس جدید, رسما به عنوان شناخته شده COVID-19. این ممنوعیت اعمال نمی شود به شهروندان ایالات متحده و آن را باعث رمیدن از آمریکایی ها از این قاره است. آن بازگشت خواهد بود موضوع را به “پیشرفته” نمایش درمانی ،

DiMarzio و خود را نامزد بودند در خط انتظار, همراه با آنچه تخمین زده می شود به عنوان یک “چند هزار” دیگران برای ساعت ها در فرودگاه شیکاگو در روز شنبه. آنها ایستاده بود در کنار ارتباط با نوزادان و دانشجویان در سفر بازگشت از مختل تحصیل در خارج از کشور برنامه ها و افراد مسن که به طور ویژه در معرض خطر برای COVID-19. حدود 3000 آمریکایی از بازگشت از اروپا گیر شد برای ساعت داخل آداب و رسوم منطقه در o’hare International Airport در روز شنبه با توجه به آسوشیتد پرس. پروازهای بازگشت از اروپا بودند که قریب طریق 13 فرودگاه در آمریکا

“فقط در اطراف است که بسیاری از افراد مختلف است که در محله های نزدیک شد نگرانی” DiMarzio زمان می گوید و اضافه کرد که او و نامزد او را هر دو 31 شد و در فرودگاه از حدود 7 بعد از ظهر تا 11 شب به یک زن که به نظر می رسد خسته نگه داشته و تقریبا در حال سقوط در خواب به عنوان خط نگه داشته trudging همراه به آرامی او اضافه شده است.

مسافران در سراسر آمریکا فرودگاه نگرانی در این آخر هفته که نمایش طراحی شده است به منظور محدود کردن گسترش COVID-19, در واقع ممکن است ساخت این بیماری بیشتر احتمال دارد به گسترش به عنوان مسافر در کهنه با مردم از پرواز مختلف و کشورهای آنها را به عنوان راه خود را از طریق طولانی و پیچ در پیچ و خطوط. این بسته بندی فضاهای خلاف فدرال COVID-19 دستورالعمل که توصیه “اجتماعی فاصله” و اجتناب از اجتماعات بزرگ از مردم است. این ویروس به طور معمول اسپرد بین افرادی که در تماس نزدیک — در حدود شش فوت از یکدیگر از طریق قطرات تنفسی است که تولید می شود زمانی که یک فرد سرفه یا عطسه.

تصاویری از فرودگاه’ خطوط رفت و به سرعت ویروسی از طریق پنج شنبه شب و یکشنبه صبح.

به عنوان شرایط در فرودگاه رشد بیشتر مربوط به برخی از مقامات دولتی لعنتی دولت فدرال اجازه ساخت تا از جمعیت بزرگ. فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر شد سریع به انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای صف های طولانی در اهار و ارسال از یک سری از نا امید توییتهایی شنبه شب گفت که “دولت فدرال نیاز به [email protected]#t با هم. در حال حاضر است.”

روز یکشنبه پریتزکر گفت که مقامات فدرال به او گفت ایالات متحده و رسوم و گشت مرزی خواهد بود افزایش کارکنان در o’hare امروز.

اما مسافر که تا به حال برای مقابله با اوایل جمعیت تعجب می کنم اگر تجربه ممکن است افزایش امکان از قرار گرفتن در معرض. DiMarzio گفت: در Facebook نوشته است که “اگر کسی با کروناویروس در هر یک از پروازهای بین المللی که امروز وارد, شما نمی تواند طرح یک راه بهتر از افشای آنها را به عنوان بسیاری از مردم به عنوان امکان پذیر است.” او نوشت که او نگه داشته در یک گمرک اتاق با هزاران نفر از دیگر مسافران بین المللی به مدت چهار ساعت و خط بود “حوصلگی در بسیاری از مواقع” که “ما اغلب خودمان را در کنار بیشتر و متفاوت تر مسافران از پرواز متفاوت.”

DiMarzio و نامزد خود را از دست رفته یک اتصال پرواز از شیکاگو به تگزاس و به پایان رسید تا نیاز به پرداخت هزینه برای هتل های خارج از جیب.

او گفت در زمان او از ذهن نیست طولانی صبر کنید اگر این کمک شامل بیماری اما نگران است که تنگ خطوط می تواند منجر به گسترش coronavirus. “اگر (انتظار) بخشی است که ما باید برای بازی در همه این به کاهش تاثیر این بیماری پس ما خوشحال به انجام بخشی از ما” گفت: DiMarzio. “ما فقط امیدواریم که که چیزی شبیه به این نیست همه چیز را بدتر می کند,” او اضافه شده است. DiMarzio می گوید او امیدوار است که “درس ها آموخته سرعت” و “عواقب ناشی از این تعطیلات آخر هفته هستند و نه هیچ بزرگتر از فقط یک زحمت بعد از سفر برای ما است.”

دالاس/فورت ورث فرودگاه بین المللی نیز بسته بندی شده با خطوط آخر این هفته و حتی کسانی که پرواز را از خارج از اروپا گرفتار شده بودند در میان جمعیت.

“وجود دارد و در مجموع سردرگمی است. آن هرج و مرج” Nasreen Zeb گفت: زمان. Zeb دالاس ساکن که شناسایی سن او به عنوان “بالا 50” و تا به حال فقط در پرواز بازگشت از پاکستان است. او گفت: آن را در زمان حدود پنج ساعت از لحظه ای که او خارج شد هواپیما تا زمانی که او توشه و که او و دیگر مسافران ارائه نمی مواد غذایی و یا آب است.

Zeb عینک, ماسک, اما گفت که او هنوز هم عصبی بودن در عرض کمتر از یک پا از دیگر مسافران که شامل افراد مسن و نوزادان گریه. او همچنین “شوکه شده” است که هیچ کس در زمان او متوسط قبل از او به خانه رفت.

Zeb دختر ارسال شده تصویری از صف های طولانی در توییتر.

دانشجویان که مطالعه خارج از برنامه به طور ناگهانی قطع شد و همچنین در میان کسانی که در گیر o’hare را در صف های طولانی.

ویژه داستان
چرا زیاده به تهدید Coronavirus ممکن است منطقی
مشکل با COVID-19 است که معلوم نیست چه کاری انجام دهید.

سوفی Bair یک جوان 19 ساله دانشگاه کلمبیا بود که دانش آموز مشغول به تحصیل در خارج از کشور در دانشگاه آمستردام گفت: زمان رزرو پرواز برای شنبه “نمی دانستند چگونه دیوانه آن خواهد بود.” او صرف بیش از چهار ساعت در خطوط. “آن را در مورد که در اطراف است که بسیاری از مردم” Bair اما اشاره می کند که او کمتر نگران خودش را به عنوان او جوان است و بیشتر نگران تر مسافران است.

تیم کلنسی, a 20-year-old دانشگاه کالیفرنیای جنوبی, دانش آموز مشغول به تحصیل در خارج از کشور در یونان و پرواز برگشت به ایالات متحده آمریکا در صبح روز شنبه.

کلنسی گفت: این خطوط در o’hare “snaked در اطراف” و در برخی از مناطق آن خواهد بود “بزرگ انبوه مردم با هم بنابراین من فقط احساس مانند آن را به سر چشمه برای این ویروس به سفر در اطراف.”

“من بیشتر عصبی است که من قرارداد coronavirus در طول گرفتن در پرواز و رفتن را از طریق آداب و رسوم نسبت به من از طریق من کل زمان در یونان” Clancy گفت.

کلنسی مادر توییتی که “اگر او بیمار نیست در حال حاضر شانس هستند او به زودی خواهد بود.”

کلنسی در حال حاضر بازگشت به خانه در مدیسون Wisc., با پدر و مادر خود و خواهر اما او ماندن جدا شده از آنها را در یک مهمانخانه برای هم بودن.

حتی برخی از سفر کارشناسان عمیقا نگران هرج و مرج در آمریکا فرودگاه این آخر هفته. Cheryl Benard سابق تحلیلگر ارشد رند که نوشته است در مورد سیستم های سلامت در بعد از جنگ در محیط های تکرار مسافران نگرانی در واشنگتن پست op-ed یکشنبه منتشر شده در مورد تجربه خود را در فرودگاه بین المللی دالس و چگونه آن را یک “مورد مطالعه در چگونگی گسترش یک بیماری همه گیر.”

“زمانی که او اعلام کرد که ممنوعیت سفر رئیس جمهور تهمت توصیف آن را به عنوان تلاش برای حفظ اتباع خارجی که ممکن است این ویروس را به ما سواحل” Benard نوشت. “به جای اقدامات خود باعث ناگهانی و چشمگیر هجوم به طور بالقوه آلوده مردم با تلاش ساخته شده است برای مدیریت و یا کنترل آن است.”

Benard گفت که او پرواز کرد بازگشت به آمریکا از وین در روز جمعه.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در مورد فرودگاه خطوط در روز یکشنبه گفت که مقامات “در حال حرکت به سرعت به عنوان امکان پذیر است” به “بسیار دقیق پزشکی نمایش.”

اقدام کمیسر ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی علامت گذاری مورگان اذعان کرد در بیانیه ای که “صبر کنید بار تجربه کرده روز گذشته در برخی از مکان های غیر قابل قبول بودند” اشاره کرد و کمبود منابع برای برخی از تاخیر.

“با این ملی اضطراری وجود دارد خواهد بود متاسفانه بار از اختلال و افزایش زمان پردازش برای مسافران است. CBP در حال کار در سراسر ساعت برای به حداقل رساندن این ناراحتی” مورگان گفت.

نوشتن به سانیا منصور در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>