یک راهنمای به ترین آرام بخش و اضطراب-محتوای رایگان شما می توانید جریان راست در حال حاضر

منt می تواند طاقت فرسا تلاش برای تصمیم گیری چه به جریان هنگامی که شما نیاز به یک حواس پرتی از بی پایان اضطراب آور توییتهایی دربارهی گسترش COVID-19. آیا شما گرفتن مدرن کلاسیک شده اند به شما گفتن به سازمان دیده بان برای سال — The Sopranos, Mad Men, The Leftovers?

آیا شما بررسی انتقادی مورد علاقه اخیر بازدید — BoJack Horseman, Fleabag در, فاجعه — است که هر دو سرگرم و به شما کمک کند به درک وضعیت فعلی روابط انسانی و وجود دارد ؟

یا شما برو با جذب درام — The Good Wife, جمعه, شب, چراغ, Veronica Mars — است که به خورد شما و خوردن هفته از وقت خود را ؟

بله, شما احتمالا باید همه این عالی نشان می دهد در برخی از نقطه. اما آنها همچنین می توانید کمی (یا خیلی) تیره در زمانی که بسیاری از ما ممکن است احساس نیاز به نور چیزی خنده دار و شاد برای یک مهلت از مشکلات بسیار واقعی از جهان واقعی است. این چیزی است که این لیست است. در زیر توصیه هایی برای پیدا کردن همه چیز از کم ریسک کمدی به مسابقات برای که می توانید بهترین منعقد کرم به نشان می دهد مورد اینتر-گونه حیوان دوستی.

کمدی

پارک ها و تفریح و سرگرمی

جریان در Netflix بکشد

پارک ها و تفریح و سرگرمی کامل است گرم دل “من نیاز به احساس خوبی در مورد جهان در حال حاضر” کمدی. آن را در مورد یک گروه از کارکنان شهرداری در ساخته شده تا شهر پونی, ایندیانا, که, در پایان روز, عشق یکدیگر و مراقبت از خود جامعه است. بسیاری از کمدی است اما پارک ها و Rec همیشه موفق به خنده دار و خوشبین باقی می ماند در مورد جامعه ما نیت و حتی (به نحوی) در مورد سیاست.

ببخش من, خالق, Michael Schur اما من توصیه بینندگان جست و خیز فصل 1. نشان می دهد مدتی طول می کشد برای پیدا کردن آن پا. همه چیز واقعا خوب وقتی آدم اسکات و راب لاو نشان می دهد تا در میانه فصل 2. (و اگر شما عاشق پارک و Recاتمام Schur بیشتر وجودی کمدی به جای خوب. آن را در مورد زندگی پس از مرگ, بنابراین شما باید به فکر می کنم در مورد مرگ اما بیشتر نشان می دهد و می پرسد شما را به تامل در آنچه در آن به معنی یک فرد خوب است.)

30 Rock

جریان در Hulu

30 Rock, تینا فی, کمدی بسیار آزادانه در خود زمان کار در شنبه شب زندهاست بیشتر بدبینانه است که پارک ها و تفریح و سرگرمی, اما آن را نیز ممکن است یکی از جالب ترین تلویزیون را نشان می دهد تا کنون ساخته شده است. از hijinks در این نمایش آنقدر عجیب و غریب — در بخشی به دلیل شخصیت های بسیار غنی و ممتاز است که در آنها زندگی می کنند خود را عجیب و غریب جهان — که آنها کاملا منحرف از زندگی واقعی است.

که گفت:, تمام بازیگران از شخصیت های مورد ستایش قرار داد از جمله زمینه های مختلف سیاسی دیدگاه و اجتماعی و اقتصادی در شرایطی که درگیری های ساخته شده برای هوشمند خرابکارانه تفسیر اجتماعی. (وسلی موریس قبلا از Grantland و در حال حاضر از نیویورک تایمز نوشت: قطعی تفکیک 30 Rock’s سیاست هویت.) این نشان می دهد که شما را فکر می کنم, اما به اندازه کافی به عقب در زمان و پوچ به اندازه کافی در تنظیم آن است که شما نمی خواهد خطر تعمق در وضعیت فعلی جهان است.

انتهای مبارک

جریان در Hulu

انتهای مبارک بسیار دستکمگرفتهشده طنزهای که طول می کشد دوستان-مانند فرض — اما زیر از نیویورک به شیکاگو و کافی شاپ برای یک بار — و باعث می شود انواع جوک که دوستان هرگز جرات را امتحان کنید. شش تا از دوستان است که نشان می دهد هسته گروه روان نژند خودشیفتگی و فقط ساده کثیف: این نشان می دهد آغاز می شود با یک شخصیت ترک دیگری در محراب. آنها را توسعه داده اند زبان خود را که شما ممکن است دریابید که شما شروع به استفاده از در زندگی روزانه خود را.

چه تفاوت نشان می دهد از دیگر “قطع کردن” کمدی است که چگونه آن را دگرگون و مسخره استعارههای معمولی از نوع: مناسب ازدواج (مدل در مونیکا و چندلر) به نوبه خود تغییر نقش های جنسیتی به یک پیچ خوردگی; خواهد از مرد سرد به طور مداوم مسخره اش لنگ در موسیقی و V-گردن تی شرت; the bro-جنگلداری در این باند نیز اتفاق می افتد به. نشان می دهد واقعا بازدید خود را گشاد گشاد راه رفتن در اطراف قسمت پنج از فصل اول و فصل 2 ارائه می دهد برخی از جالب ترین قسمت برای همیشه هوا در تلویزیون.

Lovesick

جریان در Netflix بکشد

ما در حال گرفتن به کمی دراماتیک قلمرو بنابراین forewarned می شود. اما دلباخته — که هرگز توجه آن را سزاوار به دلیل تاسف تصمیم در ابتدا نام نشان می دهد اسکروتوم به یاد بیاورید — یک کمدی در قلب آن با تمرکز بر سه هم اتاقی و عاشقانه خود را travails. نشان می دهد آغاز می شود که یکی از هم اتاقی, Dylan می یابد از او کلامیدیا. هر قسمت بر روی یک شریک جنسی از خود گذشته جزئیات چگونه او گرفتار شد و با آنها و نشان می دهد که چگونه او در نهایت می گوید آنها را در مورد خود تشخیص. آن را می شود به سرعت آشکار است که دیلن و هم اتاقی خود Evie باید در زمان های مختلف برگزار شد مشعل برای یکی دیگر. به عنوان قسمت پرش در اطراف در زمان مخاطبان شروع به قطعه با هم جدول زمانی دیلن و Evie پیچیده دوستی.

اما قهرمان واقعی نشان می دهد که مرگ و دیلن سوم هم اتاقی لوقا (Daniel موصوف افزود که آغاز می شود به عنوان caddish امداد طنز اما تکامل می یابد به یک عاطفی شخصیت پیچیده. اگر این همه برای تلفن های موبایل به جای تنش نگران نباشید. نشان می دهد بیشتر از رابطه جنسی لذت بخش تابلوهای دوستی واقعی و فوق العاده bro-الهامی دنباله است که در آن لوک reenacts کل طرح از نقطه شکستن برای دیلن.

دختران طلایی

جریان در Hulu

ویژه داستان
چرا زیاده به تهدید Coronavirus ممکن است منطقی
مشکل با COVID-19 است که معلوم نیست چه کاری انجام دهید.

این شانس وجود دارد که شما گیر در یک آپارتمان با هم اتاقی در حال حاضر. این نشان می دهد برای شما. این فقط یک دسته از فوق العاده فلوریدا زنان زندگی خود را به بهترین هم اتاقی زندگی می کند. ریسک فوق العاده کم اما یک آستر واقعا LOL-شایسته. ستاره ها در حال برش و شوخ هر چند درام می شود هرگز بیش از حد جدی است.

نشان می دهد همچنین تکان دهنده مترقی آن زمان هر دو از نظر درمان آن از ستاره (آنها به تصویر کشیده شده به صورت سه بعدی مردم با عمق و زندگی عشق و دوستی هنوز هم نادر در هالیوود) و از نظر آن سیاست است. سری تعریف برای بسیاری از بینندگان در زمان — و وای و Gen Z-ers که باید آن را برداشت و از آنچه در آن به معنی یک انتخاب خانواده. حال به یاد عشق دوستی ما ارائه قطعا می تواند به راحتی.

Frasier

جریان در Hulu

شاید آن را فقط به من خوراک توییتر, اما بسیاری از دوستان من به نظر می رسد پناه به سلامتی و فریزر در حال حاضر. فریزربه خصوص به ندرت بالا بردن سطح استرس خود را پس از آن است که در قلب آن یک کمدی از مانورس. شخصیت ها همه فوقانی طبقه متوسط snobs مانورهای رندانه برای موقعیت خود را در مکان هایی مانند شراب باشگاه های زیادی ندارند واقعی مشکلات.

طرح رمانتیک بین فریزر را برادر هم و پدر خود را به خانه بهداشت دستیار دافنه شیرین است (هر چند در نگاه به گذشته شاید مشکل با توجه به رابطه کار). وجود دارد و بسیار زیبا سگ. آیا دست کم گرفتن قدرت از یک سگ ناز.

واقعیت رقابت را نشان می دهد

بزرگ, انگلیسی, پخت نشان می دهد

جریان در Netflix بکشد

شما احتمالا در حال حاضر شنیده می شود که این حداقل استرس زا رقابت نشان می دهد در تاریخ تلویزیون واقعیت. هیچ پشت و یا تخریب و یا فریاد. این فقط یک دسته از اساسا مناسب و معقول مردم در تلاش برای ایجاد یک چیز جزیی و یا برخی دیگر از معجون مربوط منعقد کرم کیک اسفنجی و یک سری مجموعه دکوراسیون به معنای بیرون کشیدن تم ها مانند پیاده روی را از طریق مسالمت آمیز علفزار و یا لذت بردن از یک فنجان چای در خانه در طول تعطیلات. این نشان می دهد به تماشای در حالی که درگیر شدن در یک صلح آمیز اگر تا حدودی فعالیت دنیوی خود مانند ناهار یا بافندگی و یا در نهایت سازماندهی تمام عکس های خود را به پوشه ها. چه لذت بخش بعد از ظهر شما باید جلوتر از شما!

ساخت آن

جریان در Hulu

به یاد داشته باشید که نوک به تماشای پارک و تفریح چند پاراگراف پیش ؟ اگر شما در حال حاضر انجام می شود که نیاز بیشتر تشویق بی امان در زندگی خود را امتحان کنید ساخت آن رایک واقعیت تلویزیون صنایع دستی رقابت میزبانی دیرین “نزدیکی محل کار همکاران” و پارک ها و Rec فارغ التحصیلان Amy Poehler and Nick Offerman. Poehler و Offerman معمولا صرف یک تکه جامد از هر قسمت در یک تهیه جناس و نشان می دهد که ارزش تماشای برای کسانی که لحظه های تنهایی. ستاره ها حتی سعی کنید برای کوسن ضربه از بین بردن با در نظر گرفتن لگد کردن شرکت کنندگان به ساخت انبار برای به اشتراک گذاشتن یک نوشیدنی پس از تصمیم سرنوشت ساز است.

تراس خانه

جریان در Netflix بکشد

اگر شما می توانید به تماشای دنیای واقعی اما بدون دشمنی درام و جنگ ؟ در این واقعیت نشان می دهد تلویزیون سه مرد و سه زن همه حرکت به همان خانه و زندگی آشکار در کمال تعجب سرعت آهسته و با صلح تنور. وجود دارد هیچ آرا به پا زدن مردم در خارج از خانه بدون تلف درگیری در وان داغ. فقط معمولی معمولا خفیف درگیری که بوجود می آیند که افرادی که نمی دانم یکدیگر به اشتراک گذاشتن یک فضا انجام شده با مقدار شگفت آور از مدنیت. شرکت کنندگان می توانند ترک هر زمان که آنها می خواهند و گاهی زوج ها شکل و ترک با هم.

با توجه به آن سرعت را کاملا تجربه خود را در این نشان می دهد واقعا درک و درک عاطفی نوسانات آن ستاره. نشان می دهد می توان متا: گاهی اوقات آن را کاهش دور به یک گروه از کمدین اظهار نظر نشان می دهد و یا تراس خانه شرکت کنندگان خود را به تماشای گذشته فعل و انفعالات. وجود دارد عاطفی تعارض و عمق در اینجا شما فقط نیاز به تعامل خود همدلی و آگاهی به آن را ببینید شایسته ورزش.

دایره

جریان در Netflix بکشد

یکی از Netflix بکشد اخیر واقعیت سری دایرهشروع می شود با یک ذاتا بیشتر دراماتیک قضیه: شرکت کنندگان جدا شده در آپارتمان فرد و تنها می تواند در تعامل با یکدیگر در رسانه های اجتماعی و به کسی رای دادند هر هفته بر اساس “محبوبیت” و یا “اصالت” یا…چیزی. این صدا ممکن است اضطراب آور به خصوص با توجه به تمام انزوا جنبه. اما نشان می دهد — حداقل نسخه آمریکایی است که قابل ملاحظه ای خوب بازیگران به پایان می رسد تا با کمال تعجب لذت بخش است. شرکت کنندگان در ابتدا به نظر می رسد کلیشه ما می دانیم که به خوبی از این واقعیت تلویزیون عصر (ساحل نیوجرسی فرض nerd who wants to be بالاتر از همه, درام, این دختر تمام بچه ها بعد) اما این افراد واقعا باید عمق. و بیشتر تعجب آور هنوز هم آنها کاملا همدلانه نسبت به یکدیگر.

مختلف دیگر چیزهایی خوشحال

سیاره زمین

جریان در Netflix بکشد

آیا من واقعا نیاز به فروش شما در سیاره زمین? وجود دارد یک دلیل این استاندارد طلا را در تلویزیون نشان می دهد مورد طبیعت است. شما در حال رفتن به سازمان دیده بان ناز سمور و با شکوه عقاب و خرس مادر از جان گذشته برای محافظت از توله اش و قلب خود را گرم بود. من قسم می خورم که جدیدتر قسمت به نظر می رسد کمتر به موارد درنده کشتن طعمه از سری اصلی (شاید به نشان می دهد بیشتر دوستدار کودک). و البته دیوید مستند صدای واقعا تسکین دهنده است.

این یکی با یک هشدار است که جدیدترین قسمت فراموش بیرون کشیدن برخی از اضطراب در مورد تغییر آب و هوا و عذاب قریب الوقوع مواجه توسط بسیاری از حیوانات شما را در عشق با سقوط در حالی که تماشای این مجموعه است.

دیزنی و پیکسار کوتاه

جریان در دیزنی+ (و برخی در Netflix بکشد)

پیکسار و دیزنی, فیلم, ممکن است احساسی خراب شما. اما آنها تعادل است که ravaging با امید. درست است که از کوتاه نیز هست که همه در نهایت بیشتر جمع آوری شده در یک مکان در دیزنی+. تم خود را از محدوده آموزش شجاع به سقوط در عشق است. برخی از خاص و مورد علاقه های شما شامل پیپر برای آن شخص انیمیشن Paperman برای آن عاشقانه, پیام جشن به دلیل آن را شامل هر دو یک توله سگ ناز و مواد غذایی ابری به دلیل آن را شامل حیوانات شایان ستایش, نوزادان, Sanjay فوق العاده تیم به دلیل آن را بسیار شخصی و بائو به دلیل آن را به شما می خواهید به تماس مادر خود را.

آشپز جدول

جریان در Netflix بکشد

اگر دوست دارید به دنبال, در, زیبا, غذا, فراموش, من, نشان می دهد برای شما. هر قسمت جدید از آشپز جدول بر متفاوت بسیار انجام شده آشپز و تواریخ خود را افزایش مواد غذایی جهان است. (Spoiler alert: به منظور پیروزی در یک دسته از ستاره میچلین بسیاری از این آشپز کاملا مصرف شده توسط خود هنر و به سختی دیدن خانواده خود را.)

فصل دوم ویژگی های (خوشبختانه) متنوع تر گروه از سرآشپزها از اول و از آن بازجویی از چالش های ساخت آن را در جهان مواد غذایی اگر شما راست ، اما چه جدا این سری از بقیه اسطوره ساخت را نشان می دهد مورد سرآشپزها بزرگ جهان آن مراقب باشید تقریبا مستهجن عکس از پخت و پز و مواد غذایی است. آنها camerawork است که واقعا با شکوه و آرام بخش به عنوان هک.

بعید است که حیوان دوستان

جریان در دیزنی+

من کشف این جغرافیای ملی نشان می دهد در حالی که به طور تصادفی جستجو دیزنی+ برای چیزی شادی که من تا به حال تماشا قبل از. این همه در عنوان: این یک نمایش است که می یابد و دو حیوانات شما هرگز انتظار می رود به دوستان شما حلق آویز کردن با یکدیگر: یک سگ و یک دلفین و سگ و یوزپلنگ, یک سگ و یک بچه خرس کوچک. (خوب اعتراف من به تماشای سگ قسمت.)

من نمی تواند لزوما می گویند که این نشان می دهد بزرگ است و یا حتی به خصوص به خوبی ساخته شده docuseries. اما آن را جوش پایین به یک سری از عکس های از حیوانات شایان ستایش nuzzling و بازی با هر یک از دیگر, بنابراین من مطمئن هستم که چرا شما در حال حاضر در این صف است.

نوشتن به Eliana Dockterman در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>