یک راست رسوایی تحت فشار قرار دادند مرکل جانشین به استعفا. در اینجا چگونه است که می تواند تغییر سیاسی آلمان در آینده

این یک لرزان هفته در سیاست آلمان پس از آنگلا مرکل را دستچین جانشین Annegret Kramp-Karrenbauer (همچنین به عنوان شناخته شده AKK), استعفا داد و به عنوان رهبر حزب دموکرات مسیحی اتحادیه (CDU) در روز دوشنبه.

تصمیم خود را برای مرحله پس از بحث برانگیز انتخابات محلی در فوریه. 6 که رهبری اعضای حزب خود را در کوچک ایالت شرقی تورینگن به منتخب—در برابر خواسته های خود را—برای کار با جایگزین برای آلمان (AfD) یک راست ضد مهاجرت و ضد اسلام ، آن مشخص شده تخطی از CDU سیاست.

AKK استعفای به نور در حال تغییر چشم انداز سیاسی در آلمان که در آن احزاب رادیکال به طور فزاینده به دست آوردن کشش در یک کشور که در آن برای سال های میانه رو ائتلاف باید از قدرت برگزار شد. همچنین نگرانی در مورد چه کسی پر خواهد شد مرکل کفش هنگامی که او در مراحل پایین در ماه های اکتبر و اینکه آیا یک خلاء قدرت را تشکیل می دهند در غیاب او.

در اینجا است که چرا AKK استعفای مسائل و آنچه در آن به معنی برای آلمان در حال حرکت رو به جلو است.

که Annegret Kramp-Karrenbauer?

AKK که در حال حاضر در خدمت وزیر دفاع شد رهبر اتحادیه دموکرات مسیحی (CDU) در پایان سال 2018 است. آن را به طور گسترده ای این باورند که AKK—گاهی اوقات با نام مستعار “مینی مرکل”—را تبدیل به آلمان صدراعظم بعدی در 2021 انتخابات است.

AKK زمان تصدی به عنوان رهبر حزب, اما, رفته است و نه به عنوان به خوبی به عنوان انتظار می رود.

این CDU تلاش کرده است برای به دست آوردن حمایت دولت در انتخابات که در آن احزاب در سمت راست و چپ را تحت تأثیر رای دهندگان. AKK نیز محافظه کارانه تر از مرکل به خصوص در مسائل اجتماعی مانند ازدواج همجنسگرایان که خو مرکل تمایل به حمایت از او.

“من فکر می کنم بخشی از دلیل او سقوط است چرا که او تنها نیست بسیار محبوب می گوید:” هانس Kundnani نویسنده تناقض از قدرتو محقق ارشد در چتم هاوس. “آنها به دنبال یک جایگزین.”

چرا او گام پایین ؟

در فوریه. 6 CDU رای دادند با AfD به انتخاب یک حرفه ای کسب و کار رایگان دموکرات به عنوان دولت برتر در مرکزی-ایالت شرقی تورینگن, هل دادن, کنار, محبوب تر جناح چپ leade و شکستن CDU سیاست امتناع از به کار با AfD.

مرکل را محکوم کرد داد و خواستار آن را “نابخشودنی.” او گفت که “شما برنده نیست اکثریت با کمک Alternative für Deutschland,” آن را “اساسی اعتقاد” از او و آورد.

بسیاری دیدم از این حادثه به عنوان یک نشانه آن است که AKK از دست دادن کنترل بیش از او ،

چه AfD?

این AfD تاسیس شد و در سال 2013 توسط اقتصادی محافظه کاران در ابتدا در پاسخ به این منطقه یورو بحران اقتصادی است. در آن زمان مرکل حمایت برای نجات یونان حفظ بود که هیچ جایگزین دیگری.

“این AfD آمد و گفت: یک جایگزین وجود دارد ما هستند که جایگزین” Kundnani گفت. “در آن زمان در مورد اقتصاد. نبود یک ضد مهاجر ،

زمانی که مرکل پذیرفته شده 1 میلیون بیشتر-پناهندگان سوری در سال 2015 این AfD منتقل تمرکز خود اتخاذ یک ضد مهاجر و ضد اسلام پلت فرم. به عنوان ضد مهاجر احساسات رشد کرده در آلمان AfD تبدیل شده است به طور فزاینده ای محبوب.

چه AKK استعفای معنی برای CDU?

برای تقریبا دو دهه مرکل شده است رهبر CDU یک مرکز-راست حزب که تحت رهبری است و دیگری بیشتر به این مرکز است. او به عنوان صدراعظم برای بیش از 14 سال است. در طول دوره تصدی خود را, مرکل قرار است که آلمان به عنوان یک رهبر مهم در اتحادیه اروپا و همچنین در صحنه بین المللی است. در میان دوره های اقتصادی تلاطم مرکل نیز موفق به حفظ اقتصاد آلمان شناور ساخت آن را یکی از قوی ترین اقتصاد اروپا است.

در حالی که مرکل از تصمیم آلمان برای باز کردن درب به پناهندگان در سال 2015 بود در سطح بین المللی مورد تحسین قرار گرفته که مرکل به عنوان یک حقوق بشر قهرمان این تصمیم منجر به واکنش قابل توجهی در داخل کشور. در سال 2018 او استعفا داد و به عنوان رهبر آورد و اعلام کرد که او نمی خواهد به اجرا در انتخابات بعدی.

AKK قرار بود مرکل جانشین که او را میانه میراث و چشم انداز به آینده دهه از سیاست آلمان. AKK استعفای همچنین CDU تصمیم به همکاری با AfD در ایالت تورینگن در کشور در معرض, نقاط ضعف, در, پارتی, جرقه سوال در مورد چگونه CDU باید حرکت به طور فزاینده ای قطبی سیاسی در چشم انداز.

“سوال نیست ‘می توانید با ما به یک ائتلاف با آنها اما چگونه ما می تواند همکاری با آنها’,” Kundnani می گوید. “نبرد که در حال حاضر در حال انجام است که تا چه حد به حق CDU باید حرکت می کند.”

در CDU وجود دارد تقسیم بر اینکه حزب باید در حال حرکت به سمت راست و اگر چنین است آیا آنها باید انجام آن در اقتصادی یا مسائل فرهنگی.

در حالی که CDU هایش با نحوه برخورد با AfD این حزب نیز از دست دادن رای به چپ و حزب سبز. در 2019, انتخابات پارلمان اروپا در سبز—که طرفدار اروپا و نرم افزار-مهاجرت—به حال پیشگامانه افزایش, به دست آوردن دومین شماره از آرا در آلمان است.

با دو ضد استقرار احزاب در حال رشد در محبوبیت این چشم انداز سیاسی در آلمان است به احتمال زیاد به رشد بیشتر تکه تکه. که باعث می شود آن معلوم نیست چگونه CDU باید موقعیت خود را در این طیف سیاسی است.

این به چه معنی برای آلمان در حال حرکت رو به جلو ؟

کارشناسان می گویند این حادثه در ایالت تورینگن در کشور نشان دهنده رشد sway از AfD در سیاست آلمان و همچنین میریزد نور بر روی کاهش قدرت میانه رو ائتلاف در آلمان است.

Kundnani اما استدلال می کند که احزاب میانه رو از دست دادن قدرت ممکن است در نهایت خوبی برای دموکراسی است.

ویژه داستان
توسط انگل بهترین عکس پیروزی آغاز یک عصر جدید در فیلم ؟
آسیایی, فیلمسازان در حال کار سخت برای اطمینان حاصل شود که انگل نیست فقط یک لحظه لب از شکوه و عظمت.

“پس از مرکل به قدرت رسید در سال 2005 این مشکل نشده است بیش از حد قطبش—که چیزی است که شما باید در ایالات متحده, اما کافی نیست,” او می گوید. “وجود دارد بیش از حد اجماع است که به نوبه خود تولید این حرکات افراطی از آنجا که آن را هل می دهد مخالفان سیاسی به افراط.”

Kundnani استدلال می کند که ظهور ضد استقرار حرکات راست و چپ ممکن است رای دهندگان انتخاب بیشتر. او می افزاید: “وجود دارد کاملا مثبت سناریو در اینجا آن است که شما رفتن به چیزی شبیه به چپ و راست سیاست در آلمان دوباره با اصل جایگزین بین مرکز-راست و مرکز سمت چپ.”

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>