خانواده و شهر در عزاداری: صحنه های صمیمی از جورج فلوید مراسم تشییع جنازه

یکfter Trayvon Martin کشته شد در سال 2012 بر اساس بروکلین عکاس گلچهره روی شروع به فکر می کنم متفاوت در مورد کار خود را. “من به خودم گفتم کار من دنبال شخصا خواهد بود در مورد آموزش فرزندان من” می گوید: روی, 50. “دلیل من برای بودن در اینجا این است که برای گرفتن حالات مختلف برای به اشتراک گذاشتن با آنها که آنها شهروندان درجه دوم. حقوق خود را به صورت عادی و طبیعی به عنوان بقیه از امریکا — که با وجود قوانین مختلف برای مردم است.”

روی اتحاد مستند داستان از مبارزه و انعطاف پذیری برای زمان از جمله پس از تیراندازی از Philando کاستیا و آلتون استرلینگ توسط افسران پلیس در همان هفته در ماه جولای سال 2016 اما وقت او را صرف در هوستون برای تشییع جنازه جورج فلوید که کشته شد یک مینیاپولیس افسر پلیس در 25 مه بود: “یکی از مهمترین و احساسی تخلیه” شاخه های عکس او تا کنون انجام داده است.

روی سایه خانواده از 7 ژوئن تا ژوئن 9, و او تا به حال این فرصت را به صحبت با فلوید را کوئنسی مختلف در مورد پیدا کردن قدرت به جلو حرکت کند. “دستم را روی سینه اش و [گفت:] “فقط نفس کشیدن و درک کنند که این خود پدر,'” روی می گوید. “من از دیدن در تلویزیون که تمام قدرت و تمام است که انرژی است که تولید شده توسط این لحظه که این اعضای خانواده هستند که در پس زمینه. ما به افرادی که از نزدیک متصل به خانواده ما یک انقلاب است. ما پیدا کردن همبستگی و همدلی با خانواده اما برای ما این یک جنبش است. به آنها خود را عضو خانواده است. آنها غرق شده است. آنها با گریه. آنها در درد. بنابراین من تا به حال به راه رفتن است که خط از تاریخ ضبط و همدلی است. زمانی که من با خانواده من نمی تواند بخشی از این جنبش است. من تا به حال به در کوچه همدلی و قدرت برای خانواده و زمانی که من با خانواده من می توانم عکس ها مثل من مستند تاریخچه.

“من در صندلی جلو, مشاهده یک خانواده بود که یکباره بر روی یک پلت فرم بین المللی به سرعت از تماشای آنها افزایش یابد به این مناسبت در بسیاری از سطوح می شود به عنوان مثال برای, غم انگیز, بعدی خانواده که ممکن است اعضای خانواده خود کشته شده و دور از آنها. در هر انتخاب آنها ساخته شده و آنها آن را تغییر دهید.”

روی که خود فرزندان در حال حاضر 11 و 15 بر داشت امیدوارم که در تمام عزاداران که بیرون آمد به مشاهده فلوید بدن در ژوئن 8 و در مسیر به گورستان در ژوئن 9, به خصوص در 10 سال Engwin ویلیامز. نور درخشان زرد خود را از طریق پوستر جورج فلوید را با عبارت “من نمی توانم نفس بکشم” گرفتار روی چشم. “من از او پرسیدم که چرا او بیرون آمد و امروز, و او گفت: “برای نشان دادن جورج که ما با او” روی گفت.

با گزارش توسط اولیویا B. Waxman

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>