یک مبارز ونزوئلا را تهدید می کند ‘گاوچران’ پس از مغلوب ساختن پیشی جستن مواد مخدر شارژ

رئیس جمهور ونزوئلا, نیکولا Maduro, ایستاده در برابر لجبازی $15 میلیون ما فضل توسط ایالات متحده به صورت قاچاق مواد مخدر به اتهام تماس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک “نژادپرستانه کابوی” و هشدار داد که او آماده است برای مبارزه با هر معنی لازم باید آمریکا و همسایه کلمبیا به جرات حمله به.

ایرانیها bellicose سخنان پنج شنبه شب آمد ساعت پس از ایالات متحده آمریکا اعلام کرد جارو کیفرخواست علیه سوسیالیستی رهبر و تعدادی از اعضای حلقه درونی خود را به اتهام تبدیل ونزوئلا به یک جنایتکار سازمانی در خدمت قاچاقچیان مواد مخدر و گروه های تروریستی است.

یک کیفرخواست توسط دادستان در نیویورک متهم مادورو و حزب سوسیالیست رئیس Diosdado Cabello سر از مهر لاستیکی مهر کردن قانون اساسی مجلس از توطئه با کلمبیا و شورشیان از اعضای نظامی “به سیل ایالات متحده با کوکائین” و استفاده از تجارت مواد مخدر به عنوان یک “سلاح در برابر امریکا است.”

مادورو سابق راننده اتوبوس که خود را مد یک everyman آیکون را گفت که این اتهامات با انگیزه های سیاسی بود. او گفت: آنها چشم پوشی آمریکا متحد کلمبیا نقش به عنوان منبع اصلی جهان کوکائین و نقش خود را در تسهیل مذاکرات صلح بین دولت کلمبیا و آن کشور”s شورشیان بیش از دهه گذشته است.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شما یک بدبختی انسان” مادورو برافراشته طی سخنرانی تلویزیونی خود را. “شما مدیریت روابط بین المللی مانند نیویورک مافیا اخاذی هنرمند شما یک بار به عنوان املاک و مستغلات،”

آنچه که برخی از ایرانیها سمی ترین شعارهای همیشه در برابر تهمت نیز با تهدید نیروی نظامی: “اگر یک روز امپریالیستها و کلمبیا الیگارشی جرات به لمس حتی یک موی آنها را به صورت بولیواری خشم یک ملت است که پاک کردن همه آنها را.”

قبلا ونزوئلا رئیس دادستانی باز یک تحقیق در برابر رهبر مخالفان ژوئن Guaido به اتهام توطئه کودتا با بازنشسته ارتش ژنرال Cliver الکلا که پس از اینکه نام در ایالات متحده کیفرخواست گفت که او تا به حال انبار سلاح های حمله در کلمبیا برای یک مرزی تاخت و تاز.

بدون ارائه شواهد مادورو گفت: اداره مبارزه با مواد مخدر بود که در پشت یک طرح توسط الکلا برای ترور او و دیگر رهبران سیاسی.

حدود 5 میلیون ونزوئلا را ترک کرده اند این کشور در سال های اخیر فرار تورم و گسترده غذا و دارو کمبود. یک زن اجرا می شود حمل نوزاد خود را به عنوان یک توپ آب اسپری های ضد عفونی کننده به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر گسترش جدید کروناویروس در کاراکاس, ونزوئلا روز سه شنبه. (آریانا Cubillos/آسوشیتد پرس)

کیفرخواست از عملکرد رئیس دولت بسیار غیر معمول است و محدود به چرخ ضامن دار تا تنش ها با واشنگتن به عنوان گسترش coronavirus را تهدید به فروپاشی ونزوئلا کمبود-گرفتار نظام سلامت است.

مادورو دستور ونزوئلا به ماندن در خانه در تلاش برای جلوگیری از گسترش این ویروس که مقامات می گویند آلوده 107 مردم و مدعی اول آن مرگ پنج شنبه.

مادورو اتحاد روسیه و چین حمایت

اعمال مجرمانه برای پیشبرد مواد مخدر و سلاح های توطئه است که قدمت آن به آغاز هوگو چاوز انقلاب در سال 1999 رخ داده است که در جاهای دوردست سوریه, مکزیک هندوراس و ایران, کیفرخواست مدعی. دادستان کل ویلیام بر برآورد توطئه قاچاق کمک کرد تا آنجا که 250 تن کوکائین از یک سال از جنوب امریکا.

“به مادورو رژیم غرق در فساد و تبهکاری,” Barr گفت: در جریان یک کنفرانس خبری از واشنگتن است. “در حالی که مردم ونزوئلا رنج می برند این دوز و کلک خطوط جیب خود را با مواد مخدر و پول و درآمد حاصل از فساد آنها. و این اتحاد به پایان رسیده.”

هماهنگ unsealing از کیفرخواست علیه مقامات 14 و دولت متصل افراد همراه با اعلام پاداش 55 میلیون دلار در برابر ونزوئلا و چهار نفر دیگر حمله همه کلید تخته از آنچه بر به نام “فاسد ونزوئلا رژیم” از جمله ونزوئلا تحت سلطه قوه قضائیه و قدرتمند نیروهای مسلح.

در میامی دادستان به اتهام رئیس دیوان عالی عدالت Maikel مورنو با پولشویی در آمریکا حداقل 3 میلیون دلار در ثمن از مورد رفع در ونزوئلا از جمله شامل یک جنرال موتورز کارخانه. مقدار زیادی از پول را صرف او در هواپیما های خصوصی ساعتهای لوکس و خرید در پرادا دادستان ها ادعا می کنند.

ایرانیها وزیر دفاع ژنرال ولادیمیر Padrino شد و به اتهام توطئه برای قاچاق مواد مخدر در مارس 2019 کیفرخواست unsealed در واشنگتن است.

“این اعلام یک ضربه بزرگ برای ایرانیان است که ونزوئلا در حال اجرا مانند یک مافیا دولت با فساد و جنایات گسترده و مطلق مصونیت از مجازات” گفت: خوزه میگوئل Vivanco, آمریکا, مدیر دیده بان حقوق بشر.

“با این کیفرخواست او ممکن است در حال حاضر خود را از دست اورا شکست ناپذیری بودن کاملا بالاتر از قانون است که بسیار خوش آمدید.”

وزارت دادگستری ایالات متحده است تحت تعقیب ونزوئلا سوسیالیستی رهبر ونزوئلا و چند کلید دستیاران اتهام narcoterrorism. (U. s. Department of Justice طریق آسوشیتد پرس)

اما معلوم نیست که چگونه آن را به ارمغان می آورد ونزوئلا هر گونه نزدیک شدن به پایان 15 ماه بن بست مادورو که از حمایت روسیه و چین و آمریکا-حمایت Guaido. آن را نیز می تواند قطعه رهبری ایالات متحده در ائتلاف علیه مادورو اگر اروپایی و آمریکای لاتین متحدان فکر می کنم برگ برنده دولت است overreaching.

حدود 5 میلیون ونزوئلا را ترک کرده اند این کشور در سال های اخیر فرار تورم و گسترده غذا و دارو کمبود.

“این فوق العاده خطرناک قمار به کوشش توهین آمیز علیه ونزوئلا خبر داد که اولویت را باید به خاک این کشور سقوط نظام سلامت و جلوگیری از بدتر مهاجر مهاجرت گفت:” ایوان Briscoe های آمریکای لاتین مدیر بحران ،

“آمریکا این اتهامات می تواند طلسم عذاب برای هر گرم شدن, افشای Guaido به خطرات جدی و به نظر می رسد بالا-تنهایی بی تفاوت نسبت به فوری درد و رنج از ونزوئلا مردم است.”

مادورو به مدت طولانی را متهم کرد که ایالات متحده به دنبال هر بهانه ای به دست گرفتن کنترل از بزرگترین ذخایر نفت تشبیه آن توطئه به سال 1989 حمله به پاناما و حذف قدرتمند ژنرال مانوئل نوریگا به صورت قاچاق مواد مخدر به اتهام در فلوریدا.

Barr و الیوت آبرامز از وزارت امور خارجه و نماینده ویژه در ونزوئلا در حال رانندگی افزایش تدابیر موضع آمریکا در قبال ونزوئلا از آنجا که آنها تحت فشار قرار دادند برای نوریگا ایران در اواخر 1980s — Barr به عنوان یک مقام ارشد وزارت دادگستری رسمی و آبرامز به عنوان دستیار وزیر امور خارجه امریکا لاتین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>