کروز خاموش سواحل کالیفرنیا است که آخرین کشتی گیر شیوع کروناویروس

یکnother کروز واز در coronavirus شیوع این بار یک West Coast مبتنی بر کشتی در حال حاضر رهبری به سان فرانسیسکو.

مقامات در حال پیگیری کردن که مسافران متحرك از بزرگ شاهزاده خانم در سان فرانسیسکو در ماه گذشته پس از یک همکار کروز رونده درگذشت ویروس LA بار گزارش روز شنبه. مقامات بهداشت در Placer County بر این باورند که 71 سال بود در معرض عفونت در طی یک رفت و برگشت سفر به مکزیک از Feb. 11 Feb. 21.

فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom گفت: حدود 2500 مسافر سفر در همان سفر به عنوان پلاسر کشور قربانی. این امکان وجود دارد که آنها ممکن است در معرض.

پس از بازگشت از مکزیک Grand شاهزاده مجموعه بادبان برای هاوایی با 62 نفر از اولین سفر اقامت پردازنده. اما این کشتی دستور داده شد به نوبه خود در اطراف مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری اطلاع شرکت آن بررسی “یک خوشه کوچک” از ویروس موارد به مکزیک کروز شاهزاده Cruises گفت: در نامه ای به مسافران چهارشنبه.

62 مسافران که باقی مانده پردازنده پس از آن سفر اولیه در حال حاضر نیاز به اقامت در اتاق خود را تا زمانی که آنها شده اند به نمایش در آمد و پاک توسط کارکنان پزشکی.

به گفته فرماندار Newsom, 11 مسافر و 10 خدمه در کروز شد نشان دادن علائم به عنوان چهارشنبه. او گفت: کروز برگزار خواهد شد در سواحل تا زمانی که همه در آن می تواند به نمایش در آمد. تست کیت پرواز خواهد شد به کشتی.

اخبار کشتی کروز-ارتباط مرگ باعث Newsom به اعلام حالت اضطراری در کالیفرنیا که 53 مورد از coronavirus—رسما به نام COVID-19—تایید شده اند. بیمار از کشتی کروز است که دولت تنها مرگ است. Placer County بهداشت گفت: مردی بود مسن بالغ با شرایط بهداشتی اساسی. او آزمایش مثبت برای این ویروس سه شنبه.

حداقل 158 coronavirus موارد تشخیص داده شده در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز ویروس ردیاب. شانزده متحده را ثبت موارد.

در سطح جهان به ویروس آلوده شده است بیش از 95,400 کشته و بیش از 3200 اکثریت قریب به اتفاق در سرزمین اصلی چین است. اما این بیماری به سرعت در حال گسترش در سراسر جهان طی هفته های اخیر با هزاران نفر از موارد در حال حاضر در کره جنوبی, ایران و ایتالیا.

بزرگ شاهزاده خانم خواهر کروز از الماس شاهزادهبود که قرنطینه در ژاپن به مدت دو هفته پس از این شرکت متوجه شدند که یک مسافر در یک سفر قبلی تشخیص داده شد با این ویروس. بیش از 700 نفر از سراسر 3,700 در هیئت مدیره تشخیص داده شد باعث انتقاد در مورد اثربخشی قرنطینه به پایان رسید که تقریبا با 1 در 5 نفر آلوده.

نوشتن به هیلاری لئونگ در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>