جهانی شیوع کروناویروس ممکن است انجام کاری که هزاران بد سنجی نیست: ایجاد واکنش ترس از دست دادن 2020 انتخابات ریاست جمهوری.

تا به حال بررسی پس از بررسی همواره نشان داده رئیس جمهور تهمت از دست دادن به دموکرات ها در ماه نوامبر. مانند به همه دموکرات ها. در عین حال جمهوری خواهان باقی مانده اند با اعتماد به نفس. آنها به یاد داشته باشید که چگونه #FakePolls نشان داد نسبت ناروا دادن به هیلاری کلینتون چهار سال پیش. از همه مهمتر شاید GOPers ایمان عمیق که اقتصاد قوی را ارائه قدرتمند tailwind به ناروا مجدد انتخابات.

اما ياوه بازار سهام به شدت spooked با گسترش غیر قابل پیش بینی و تاثیر این ویروس است که, پیشنهاد tailwind ممکن است تبدیل به یک باد مخالف — و است که می تواند به معنای یک اصطلاح برگ برنده در انتخابات ریاست جمهوری. وال استریت بانک ها در حال حاضر برش خود را پیش بینی رشد اقتصادی نیمه اول سال است. فراتر از آن آنها نیست بنابراین مطمئن شوید که یک عدم قطعیت در انعکاس شدید چرخش بازار است. اقتصادی پیش بینی درباره تقاضای مصرف کننده و عرضه زنجیره اختلال در حال حاضر نیز همه گیر پیش بینی. جی پی مورگان فقط کمرنگ خود در سه ماهه دوم سال طرح ریزی برای رشد تولید ناخالص داخلی ایالات متحده یک چهارم درصد به 1.75 درصد اما در گزارش به مشتریان اضافه شده است که “گسترده داخلی در جامعه پخش كردن,’ خواهد بی درنگ بزرگتر تجدید نظر رو به پایین.”

پیش بینی های اقتصادی همیشه کسب و کار روی حیله و تزویر. در حال حاضر در علاوه بر این به طور معمول ترکیبی از مشاغل تعداد مصرف کننده بررسی و انتشار گزارش های درآمدی اقتصاددانان را به عامل گسترش یک ویروس که توانايی انتقال و مرگ هنوز مشخص نیست. اقتصادی مشاوره سرمایه اقتصاد تصدیق میکند “هیچ راهی وجود دارد ما مدل ترکیب می تواند خطر گسترده شیوع کروناویروس در آمریکا که فقط آن را مانند به نظر می رسد که در چین انجام شده بود تقریبا به ناچار باعث رکود است.” آن را به عنوان مودی تجزیه و تحلیل پیش بینی 40 درصد شانس که این ویروس را به رشد جهانی و همه گیر است که در واقع فشار ایالات متحده و بقیه از اقتصاد جهانی را به رکود است.

انتخابات سال رکود بد است برای هر وقت ریاست جمهوری ، شده اند وجود دارد سه انتخابات ریاست جمهوری از سال 1960 که در انتخابات سال شاهد رکود است. وقت حزب از دست همه آنها. یکی از سیاسی مورخ الان Lichtman معروف “13 کلید کاخ سفید” است که اقتصاد آمریکا در رکود اقتصادی در طول مبارزات انتخاباتی. اما رکود خواهد بود به خصوص مضر برای مغلوب ساختن پیشی جستن که ساخته شده است که عملا مقرون به صرفه با رای دهندگان: من ممکن است صدای بسیاری از چیزهای دیوانه و شرکت در تعداد زیادی از رفتار خطرناک, اما من نمی پیچ این مدت توسعه اقتصادی. جهنم من است حتی انجام برخی از چیزهایی که به کمک آن مانند کاهش مالیات و مقررات زدایی. در واشنگتن پست-ABC اخبار نظرسنجی ماه گذشته 56 درصد از پاسخ دهندگان گفته اند که مورد تایید از راه تهمت به حال با نزدیک شدن به مسائل اقتصادی است. که خلق و خوی را تغییر دهید به طور چشمگیری با رکود اقتصادی حتی اگر رای دهندگان نیست به طور مستقیم مقصر مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و شیوع ویروس برای آن هر چند آنها ممکن است. مغلوب ساختن پیشی جستن را درهم و برهم کنفرانس مطبوعاتی در اوایل این هفته بود که هیچ اعتماد به نفس سازنده و ممکن است بازی در نقش وال استریت را, غش کردن.

البته تهمت کاخ سفید همچنان صعودی. روز دوشنبه تهمت پرسیدم بازار سهام شروع به نگاه بسیار خوب به من!” و این است پیام سازگار در آینده از او و مشاوران او. جمعه, شورای اقتصاد ملی مدیر لری Kudlow به خبرنگاران گفت: “ما ارزیابی تهدید کم است و اقتصاد این کشور اساسا صدا.”

اما در اینجا چیزی است که واقعا باید unnerve خواهان: اجتناب از آشکار رکود اقتصادی ممکن است به اندازه کافی خوب برای صرفه جویی در مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری. برخی از انتخابات تحلیلگران سرزنش گور دست دادن به جورج دبلیو بوش در سال 2000 به خفیف کاهش رشد اقتصادی در طول سال است. حتی اگر رشد اقتصادی به طور کلی یک وب 4.1 درصد — چهارمین سال متوالی از 4 درصد رشد تولید ناخالص داخلی واقعی و یا بالاتر — رشد تضعیف فقط 0.5 درصد در سه ماهه سوم و 2.5 درصد در چهارم. به عنوان یک تجزیه و تحلیل قرار داده و آن را “بهترین های ما حدس می زنم این است که کاهش سرعت یک عامل عمده ای در گور را شکست… طولانی رونق اقتصادی که رسیدم فقط یک کمی بیش از حد دیر به جورج بوش انتخاب مجدد در سال 1992 به نظر می رسد به پایان رسید و فقط در زمان انتخاب پسر خود را.”

سقوط بازار سهام نیز ممکن است بیش از فقط یک منادی از رشد اقتصادی آهسته تر. این می تواند یک علت است که رشد کندتر است. در یک 2014, مقاله, UCLA اقتصاددان راجر کشاورز پیشنهاد کرد که سقوط شدید بازار بورس در پاییز سال 2008 را فراهم می کند “محتمل علی توضیح برای قدر از رکود بزرگ.” (کشاورز فکر می کند, فدرال رزرو باید قادر به خرید سهام برای حمایت از اقتصاد است.) بانک بارکلیز فکر می کند وجود دارد یک نوع مشابه از خطر امروز گفت: در یک یادداشت تحقیقاتی “به سرعت از وخامت اوضاع در بازارهای مالی دارای عناصر ویروسی همه گیر ناشی از وحشت است که اگر سمت چپ بدون کنترل می تواند به کسب و کار و مصرف کننده اعتماد به نفس است که می تواند در نهایت منجر به کاهش هزینه و استخدام.” علاوه بر این با ارزش دارایی های مالی در سطح رکورد در مقابل اندازه اقتصاد سلامت وال استریت و خیابان اصلی به عنوان نزدیک به یکدیگر به عنوان آنها که تا کنون بوده است. و برای مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری به عنوان به خوبی.

انتظار مغلوب ساختن پیشی جستن به فشار تغذیه ای برای کاهش نرخ بهره در اسرع وقت و شاید کنگره برای تامین مالی محرک. همچنین انتظار می رود تلاش بیشتری توسط تیم مغلوب ساختن پیشی جستن به صحبت کردن بازار است.

می خواهید بیشتر ضروری تفسیر و تجزیه و تحلیل مانند تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را? برای ثبت نام در این هفته “امروز بهترین مقالات” عضویت در خبرنامه اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im