‘روشن ارعاب تاکتیک است.’ مطبوعات ناظر خواستار هند به رها بررسی روزنامه نگار بیش از COVID-19 گزارش

یک مطبوعات دیده بان به نام پلیس هند روز شنبه به رها کردن یک پرونده جنایی به یک روزنامه نگار برای پوشش COVID-19 همه گیر در نخست وزیر این کشور گشود.

مقامات راه اندازی یک کشته به Supriya Sharma اجرایی سردبیر اخبار سایت رفته.در روز 13 ژوئن به کمیته حمایت از روزنامه نگاران (CPJ). آنها در حال بررسی Sharma به اتهام افترا و سهل انگاری است که می تواند باعث coronavirus به گسترش است.

“راه اندازی یک پرونده جنایی به یک روزنامه نگار برای کار در نخست وزیر را مجلس مربوط به حوزه های روشن تاکتیک ارعاب و می فرستد سرد پیام برای روزنامه نگاران در سراسر کشور” گفت: Aliya افتخار, CPJ ارشد آسیا و محقق.

او افزود که شارما “بود به سادگی به انجام کار خود را به عنوان یک روزنامه نگار.”

با توجه به حرکت.در بررسی برانگیخته شد توسط یک مقاله در مورد تاثیر سراسر کشور مستندات به دستور نخست وزیر نارندرا مودی برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. این مقاله گفت که مردم در یک روستا در بنارس رفت و گرسنه است.

با توجه به CPJ یک زن ذکر شده در این مقاله موجب تحقیقات پس از این ادعا اظهارات او شده بود حرفت.

“رفته.در گزارش این مقاله با دقت و مخفف آن” سایت گفت: در بیانیه صادر شده پنج شنبه. بررسی یک “تلاش برای ارعاب و سکوت مستقل روزنامه نگاری و گزارش شرایط از گروه های آسیب پذیر در طول COVID-19 مستند” وب سایت گفت.

در سراسر منطقه آسیا و اقیانوس آرام, دولت باید سرکوب آزادی مطبوعات در میان بحران بهداشت و درمان. در هند که در آن روزنامه نگاران در حال حاضر تحت فشار و قبل از همه گیر را فشار دهید ناظران می گویند چندین روزنامه نگاران مواجه شده اند ارعاب برای گزارش خود از دولت را از دست داده و وقوع.

مقامات محلی در سراسر کشور در زمان اقدام قانونی در برابر سوال و یا بازداشت حداقل هشت روزنامه نگاران بین پایان آوریل و اواسط ماه مه با توجه به CPJ.

مطبوعات دیده بان گفت: مقامات محلی نیز خواستار جداگانه news agency موضوع عذرخواهی و یا در صورت اقدام قانونی بیش از یک گزارش در اواخر ماه مارس که برخی از کودکان در بنارس نیست که مواد غذایی به اندازه کافی و با خوردن چمن به دلیل عجله اعلام کرد مستند.

آزادی مطبوعات در هند شده است و این کاهش در سال های اخیر است. کشور backslid دو مکان به 142 از 180 کشور در گزارشگران بدون مرز (RSF)’s 2020 جهان در فهرست آزادی مطبوعات.

نوشتن به امی Gunia در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>