چینی داروسازی آغاز شده است توده-تولید یک داروی آزمایشی برای COVID-19

چینی داروسازی گفت: آن را آغاز کرده است توده-تولید یک داروی آزمایشی از Gilead Sciences است که پتانسیل مبارزه با رمان coronavirus چین تسریع آن تلاش برای پیدا کردن یک درمان برای گسترش شیوع.

سوژو-بر اساس BrightGene بیو تکنولوژی پزشکی در بیانیه ای گفت: ثبت به بازار بورس شانگهای روز سه شنبه شب که آن را به توسعه تکنولوژی سنتز مواد فعال دارویی از remdesivir, جلعاد را به مواد مخدر است که یک نامزد پیشرو برای درمان بسیار عفونی ویروس که به کشته شدن بیش از 1000 نفر است. این دارو نیست مجوز یا تایید هر نقطه در جهان است.

سهام آن رسید 20 درصد در صبح روز سه شنبه تجاری در شانگهای.

در حالی که BrightGene گفت که قصد دارد به مجوز دارو از جلعاد حرکت خود را برای شروع تولید در این مرحله اولیه بسیار غیر معمول و بالقوه تخلف از شرکت آمریکایی مالکیت معنوی. می آید یک هفته بعد از محققان چینی در زمینه نرم افزار برای ثبت اختراع این دارو برای درمان کروناویروس جدید, یک پیشنهاد که به چین نوسان بیش جهانی استفاده از این درمان برای مبارزه با شیوع.

مناطق زیادی از کشور چین شده اند و فلج coronavirus اپیدمی و جلعاد را به مواد مخدر دیده می شود به عنوان یک پتانسیل دستیابی به موفقیت پس از آن نشان داد نشانه هایی از کار در بیماران آلوده در آمریکا محققان چینی در حال حاضر آزمایش این دارو بر روی 761 بیماران در آزمایشات بالینی در ووهان.

BrightGene گفت: آن را باید به مجوز ثبت اختراع از جلعاد انجام آزمایش های بالینی و تهیه مصوبات قانونی قبل از آن می تواند فروش این دارو در بازار است. تکنولوژی از آن توسعه یافته به remdesivir ممکن است از مقدار ارزش اگر این دارو قادر به تولید نتایج ایده آل از در حال انجام آزمایش های بالینی و یا اگر این بیماری همه گیر در می آید تحت کنترل به زودی آن را گفت.

جلعاد را بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در BrightGene اعلام. هفته گذشته این شرکت گفت: این اختراع remdesivir و ثبت آن در چین از جمله تشکیل پرونده ثبت اختراع کاربردی برای استفاده در coronaviruses. این شرکت همچنین گفت که آن را در حال همکاری با چین-آمریکا و سازمان بهداشت جهانی مقامات به سرعت تعیین اینکه آیا این دارو می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای درمان ویروس.

BrightGene بلافاصله پاسخ به بلومبرگ نمایش داده شد در آن remdesivir تولید.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>