یک دم بحث مکزیک قفل را برای Coronavirus: آیا آبجو ضروری?

(مکزیکو سیتی) — شاید یکی از مهمترین بحثهای داغ در مکزیک در طول همه گیر — پس از اختلاف نظر در مورد تجهیزات حفا

توسط PATRIS-FUN در 29 فروردین 1399

(مکزیکو سیتی) — شاید یکی از مهمترین بحثهای داغ در مکزیک در طول همه گیر — پس از اختلاف نظر در مورد تجهیزات حفاظت شخصی و تست — سوزاندن مسئله که آیا آبجو باید در نظر گرفته شود "ضروری" مورد طول مستند.

"آبجو منابع باید تضمین شده به دلیل آبجو کمک می کند تا مردم از طریق قرنطینه در شرایط بهتر," اتحاد ملی از کسب و کار کوچک گفت: در یک بیانیه مطبوعاتی روز سه شنبه.

پس از مکزیک دستور تعطیلی ترین "غیر ضروری" صنایع در اواخر ماه مارس و از جمله کشور عمده کارخانه های لبنی چشم انداز بلندی کمبود دم تبدیل به یک گرم اختلاف نظر در درون دولت است.

برای اولین بار در آوریل 6 بخش کشاورزی با ارسال نامه ای به عمده کارخانه های لبنی است که می تواند به عنوان خوانده شده آنها را دعوت به راه اندازی مجدد تولید.

که درو سریع ملامت از دولت coronavirus نقطه, مرد, معاون وزیر بهداشت هوگو لوپز-Gatell.

"همه می توانم بگویم این است که این یک اشتباه بود و آن را برای اصلاح شود" لوپز-Gatell گفت: از این نامه است. "وجود دارد به طور کلی سفارشات از مقامات بهداشتی تعلیق همه فعالیت های کار به جز آنهایی که ضروری است که به وضوح در سلامت شورا فرمان مارس 31 و آنها را شامل نمی شود تولید و توزیع آبجو."

روز بعد به بخش کشاورزی با صدور بیانیه ای گفت این هرگز به معنای اجازه بازگشایی این کارخانه های لبنی. به جای بخش گفت آن را تنها در تلاش برای تشویق به کارخانه های لبنی برای حفظ خرید مکزیکی کشاورزان جو و حبوبات.

"کشاورزی بخش نقش در این مورد واضح است که این صنعت را تشویق به خرید محصول کشاورزان به دلیل همین حالا باید از این ظرفیت برای ذخیره دانه" این اداره گفت.

صنعت آبجو مجلسی, در حالی که کاهش یافته است به نظر در این بحث این است که هل دادن ایده از تحویل خانه از سهام موجود در صابون. برخی از کارخانه های لبنی گرفته اند و استفاده از آنها بلا استفاده گیاهان برای تولید دست-ضد عفونی کننده و یا ساخته شده اند سهم دیگر به بیمارستان.

اما کسب و کار اتاق بازرگانی به نمایندگی از مکزیک کوچکتر کرافت حذفی گفت: یک نظرسنجی نشان می دهد 45 درصد از تخمیر کوچک فکر می کنم آنها می تواند در زیر اگر قفل پایین 3 ماه طول می کشد.

دولت موضع سخت هم نیست قانع کننده کسب و کار کوچک اتاق که گفت که 40 درصد از مغازه های کوچک' فروش کل حجم آبجو.

"در این زمان از انزوای اجتماعی و غیر قابل تحمل گرما تقاضا برای آبجو بیش از آشکار است و همچنین باعث می شود در خانه ماندن بیشتر دلنشین" ارتباط گفت. "با هم زندگی می کنند در تمام طول روز برای یک ماه خواهد شد که عواقب و در این زمینه مصرف آبجو در خانه به عنوان یک آرامش بخش ماده است."

"مجبور به زندگی شلوغ با هم در خانه با درجه حرارت بالا و فضاهای کوچک آن را سخت تر و با رعایت قرنطینه که همراه با (گرم) اثر فصلی باعث می شود مصرف آبجو ضروری به عنوان یک طراوت و آرامش بخش آشامیدنی."

سرجیو صوت که اجرا می شود یک فروشگاه بسته بندی شده به آبشش با خانواده ملزومات از جمله آبجو در مکزیک شهر رم محله گفت او نگران بود در مورد کارخانه های لبنی توقف تولید.

درخشان یخچال بسته بندی شده با Grupo Modelo محبوب ترین مارک های خط یک دیوار و گفت آبجو بود و بخش قابل توجهی از فروش روزانه خود را.

او اقدام به خرید آبجو با خدا ممنوع در شهر مکزیک وسیع بازار عمده فروشی اما گفت: نبود یک قیمت ثابت. او تخمین زده است که او در حال حاضر مجبور به پرداخت تا آنجا که 40 درصد بیشتر برای آبجو فروشی از تولید توقف اعلام شد. او نگران است که عمده فروشان خواهد سعی کنید به استفاده از این وضعیت برای گول زدن کوچک خرده فروشان مانند خودش.

او پرسید که چگونه او قادر خواهد بود به فروش آبجو به مشتریان خود را اگر تامین کنندگان خود نگه داشته و بالا بردن قیمت.

"آن تاثیر می گذارد ما," او گفت:. "من نگران هستم."

__

AP نویسنده کریستوفر شرمن کمک به این گزارش.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب