9 کشته در جریان راست حمله در آلمان

یک مرد 43 ساله مرد آلمانی به ضرب گلوله کشته و نه نفر در مکان های مختلف در فرانکفورت و حومه شبانه در حملات که به نظر میرسد انگیزه راست اعتقادات مقامات روز پنجشنبه گفت.

مسلح اولین حمله قلیان نوار مرکزی در هاناو در حدود 10 p. m. به وقت محلی روز شنبه, کشته شدن چندین نفر قبل از رفتن حدود 2.5 کیلومتری غرب و آتش باز دوباره این ادعا بیشتر قربانیان.

قلیان سالن مکان که در آن مردم جمع آوری به سیگار طعم توتون و تنباکو از خاورمیانه لوله های آب و برخی از قربانیان در ظاهر به ترکی است.

شهود و نظارت ویدئوها از مظنون گریز ماشین چراغ مقامات به سرعت به خانه اش در نزدیکی صحنه حمله دوم که در آن او در بر داشت مرده در نزدیکی بدن خود را 72 ساله گفت: پیتر Beuth وزیر کشور برای ایالت هسن.

هر دو مظنون و مادر او را به حال زخم گلوله و سلاح پیدا شد در گمان Beuth گفت.

یک وب سایت اعتقاد بر این گمان است که مورد بررسی قرار Beuth گفت.

“تجزیه و تحلیل اولیه از صفحه وب مشکوک نشان می دهد یک بیگانه, انگیزه,” او گفت:. به نظر نمی رسد که مظنون شناخته شده بود یا به پلیس و یا آلمان داخلی سازمان است.

یک مرد می گذارد شمع و گل در مقابل یکی از کسب و کار هدفمند در تیراندازی. (توماس Lohnes/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

او گفت: دادستان فدرال گرفته اند و تحقیقات از جرم و درمان آن را به عنوان یک عمل تروریسم داخلی.

“این یک حمله ما رایگان و مسالمت آمیز جامعه” او گفت:.

خارجی ترکیه سخنان چاووش اوغلو گفت: کنسولگری در فرانکفورت و سفارت در برلین در تلاش بودند برای به دست آوردن اطلاعات در مورد این حمله از جمله این احتمال که برخی از قربانیان بودند ،

“با توجه به اطلاعات اولیه آن را یک حمله با انگیزه نژادپرستانه اما ما نیاز به صبر برای [official], بیانیه,” او گفت: تلویزیون دولتی تی آر تی.

پلیس با بررسی فیلم آنلاین: گزارش

آلمان آژانس خبری dpa گزارش داد که پلیس در حال بررسی یک ویدیو مشکوک ممکن است آنلاین پست چند روز قبل از آن که او در آن جزئیات یک تئوری توطئه در مورد کودک آزاری در ایالات متحده است. صحت این ویدئو نمی تواند بلافاصله تواند تایید.

این حمله در میان نگرانی ها در مورد راست خشونت در آلمان است.

آنگلا مرکل صدر اعظم نام یک برنامه ریزی سفر روز شنبه به یک دانشگاه در هاله. او سخنگوی Steffen Seibert گفت که او “در حال به طور مداوم نگه داشته پهلو به پهلو از وضعیت تحقیقات در هاناو.”

هلی, سایت های مرگبار ضد یهودی حمله سال گذشته است. یک مرد ابراز ضد یهودی views تلاش به ساقه راه خود را به یک کنیسه شکست خورده و کشته شدن دو رهگذران قبل از اینکه دستگیر شد.

تیراندازی در هاله آمد ماه پس از کشته شدن یک منطقه ای سیاستمدار از مرکل ، مظنون به حال سابقه طولانی از نئو نازی ها فعالیت و محکومیت خشونت و جنایت.

“افکار این صبح با مردم هاناو که در میان این جنایت وحشتناک متعهد شد” Seibert گفت در توییتر. “همدردی عمیق برای خانواده های آسیب دیده که عزادار برای مرده خود را. ما امیدواریم که با کسانی که زخمی است که آنها به زودی بهبود می یابند.”

در علاوه بر این به کسانی که کشته Beuth گفت: یک نفر به طور جدی زخمی و چند نفر دیگر کمتر دچار آسیب های جدی.

افسران پلیس swarmed مرکزی, Hanau, cordoning این منطقه یکی از عکاسی به عنوان یک هلیکوپتر ماند سربار. خودرو تحت پوشش حرارتی فویل نیز می تواند دیده می شود, با شیشه شکسته در کنار آن. کارشناسان پزشکی قانونی در سفید لباس جمع آوری شواهد.

“این وحشتناک شب که قطعا اشغال ما برای یک زمان طولانی و ما را به یاد داشته باشید با غم و اندوه” هاناو شهردار نوئل Kaminsky گفت: روزنامه Bild. نماینده مجلس Katja Leikert عضو مرکل مرکز-راست حزب که نشان دهنده هاناو در پارلمان آلمان توییتی که آن را “یک وحشت واقعی سناریو برای همه ما است.”

هاناو است در حدود 20 کیلومتری شرق فرانکفورت. آن را در حدود 100,000 نفر است و در Hesse دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>