9 کشته در ترکیه پس از زمین لرزه ایران, منطقه مرزی

نه نفر کشته شدند و ساختمان های فروریخته در سراسر جنوب شرقی ترکیه در روز یکشنبه هنگامی که قدر 5.7 زلزله زده در نزدیکی مرز ایران مجروح شدن بیش از صد نفر در روستاها و شهرها در هر دو کشور مقامات دولتی گفت.

در ترکیه سه نفر از کشته شدگان کودک بودند و 50 نفر مجروح شدند از جمله نه انتقادی وزارت بهداشت گفت.

کم عمق لرزش ناشی از بیش از 1000 ساختمان به سقوط در ترکیه باعث نجات تلاش برای پیدا کردن کسانی که به دام افتاده در زیر آوار.

این زمین لرزه آسیب دیده و برخی از ساختمان های 90 کیلومتر به غرب در ترکیه شهر وان و شرق در ده ها روستا در ایران, که در آن تلویزیون دولتی گفت: 75 نفر مجروح شدند از جمله شش در بیمارستان است.

وجود دارد چندین پس لرزه از جمله بزرگتر لرزش اندازه گیری 6.0 قدر که زده نزدیک 10 ساعت بعد. وجود دارد هیچ گزارش فوری از خسارت و یا تلفات از این زمین لرزه که آن هم نسبتا کم عمق و به طور بالقوه خطرناک است.

Crisscrossed عمده خطوط گسل ایران و ترکیه در میان زلزله خیز کشور در جهان است.

پس از اولیه لرزش, ترکی, سکس فیلم های تلویزیون نشان داد مردم حفر با بیل و دست خود را در آوار و همچنین مبلمان و وسایل پراکنده در ترک خورده و جاده های برفی.

یک خانواده جمع آوری در اطراف اجاق گاز در Baskale ترکیه پس از یک بزرگی 5.7 زلزله کشته شدن دست کم نه نفر. (Demiroren News Agency (DHA)/خبرگزاری گتی ایماژ)

در زمین حفره حفره تحت چندین ساختمان در حالی که در دیگران شد پیچیده شده در پتو های خارج از خانه با هم پاشیده و ترک دیوارهای خارجی کاهش یافته است, سقف های فلزی و پیچ خورده سیم کشی.

“آسیب های ناشی از از دست دادن زندگی” فرماندار ون Mehmet Bilmez به خبرنگاران گفت: ایستادن در مقابل توده ای از بلوک های خاکستر و ورق های فلزی. “وجود دارد تخریب در تمام روستاهای چهار” او بازدید در صبح روز یکشنبه ،

اروپا و مدیترانه لرزه نگاری مرکز (EMSC) گفت: این زمین لرزه که آمار در 8:53 صبح به وقت محلی تا به حال عمق پنج کیلومتری. دوم بزرگ زلزله زده در 7:00 p. m.

یک دختر بود که مجروح در زلزله گرفته شده است به یک آمبولانس در شهر Baskale ترکیه. (رویترز تلویزیون)

پخش و مقامات دولتی گفت: ده ها تن از روستاها بودند لرزاند در ترکیه است. نزدیک به 150 چادر فرستاده شدند به پناهگاه خانواده ها در منطقه که در آن بسیاری از مدارس در مناطق Baskale, سرای و Gurpinar پایدار آسیب های جزئی.

ترکیه فاجعه و مدیریت اضطراری اقتدار (AFAD) آغاز شده نجات در روستاها از جمله در Ozpinar در حدود 25 کیلومتری جنوب مرکز گفت: وزیر کشور سلیمان Soylu. AFAD اندازه گیری اولیه لرزش در 5.9 قدر.

بررسی زمین شناسی ایالات متحده قرار داده مرکز 47 کیلومتری غرب ایران در شهرستان خوی که در آن مردم احساس اثر به گفته تلویزیون دولتی.

خانه کاهش یافت و به زیر آوار پس از روز یکشنبه زلزله روستاهای Baskale در استان وان ترکیه. (Ihlas اخبار از طریق آژانس آسوشیتد پرس)

زلزله ماه گذشته در شرق ترکیه کشته شدن بیش از 40 نفر در حالی که دیگر در ایران, آیا آسیب ساختاری به خانه بدون ایجاد هر گونه مرگ و میر.

یک مقام ایرانی گفته تلویزیون دولتی که تیم های نجات شده بود اعزام به منطقه در ایران و استان آذربایجان غربی.

یکی دیگر از مقام های محلی گفت: این زلزله احساس شد در شهرهای مختلف از جمله Urmiah و سلماس و روستاهای بسیاری از جمله برخی که دچار “100 درصد خسارت” تلویزیون دولتی گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>