9 کتاب برای خواندن در تابستان امسال

کتاب فقط در مورد تنها بخشی از فرهنگ ما در حال حاضر است که chugging در بیشتر یا کمتر به عنوان طبیعی است. و خدا را شکر که به دلیل خواندن تابستان در حال رفتن به بسیار عالی در این سال (و نه فقط به این دلیل که ما به طور بالقوه برای رفتن به هزینه های بسیاری از آن هنوز در قرنطینه). از کتاب در مورد شیوع بیماری به کتاب است که ارائه کامل فرار در اینجا چیزی است که شما می خواهید به در nightstand خود را برای کسانی که شب های گرم تابستان.

و اگر همه چیز با شکست مواجه, همیشه وجود دارد خورشید نیمه شب.

1. برادران نیویورک توسط توماس پن (16 ژوئن)

من باید گسترده غم خالی در زندگی من در حال حاضر که من به پایان رسید و هیلاری منتل را سه گانه در مورد توماس کرامول و من نمی توانم صبر کنید تا آن را پر کنید با این جنگ از گل بیوگرافی در مورد خانه نیویورک. در حال حاضر در انگلستان — بود که در آن نام یکی از بهترین کتاب های 2019 توسط گاردین و تلگرافبرادران نیویورک نیز به دست آورده است حمایت از منتل خودش که می نویسد که “با بینش و مهارت [نویسنده توماس] پن از طریق کاهش بیشه از تاریخ برای پیدا کردن قلب این بی عاطفه دهه.” یکی ممکن است تشخیص بیوگرافی مرکزی سه نفر از برادران — Edward IV; جورج دوک کلارنس; و ریچارد سوم — از آثار شکسپیر هنوز تاریخ پشت پخش است به خوبی به ارزش زمان خود; روشن Hub خواستار آن را “آبدار impeccably تحقیق کار می کنند.”

2. مکزیکی, گوتیک, توسط سیلویا مورنو-گارسیا (30 ژوئن)

این است که شاید کمتر از یک “ساحل خواندن” از این کتاب بزرگ را به کمپینگ اگر فقط به این دلیل آن شبح وار برام استوکر-esque جو است که راه بهتر برای خواندن نور آتش. (برای قرنطینه-جایگزین مناسب سعی کنید خواندن آن را تحت پوشش را با یک چراغ قوه). این کتاب آغاز می شود در شهر مکزیک در 1950s که زیبا لیسانس Noemí است احضار خانه از یک حزب توسط پدرش به دلیل دریافت یک در مورد نامه ای از Noemí پسر عموی Catalina. هر چند از آن است که درهم و برهم و عجیب و غریب کاتالینا ادعا می کند در توجه داشته باشید که شوهر جدید در تلاش است به سم است و خود را همانند خانه در یک کوه از راه دور ایجاد کرد این است که “بیمار با پوسیدگی بدبو از پوسیدگی brims با هر بد و بی رحمانه اش است.” خاموش Noemí می رود برای پیدا کردن آنچه اتفاق می افتد تنها کشیده می شود عمیق تر به کابوس.

3. تنها خوب سرخپوستانتوسط استفان گراهام جونز (1 جولای)

تنها خوب سرخپوستان به دست آورده نادر تاج سه گانه از بررسی ستاره دار از معاملات و نویسنده آن استفان گراهام جونز شده است به عنوان “Jordan Peele از وحشت ادبیات.” اما اگر که نیست به اندازه کافی به شما به کرات این رمان شرح زیر است فوقالعاده وقایع پس از چهار جوان بلککفوت مردان کشتن یک گوزن در ممنوع قبیله ای زمین. سال بعد یک نیروی شیطانی می آید به انتقام خونریزی در این داستان که در کلمات ناشران هفتگی‘ثانیه ستاره دار بررسی “آثار هر دو به عنوان وحشتناک چیلر و به عنوان گاز گرفتن تفسیر در بحران وجودی از مردم بومی تطبیق با یک فرهنگ است که از خم در از بین بردن آنان است.”

4. مدینه فاضله خیابانتوسط دیوید میچل (July 14)

Cloud Atlas نویسنده دیوید میچل ساخته شده است ما صبر و پنج سال برای رمان بعدی اما در یک, دلپذیری, 600 صفحات مدینه فاضله خیابان برای تلفن های موبایل مانند آن را به ارزش آن است. این کتاب ارائه خود را به عنوان “unexpurgated داستان” یک انگلیسی, psychedelic rock band که “منتشر شد تنها دو لیتر در ثانیه در طول آن کوتاه و دنباله دار سفر از باشگاه ها از سوهو و draughty ballrooms به بالای میآید و آستانه نمودار موفقیت به شکوه در شهر آمستردام زندان در رم و سرنوشت ساز آمریکایی دو هفته در پاییز سال 1968 است.” هر فصل عنوان شده است ظاهرا از نام یکی از این گروه ها و با تمرکز بر یکی از آن چهار نفر از اعضای. پرداختن به بلند پروازانه انجام میچل گفته است: “می توان یک رمان ساخته شده از واژه (و نه مجهز ساخته شده است در بلندگو و یا بلوتوث) کشف کلمه کمتر اسرار, موسیقی, و موسیقی و تاثیر آن بر مردم و جهان است ؟ چگونه ؟ … مدینه فاضله خیابان من است و نه سنگین زخم زدن در یک پاسخ.”

5. کشش ستاره هابا اما _tenor (21 جولای)

اما _tenor رمان در مورد آنفلوانزا در سال 1918 بود و تاریخ انتشار آن ضربه تا در این تابستان به دلیل, خوب, duh. “بازگشت در ماه اکتبر 2018, سده از آنفولانزا باعث شد من شروع به کشیدن ستارهمجموعه در دوبلین بخش زنان و زایمان در اوج بدبختی در سال 1918″ این اتاق نویسنده گفت: بار ایرلندی. “دو روز بعد از من تحویل من پیش نویس نهایی COVID-19 اعلام شد یک بیماری همه گیر.” مسلما بدبختی بیماری ممکن است آخرین چیزی که شما می خواهید به عنوان خوانده شده در مورد حق در حال حاضر, اما _tenor کتاب — که در مراکز مراقبت های بهداشتی کارگران در یک بیمارستان شهرستان تحت قرنطینه — توصیف شده است: “عمیقا مربوط و عمیقا در حال حرکت است.” بخوانید اگر شما مشتاق 7 p. m. applauder (و اگر شما به دنبال برای اطلاعات بیشتر coronavirus-مجاور ادبیات از اینجا شروع کنید).

6. ملکه سهشنبه, by Darin اشتراوس (18 اوت)

ناشران درخواست blurbs به منظور فروش کتاب — نقل اساسا تبلیغات مواد — اما زمانی که دو بار جایزه پولیتزر برنده Colson وایتهد می شود پشت یک رمان شما نشستن و گوش دادن. حمایت خود را از “زرق و برق دار رنگارنگ در آمریکا” نشسته بر روی جلد دارین Strauss’ آینده ملکه جمعهکه با هم بافت خاطرات و داستان آن محافل در اطراف مرکزی آن شخصیت بازیگر و من عاشق لوسی ستاره لوسیل بال. Strauss’ پدربزرگ بود در یک مهمانی با توپ (توسط فرد مغلوب ساختن پیشی جستن!) در نیویورک در سال 1949 و رمان تصور یک امر بین این دو است. در حالی که fictionalizing یک فرد واقعی در این راه می تواند مملو اشتراوس برنده National Book Critics Circle Award (برای یک و نیم زندگی) و من اعتماد که لوسی در دست خوب است.

7. خواهر, توسط دیزی جانسون (25 اوت)

اگر شما روی دیزی جانسون قطار در عین حال که در آن شما بوده است ؟ جانسون جوانترین نویسنده تا کنون بود شارت برای hyper-معتبر Man Booker Prize در سال 2018 در سن 27 سالگی برای اولین رمان همه چیز را زیرو زیر آن را با خواهر, داستان در مورد نوجوانان جولای و سپتامبر که حرکت را به یک کنترل از راه دور, خانوادگی, در خانه ساحلی خود را با مادر تنها. در حالی که ما نمی باید بیش از حد بسیاری از جزئیات در مورد این کتاب در عین حال این دور از او ناشر آن را “زنده اصلی و تعجب آور” و همچنین “به طور جدی هوشمند و مجبور قابل خواندن رمان در مورد یک زن جوان تلاش برای پیدا کردن خود آژانس در همه گیر رابطه است.” نگهبان را تحسین جانسون به عنوان “نسل بعدی” نوشتن که خواهر است “کوتاه و تیز انفجار یک گوتیک, هیجان انگیز که تنش تق تق و به یک پایان فوق العاده ای تغزل و مهارت.” به فروش می رسد.

8. مهاجرتتوسط شارلوت pierre rochard (25 اوت)

Don’t judge یک کتاب توسط پوشش آن هر چند اگر شما باید آن را به عنوان به خوبی ممکن زرق و برق دار مهاجرتدر ایالات متحده اولین شارلوت pierre rochard. فرانی سنگ می رسد در گرینلند با هدف پیدا کردن جهان آخرین گله از قطب شمال به عنوان الگوهای نهایی خود را به مهاجرت و متقاعد کاپیتان Saghani به کشتی خود را در پیگیری. (وجود دارد, به عنوان شما ممکن است انتظار می رود بیشتر به فرانی از او در ابتدا اجازه می دهد تا به کاپیتان). در اوایل توصیف آن را به صدا مانند یک رمان با یک موضعی آب و هوا تغییر تم و یک طرح است که به بررسی لغزنده آستانه انقراض. قفسه آگاهی ستایش از آن به عنوان “پر از تصاویر خیره کننده و احساسات خام” و “داستان های باور نکردنی شخصی رستگاری خود بخشش و امید به آینده در جهان در آستانه فروپاشی است.” پاداش: در صحرای سوزان روز از ماه اوت خود را توصیف یخ زده قطب شمال می تواند به شما سرد است.

9. این شب خانه ما را آتش گرفتنتوسط نیک فلین (25 اوت)

یکی دیگر از مزخرف شب در خورد شهر نویسنده نیک فلین انتشار در عین حال یکی دیگر از خاطرات با عنوان این یکی به نام این شب است خانه ما را آتش گرفتن. این کتاب به نظر می رسد به مرجع آتش تعیین شده توسط مادر خود را در خانه خود را هنگامی که او هفت سال, یک داستان او revisits در حال حاضر که او یک پدر و مادر خود را. کتاب معاملات نیز با او excavating احساسات در اطراف مادرش خودکشی هنگامی که او 22 و تقلب در همسر خود. فلین است که هرگز نمی فوق العاده — من گاهی اوقات نمی تواند را تشکیل می دهند ذهن من اگر من ترجیح می دهم او در نثر یا شعر بیشتر — و این شب خانه ما را آتش گرفتن است و در حال حاضر garnering اوایل ستایش است که نشان دهنده این واقعیت است. “خوانندگان را ببلعند قدرتمند این خاطرات رها” ناشران هفتگی وعده در آن ستاره دار بررسی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>