82 ساله به جرم سرقت مسلحانه به گفته پلیس او می خواست برای به زندان فرستاده می شود

(ققنوس) — 82 یک ساله است که صرف بیشتر از زندگی خود را پشت میله های زندان برای سرقت از بانک به اعدام محکوم شد دوباره برای انجام مسلحانه دزدی در آریزونا اتحادیه های اعتباری به عنوان او تلاش برای تنظیم به زندگی در خارج از زندان است.

رابرت فرانسیس کربس چهره حداکثر 25 سال در زندان پس از یک هیئت منصفه او را گناهکار شنبه مسلح سرقت از بانک. ژانویه 2018 holdup در توسان آمد حدود هفت ماه بعد او از زندان آزاد شد.

کربس در خدمت بیش از 30 سال برای یک سال 1981 سرقت از بانک در فلوریدا شد و محکوم به سه سال زندان پس از یک سال 1966 محکومیت در شیکاگو برای اختلاس $72,000 از یک بانک که در آن او کار می کرد به عنوان یک گوی. او نیز در خدمت اضافی 17 سال برای سرقت و سرقت مسلحانه اعتقادات از آریزونا قدمت آن به سال 1980.

در فلوریدا, سرقت, مدیر شعبه و گوی افتاد زنگ خاموش شد و بعد از قرار دادن در بانک خرک. کربس که دستگیر شده بود به عنوان او راه می رفت به بانک پارکینگ مبدل شد در یک کلاه گیس کرده بود پنبه در گونه ها و بافت نوک انگشتان خود را به جای اثر انگشت با توجه به اخبار حساب های اورلاندو سنتینل.

کربس’ وکیل لئوناردو Costales نمی بلافاصله پس از بازگشت از یک تماس تلفنی و ایمیل جمعه به دنبال نظر خود مشتری آخرین محکومیت خود است.

کربس محققان گفت که او نمی پوشیدن یک لباس مبدل در 2018 توسان سرقت از آنجا که او می خواست به گرفتار و بازگشت به زندان با توجه به سوابق دادگاه. اسناد می گویند او همچنین گفت مقامات که او مرتکب سرقت از آنجا که خود را ماهانه 800 دلار تامین اجتماعی پرداخت نشده بود به اندازه کافی برای زندگی و, که ماه قبل از سرقت شد, بدترین ها در زندگی خود.

تابستان گذشته یک قاضی حکم داد کربس شد و ذهنی مناسب برای محاکمه به رغم ادعای خود را که او علائم بیماری آلزایمر.

دو روان کارشناسان بهداشت گفت: کربس شد و ذهنی صالح و معتقد بود malingering با یک کارشناس گفت: کربس بود “تاب و یا به شدت اغراق آمیز” وضعیت خود را برای جلوگیری از محاکمه.

قاضی اعلام کرد که کربس روانی مناسب گفت: او قادر به دقت بگویید ماموران اف بی آی چگونه او برنامه ریزی شده و انجام سرقت.

دادستان گفت: کربس تصمیم اتحادیه های اعتباری یک هدف آسان به دلیل وجود شیشه جدا مشتریان و پیشگویان و که او را برداشت یک موسسه وام در نزدیکی یک مرکز که در آن از آن خواهد شد سخت تر برای پلیس او را پیدا کنید. مقامات گفتند کربس راه می رفت به یک هرم فدرال اتحادیه های اعتباری شعبه در توسان شمالی لبه قرار دادن یک تفنگ دستی که تبدیل به یک BB gun در مقابله و خواستار پول نقد.

مقامات می گویند که او راه می رفت با نزدیک به $8,400 و بعد از محققان گفت که او تقریبا رو زده توسط یک وسیله نقلیه در حالی که عبور از جاده. او بعد از دستگیری در یک هتل.

سرقت از بانک کارشناسان می گویند که آن را غیر معمول برای افراد مسن تر به نگه دارید تا موسسات وام. به طور معمول سارق مسلح بانک در 20s خود را.

J. L. شکارچی “Red” Rountree شده است که لقب امریکا قدیمی ترین سارق بانک بود که به اتهام ارتکاب دو فقره سرقت در اواسط 80s و 91 در آخرین دزدی در اوایل 2000s. او از سرقت از بانک در سی سی پی و فلوریدا و تگزاس. Rountree در زندان درگذشت در سن 92.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>