8 کشته دوقلو در آمریکا در آلمان با هدف قرار دادن قلیان میله

NFL گزارش شده است که آماده به ایجاد برخی از تغییرات بزرگ است.

در زیر جدید توافق دسته جمعی که NFL صاحبان در حال هل دادن برای هر تیم خواهد گزارش اضافه کردن یکی دیگر از بازی برای آن برنامه سالانه به 17 بازی فصل به طور منظم. و در پایان فصل هفت تیم را به پلی آف از هر کنفرانس از معمول شش است که آن را در حال حاضر, ESPN, Adam Schefter گزارش.

NFL صاحبان و بازیکنان شده است جلسه این هفته به بحث در مورد تغییرات که اگر توافق خواهد اثر را در چند سال آینده. برای شروع یک هفتم تیم از هر کنفرانس را برگشتی به این معنی تنها یک تیم از هر کنفرانس را یک دور اول خداحافظ. “که به توافق برای مدت زمان طولانی” یک منبع آشنا با CBS مذاکرات ESPN گفت: با توجه به حذفی تغییر دهید. اگر CBA جدید مصوب در زمان است که تغییر را به اثر برای آینده 2020-21 فصل است.

هنوز گزارش در حال مذاکره است 17-بازی فصل به طور منظم است که صاحبان پیشنهاد در حالی که یک بازی خواهد بود کاهند از فصل ترک هر تیم با سه warmup, بازی Schefter گزارش. که تغییر گزارش نمی خواهد اثر را حداقل تا 2021-22 فصل است.

یک رای در CBA نیست و انتظار می رود در طول روز پنجشنبه ادامه این نشست اما آن اتفاق می افتد می تواند در هفته آینده NFL ترکیب, CBS Sports, گزارش. 12-تیم حذفی فرمت است در حدود 30 سال است. اگر وجود دارد 14 تیم در اطراف این سال نهایی قهرمان Kansas City Chiefs را ایفا کرده پیتسبورگ استیلرز در باز گرد در حالی که لس آنجلس قوچ خواهد مواجه ایم Green Bay Packers. کاترین Krawczyk

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>