76 درصد از شرکت های ایالات متحده در هنگ کنگ نگران امنیت, قانون اتاق بازرگانی بررسی می یابد

یک اکثریت ایالات متحده کسب و کار عامل در هنگ کنگ نگران تاثیر برانگیز امنیت ملی قانون به تازگی اعمال شده در شه

توسط PATRIS-FUN در 23 تیر 1399

یک اکثریت ایالات متحده کسب و کار عامل در هنگ کنگ نگران تاثیر برانگیز امنیت ملی قانون به تازگی اعمال شده در شهرستان توسط چین, بر اساس یک نظرسنجی از اتاق بازرگانی آمریکا.

لابی گروه گفت: 76 درصد از شرکت ها نگران بودند در مورد اقدامات گسترده محرومیت براندازی تجزیه طلبی تروریسم و خارجی و تبانی با بیشتر بودن "بسیار نگران است." این نظرسنجی از شرکت های عضو — که AmCham به عنوان "متوسط آزمون" از اعضای احساسات به جای یک مطالعه علمی — دریافت پاسخ از 183 شرکت بیش از نیمی از, که دفتر مرکزی آن در ایالات متحده آمریکا

وقتی پرسیده شد که چه چیزی نگران آنها بیشتر در مورد قانون شرکت تا حد زیادی تکرار نگرانی های ابراز شده توسط دولت های خارجی و گروه های جامعه مدنی گفت: آنها نگران هستند در مورد ابهام در این قانون دامنه و اجرای تهدید آن به شمار هنگ کنگ باارزش مستقل سیستم قضایی و خطر این شهرستان می تواند به از دست دادن موقعیت خود به عنوان یک مالی جهانی hub.

"پتانسیل برای استفاده خودسرانه از امنیت ملی قانون ترسناک است به بسیاری از و هنگ کنگ قضائیه ناتوان است برای محافظت از مردم و حکومت قانون" یک جواب گفت AmCham. "برخی از کارمندان ما در حال حاضر رای دادند با پای خود به ترک برای امن تر کشور است. بسیاری دیگر بسیار نگران هستند و با توجه به گزینه های خود را."

هنگ کنگ و سرزمین اصلی چین مقامات در دفاع از این قانون به عنوان یک گام ضروری برای جلوگیری ماه از گاهی خشونت آمیز ناآرامی های اخیر در این مستعمره سابق بریتانیا در سال گذشته قبل از جهانی Covid-19 pandemic آرام این شهر در جنبش اعتراضی.

تقریبا 26 درصد از شرکت ها گفت: قانون جدید را احساس امن تر انعکاس دولت استدلال های مورد نیاز برای ثبات — در مقایسه با اندکی بیش از 50 درصد که گفت قانون را احساس کمتر امن است. حدود 22 درصد از پاسخ دهندگان گفته اند که آنها در مورد قانون.

'تعویض بازی'

شرکت ابراز نگرانی در مورد امنیت داده ها مسائل مربوط به اقدامات تلافی جویانه از دولت های خارجی در قالب کنترل صادرات و یا تعرفه فرسايش از هنگ کنگ را تضمین استقلال و مشکلات استخدام و حرکت کارکنان با استعداد به شهر. نزدیک به نیمی از پاسخ دهندگان گفت: امکان استرداد به سرزمین اصلی به صورت آزمایشی — که امنیتی جدید قانون اجازه می دهد تا — بود "تغییر بازی" برای هنگ کنگ را به عنوان مورد اعتماد مرکز مالی بین المللی.

اکثر شرکت ها گفت: آنها اتخاذ یک "صبر و انتظار" با رویکرد به قانون در حالی که برخی از شرکت ها برنامه ریزی برای کاهش تجارت و سرمایه گذاری در هنگ کنگ و همچنین به عنوان کسب و کار مسافرت بین این شهرستان و ایالات متحده در حالی که دو سوم از شرکت ها گفت: آنها تا به حال هیچ برنامه ای برای ترک حدود یک سوم گفتند که در حال حرکت در نظر دارایی و سرمایه و یا کسب و کار عملیات خارج از هنگ کنگ در "متوسط تا دراز مدت است."

پس از قانون اعلام شد مقامات چینی در اواخر ماه مه جزئیات پدید آمده به آرامی تا زمانی که متن رونمایی شد — در ابتدا تنها در چین و در تاریخ 30 ژوئن در آستانه 1 جولای سالگرد این شهرستان در سال 1997 بازگشت از حکومت بریتانیا. نزدیک به 70 درصد از پاسخ دهندگان به AmCham نظرسنجی گفت: آنها باید به تدریج تبدیل شدن به بیشتر نگران قانون است.

"من بیشتر یاد, کمتر, من دوست دارم" دیگر جواب گفت: اتاق بازرگانی. "ما در چین در حال حاضر هیچ سوال در مورد آن."

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب