75 ساله معترض هل به زمین توسط بوفالو پلیس جمجمه شکستگی: وکیل

یک 75 ساله می گوید که زده سر خود را بر روی پیاده رو پس از راندند توسط پلیس باقی مانده در بیمارستان بستری شنبه

توسط PATRIS-FUN در 28 خرداد 1399

یک 75 ساله می گوید که زده سر خود را بر روی پیاده رو پس از راندند توسط پلیس باقی مانده در بیمارستان بستری شنبه با جمجمه شکسته خود را وکیل گفت.

مارتین Gugino وکیل گفته است که رسانه ها در روزهای اخیر است که او تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است قادر به راه رفتن است. وکیل کلی Zarcone گفت: در یک ایمیل سهشنبه وجود دارد هیچ تغییری در وضعیت خود و این که او تنها انتظار بهبود تدریجی.
بوفالو افسران پلیس هارون Torgalski (سمت چپ) و رابرت McCabe بودند به اتهام حمله پس از یک ویدیو را به آنها نشان داد تنه زدن یک 75 ساله از معترضان در تظاهرات بیش قتل غیر مسلح سیاه جورج فلوید توسط یک افسر پلیس در مینیاپولیس. (Erie County دفتر دادستان منطقه)

دو بوفالو افسران پلیس متهم شده اند با حمله درجه دوم پس از به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده تصویری دستگیر Gugino افتادن به زمین پس از تحت فشار قرار دادند در 4 ژوئن. او دیده می شود خونریزی از سر خود را به عنوان افسران رفت.

افسران که می تواند احکام زندان تا هفت سال اگر محکوم باید التماس کرد گناه نیست.

این تصویری است که یکی از چند که پدید آمده در هفته های اخیر نشان پلیس با استفاده از به ظاهر بیش از حد زور علیه معترضان.

بوفالو-منطقه بازنشسته شده است توضیح داده شده توسط دوستان به عنوان یک جانباز فعال صلح رانده شده توسط ایمان کاتولیک و میل به عدالت اجتماعی است.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به زودی پس از ادعا در توییتر بدون شواهد که سالمندان می گوید "می تواند یک ANTIFA provocateur" که در یک ممکن است راه اندازی.

رئیس جمهور صدای جیر جیر به طور گسترده ای مورد انتقاد و اتهام رد شد توسط Zarcone به عنوان "کاملا بی اساس و مضحک است."

سازمان دیده بان | کاخ سفید در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن ترویج تئوری توطئه در مورد مجروح مبارز:

کاخ سفید ایستاده است رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا که 75 سال از معترضان مجروح توسط پلیس در بوفالو, n. y., بخشی از چپ توطئه در حالی که دوستان از مارتین Gugino می گویند او در حال revictimized توسط نظرات. 1:59


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب