7 زن Trekkers برگشت کمک کرد که اصلاح طبیعت یک گام در یک زمان

برای یک زن به کشتی سوار در یک پیاده روی اعزامی به انجام بیش از به سادگی قرار دادن یک پا جلوتر از دیگری است. هنگامی که زنان کراوات خود را laces و سر به بیابان آنها اصلاح اراضی که برای قرن ها شده اند تلقی ناامن و نامناسب برای زنان است.

در طول تاریخ مردان باید از این فرصت برای کشف زمین بسیاری از مکان های وحشی در حالی که زنان را محدود به خانه است. این ایده که ناهموار جغرافیای تنها می تواند فتح و رام توسط مردان امروز همچنان ادامه دارد. در بالای این برای انجام یک سفر در حالی که زن را در معرض خطر آن است که به شجاع یک فضای است که ادعا کرده زندگی دیگران که تلاش کرده اند.

و در عین حال, تاریخچه اکتشاف نیز زنان تاریخ است.

برای دهه زنان در سراسر جهان را طی انفرادی از طریق سنگی رودخانه ها و گرد و خاکی بیابان به دنبال فراتر از تعصب و خطراتی که با آنها مواجه است. از کنده کاری خود را راه خود را به گرفتن بر روی مسیرهای پیاده روی این سایت متعلق به مردان 7 این زنان هستند فقط تعداد کمی از کسانی که کمک کرده اند اصلاح زنان محل در طبیعت, یک گام در یک زمان.

الکساندرا David-Néel

“همیشه از من پنج سال کوچک زودرس کودک, پاریس, من آرزو به حرکت در خارج از محدودیت های باریک که در آن مانند همه کودکان از سن و سال من بود و پس از آن نگه داشته” الکساندرا David-Néel نوشت: در مقدمه از کتاب سفر من به لهاسا. “من گاهی به فراتر از دروازه باغ به دنبال جاده ای که تصویب آن و به مجموعه ای از ناشناخته است.”

دیوید-Néel رفت و فراتر از او دروازه باغ. از تبت به هند David-Néel صرف اکثریت از زندگی او به کاوش در جنوب آسیا است. یک بلژیکی-فرانسوی اکسپلورر, David-Néel تبدیل به یکی از مشهورترین غربی بودایی پیشگامان و اولین زن خارجی برای کشف تبت. در سال 1924 دیوید-Néel مبدل خودش را به عنوان یک گدا و ساخته شده راه خود را به شهر مقدس لهاسا که در آن زمان ممنوع بود به خارجی ها. متولد در سال 1868 دیوید-Néel را روح پرماجرا بی سابقه بود برای یک زن. اما برای دیوید-Néel اکتشاف یک مسیر برای رهایی.

در یک فمینیست متن منتشر شده در سال 1909 دیوید-Néel نوشت: “اگر ما یک شرکت را به emancipate خودمان را از حقوقی اتصال است که در آن ما در حال برگزار شد توسط مردان آن خواهد بود بهتر است اول به فکر فروش خود را از صمیمی اتصال که تحت آن ما خودمان.”

جونکو Tabei

“من نمی توانند درک کنند که چرا مردان را این همه سر و صدا در مورد اورست” جونکو Tabei اولین زن به summited کوه اورست یک بار گفت از جهان بلندترین قله. “این تنها یک کوه است.”

Tabei شد, پیشگام ژاپنی کوهنورد که رسیده اورست در سال 1975 با وجود اردوگاه به خاک سپرده شد توسط بهمن. در تنها 4-ft.-9-در. قد بلند Tabei خرد کلیشه ها در مورد آنچه كوهنوردان قرار بود به مانند نگاه کنید. او با صعود از بلندترین کوه ها در بیش از 70 کشور جهان شد اولین زن برای رسیدن به “هفت قله” این بالاترین قله در همه قاره ها.

“اکثر مردان ژاپنی از نسل من انتظار می رود به ماندن در خانه و تمیز کردن خانه,” او یک بار در مصاحبه ای گفت:.

Tabei که در سال 2016 دیگر را تشویق به تبدیل شدن به كوهنوردان و تاسیس اولین زنان نوردی باشگاه در ژاپن در سال 1969 در زمانی که اکثر کوهنوردی باشگاه ممنوع زنان است. در ارج نهادن به مکان های بالایک خاطره که جشن Tabei زندگی او دوست Setsuko Kitamura می نویسد که Tabei “ادامه داد: باز کردن درب به طبیعت برای همه است.”

خود را تاریخ ثابت در یک محل: ثبت نام به صورت هفتگی زمان سابقه عضویت در خبرنامه

Robyn Davidson

در سال 1977 26 ساله Robyn Davidson سوار بر 1700 مایل سفر از طریق وسترن استرالیا کویر با سه شتر و یک سگ به نام Diggity. شروع در آلیس اسپرینگز Davidson از طریق نقاط دور افتاده استرالیا ناشناخته ترین در نهایت راه رفتن راه خود را به اقیانوس هند است.

در خاطرات آهنگDavidson, صحبت از آزادی او در بر داشت به تنهایی در بیابان که در آن او بود از “prettiness و جذابیت.” او در توصیف راه رفتن برهنه زیر فروزان استرالیا خورشید قاعدگی خون می چکد پای او. “من امیدوارم که من همیشه از دیدن وسواس اجتماعی زینت و عفت زن برای منحرف فلج جنون واقعا” او می نویسد. او بازتاب شد در بخشی برانگیخته با برخورد با استرالیا بومی جوامع که در آن Davidson, یادداشت های زنان قدرت بیشتری قبل از استعمار تغییر فرهنگی پارچه از این جوامع است.

برای Davidson سفر خود را از طریق بیابان به او آموخته است که “شما به عنوان قدرتمند و قوی به عنوان شما اجازه می دهد خود را به بود” و این که برای این پروژه از آزادی “یکی از چند که تعداد است.”

کارن Darke

“من همیشه فکر می کردم من می خواهم و نه مرده از فلج” کارن Darke انگلیسی اکسپلورر و Paralympian می نویسد: در کتاب خاطرات اگر شما سقوط. “یک لحظه و همه چیز تغییر میکند.”

در دو دهه زندگی Darke در حال حاضر حک کردن جای او در کوهنوردی جهان است. در سال 1991 او صعود مون بلان و ماترهورن. سال بعد او موفق به کسب سوئیس KIMM کوه مسابقه دو ماراتون.

ویژه داستان
یک سال پس از Christchurch, Jacinda protocol wine studio جهان مورد توجه است. چه خواهد شد او از آن استفاده کنید ؟
نیوزیلند نخست وزیر به دست آورده تحسین بین المللی به رهبری او در مواجهه با فاجعه. در حال حاضر او برای متقاعد کردن این کشور برای حفظ ایمان

اما در سال 1993 Darke سقوط کردن یک صخره تبدیل شدن به فلج از قفسه سینه به پایین. این آسیب, اما متوقف نمی Darke از کاوش جهان مکان های وحشی. پس از او تصادف Darke است handbiked راه خود را از طریق هیمالیا و شیلی Patagonia, صرف, طول, ژاپن, kayaked داخل پاساژ از ونکوور به جونو آلاسکا نشستن-اسکی در سراسر گرینلند icecap, circumnavigated جزیره کرس در دریای کایاک صعود El Capitan در یوسمیتی و سفر از کانادا به مکزیک در اقیانوس آرام ساحلی دنباله. Darke بود و همچنین یک مدال نقره در المپیک 2012 لندن پارالمپیک و شد قهرمان پارالمپیک در ریو 2016 بازی.

از طریق اکتشافات زمین دریا و یخ Darke نشان داده است که زنان در تمام سطوح توانایی متعلق در خارج از منزل. او به عنوان یادداشت ها “توانایی دولت از ذهن است و نه یک دولت از بدن است.”

Thinlas Chorol

متولد در یک Takmachik بالا-ارتفاع روستا در هند هیمالیا Thinlas Chorol رشد تراورس خشک و زمین های صخره ای احاطه شده است که او. در طول تعطیلات از دوران کودکی Chorol خواهد بازحمت حرکت کردن را از طریق کوه ها با پدر او برای مراقبت از خود گله. Chorol را در منطقه لاداخ باز برای گردشگری در سال 1974 بود اما مردانی که رسید مزایای این صنعت تبدیل شدن به کوه پیمایی راهنماهای برای ثروتمند خارجی. “آنها به من گفت که فرهنگ محلی نمی خواهد قبول یک زن رفتن به کوه با گردشگران” Chorol نوشته شده است.

Chorol بود که برای اولین بار در روستای خود را برای حضور در مدرسه متوجه یک شکاف در این بازار گردشگری. زن و مسافران احساس امن تر نوردی با زن راهنما و Ladakhi زنان—که به طور سیستماتیک تحت فشار قرار دادند از اقتصاد گردشگری—به دنبال اشتغال است. در سال 2009 Chorol تاسیس Ladakhi زنان, سفر, شرکت, اولین زن و متعلق به اداره نوردی شرکت در هیمالیا.

اما کنده کاری کردن یک محل برای زنان در این کوه پیمایی صنعت است فقط یکی از Chorol بسیاری از پروژه های. او همچنین تاسیس Ladakhi رفاه شبکه دارد raped در نزدیکی منطقه است.

“من آموخته اند که اگر یک زن دارای شجاعت برای انجام کاری در یک مرد در جهان, از آن خواهد شد کار سخت” Chorol می نویسد. “اما موفقیت خواهد بود او در زمان.”

سارا مارکی

در سال 2010 سوئیس اکسپلورر سارا مارکی سوار بر یک 12,427 مایل انفرادی سفر با پای پیاده از سیبری به استرالیا عبور از شش کشور در طی سه سال است.

در سفر مارکی مواجه شدید اکوسیستم های مختلف از انجماد زمینه به جنگل های مرطوب. او نیز مواجه جنسیتی: مارکی مبدل خودش را به عنوان یک مرد در مناطق که در آن یک زن بود به خصوص نا امن. “وجود دارد بنابراین بسیاری از شبها وقتی که من خوابش برد با خطر تکاپو در نزدیکی” او نوشته است. یک سال پس از مارکی بود به نام نشنال جئوگرافیک‘s ماجراجو از سال 2014 در او سوار بر یک “بازمانده اعزامی” و کاهش یافته بود با هلیکوپتر به جای دور افتاده استرالیا در حال ظهور سه ماه بعد.

مارکی اختصاص داده شده او خاطرات وحشی از طبیعت “برای همه زنان در سراسر جهان است که هنوز در حال مبارزه برای آزادی خود و به کسانی که به دست آورده اند اما از آن استفاده نمی.” او می افزاید: “قرار دادن در کفش خود را. ما قصد داریم راه رفتن.”

Rahawa Haile

“به عنوان عجیب و غریب, سیاه, زن من در میان مردم گذشته هر کسی انتظار برای دیدن در یک طریق پیاده روی” Rahawa Haile یک اریتره-آمریکایی نوشته شده است. “اما طبیعت جایی است که من همیشه تعلق دارد.”

در ایالات متحده تاریخ تبعیض نژادی — که بسیاری از سواحل و مسیرهای شد این سایت متعلق به سفید پوستان تنها — می تواند کمک به مهار بسیاری از مردم از رنگ از درگیر شدن با خارج از منزل بزرگ. Haile چالش برانگیز است که از طریق مراحل و کلمات او. Haile راه می رفت آپالاچی نوین در سال 2016 و نوشت: در مورد چه چشم انداز خود به عنوان عجیب و غریب یک زن تحت تاثیر تجربه.

پس از جف جلسات شد و دادستان کل در سال 2017 Haile تصمیم گرفت به دنبال قدم به قدم از حقوق مدنی راهپیمایان و راه رفتن از سلما به مونتگمری, علا. برای Haile این پیاده روی بود در مورد “اصلاح به اندازه کافی از یک توهم ایمنی برای زنده ماندن چهار سال آینده در این کشور است.”

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>