7 دموکرات ها را به مرحله آخر بحث قبل از کارولینای جنوبی اولیه و سه شنبه: به دنبال زنده

ما در آخر بازی در حال حاضر. امشب هفت دموکرات ها روبرو هستند در چارلستون برای آخرین بحث دموکراتیک فوریه فقط چن

توسط PATRIS-FUN در 7 اسفند 1398

ما در آخر بازی در حال حاضر. امشب هفت دموکرات ها روبرو هستند در چارلستون برای آخرین بحث دموکراتیک فوریه فقط چند روز قبل از کارولینای جنوبی اولیه. مهمتر از آن نیز نهایی بحث قبل از سه شنبه در مارس 3, هنگامی که بیش از یک سوم از تمام نمایندگان برای کنوانسیون ملی دموکرات ها خواهد بود.

تا کنون 2020 شده است ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز' سال است. خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی جاروب نوادا قفقاز در فوریه. 22 برنده 24 متعهد نمایندگان با 46.8 درصد آرا. معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن در آمد دوم با 20.2% برنده نه نمایندگان و سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg آمد سوم با 14.3 درصد و برنده سه نمایندگان. ساندرز انجام داده است به خوبی در سراسر اولیه; او گردن و گردن با Buttigieg در آیووا — Buttigieg به دست آورد 13 نمایندگان به ساندرز' 12 — و برنده مقدماتی نیوهمپشایر با 25.7 درصد آرا (Buttigieg آمد و در دوم نزدیک با 24.4%.)

ساندرز' رفت و برگشت در نوادا به نمایش گذاشته و قدرت خود را با غیر سفید رای دهندگان به خصوص Latinos و کارولینای جنوبی خواهد شد یک آزمایش حیاتی برای مبارزات انتخاباتی خود را. بایدن بسیاری از کشورهای' کلید تایید شده و از سه شنبه RealClearPolitics' رای دهی متوسط تا رای گیری در 30.3 درصد در دولت به ساندرز' 22.3%. دو سوم از احتمال رای دهندگان به صورت مقدماتی حزب دموکرات در دولت هستند آفریقایی و بایدن به آرای خوبی با طول اولیه و برنده جمعیتی در نوادا است. اما کارولینای جنوبی ممکن است به عنوان با خیال راحت بایدن را به عنوان صاحب نظران یک بار فکر می کردم. میلیاردر اجرایی تام Steyer نیز به شدت سرمایه گذاری در کارولینای جنوبی و ساندرز در آمد دوم در میان رای دهندگان سیاه در نوادا با 28 به بایدن را 38 درصد است.

قبل از اهالی کارولینای جنوبی سر به پای صندوق های رای نامزدها را مورد امشب. دموکراتیک اولیه بحث شرکت میزبانی رادیو فردا و کنگره سیاه حزبی موسسه در چارلستون و هوا زندگی می کنند در CBS ایستگاه از 8 به 10 p. m. EST. آن را نیز به جریان زندگی می کنند در O'DONNELL, Twitter, Facebook و YouTube.

بایدن سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار, Buttigieg مینه سوتا بهداشت ، ctq, Steyer ساندرز و ماساچوست ایالت الیزابت وارن همه را روی صحنه ظاهر می شود. Steyer گرداند پس از راهیابی نوادا بحث است.

CBS اخبار شب لنگر نورا o'donnell و فردا صبح میزبان گیل پادشاه در حال تعدیل بحث است. چهره ملت مدیر مارگارت برنان ایسنا رئیس خبرنگار عمده گارت و 60 دقیقه خبرنگار لایحه ویتاکر نیز سوال بپرسید.

برای واجد شرایط برای مناظره نامزدها تا به حال با هر:

  1. اختصاص داده شود حداقل یک نماینده متعهد از قبلی مسابقات.
  2. دریافت حداقل 10 درصد در حداقل چهار DNC-تایید نظر سنجی و یا 12 درصد در دو نظرسنجی از کارولینای جنوبی است.

قبل از نوادا دموکراتیک مناظره نامزدها نیز تا به حال به دیدار با یک اهدا کننده آستانه مسدود سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار که متعهد شده است به خود صندوق مبارزات انتخاباتی خود. اما با شروع نهم بحث DNC اعلام کرد که دیگر نمی خواهد نیاز به برخی از کمک کننده شماره هموار کردن راه برای میلیاردر به واجد شرایط.

امشب می تواند یکی از مهم ترین بحث های اولیه. "در کل بحث خیلی مهم نیست در تعیین چه کسی رای. آنها معمولا فقط تقویت باورهای یک در حال حاضر حدود یک نامزد" Kendra استوارت, یک استاد علوم سیاسی در کالج چارلستون می نویسد: در یک ایمیل. "با این حال هنوز هم بسیاری از رای دهندگان مردد در کارولینای جنوبی این بحث می تواند تاثیر فوق العاده ای در روز شنبه اولیه است."

آن را نیز می تواند تاثیر برخی از مهم تاییدیه توسط اعضای بزرگ سیاه حزبی به خصوص Congressman Jim Clyburn که پست و پیک به گزارش هنوز تصمیم گیری بین چند نامزد.

دنبال همراه برای به روز رسانی زنده از کارولینای جنوبی بحث است.

وارن متمایز خودش را از ساندرز گفت: او می خواهم "بدست آوردن چیزی انجام می شود"

در اوایل بحث وارن استدلال کرد که او خواهد بود که بهترین مترقی انتخاب در مقایسه با ساندرز چرا که او در واقع "حفاری و انجام این کار سخت است." او تصریح کرد: پیام خود را که "او دارای یک طرح" و استدلال کرد که او بهتر است در وضع مترقی سیاست هایی که هر دو او و ساندرز پشتیبانی می کند.

ماساچوست سناتور با اشاره به این واقعیت است که هر دو او و ساندرز در مخالفت با قدرت وال استریت اما او گفت که او "مبارزه بزرگ و بانک ها" "ساخته شده است ائتلاف" آورده و در مورد حمایت از مصرف کننده اداره است.

او اضافه کرد که او را منتشر سیاست پیشنهاد در مورد چگونه برای به انجام رساندن مراقبت های بهداشتی جهانی در حالی که ساندرز است و افزود که "من حفر و در انجام این کار و پس از آن برنی تیم سطل آشغال من برای آن است." "مترقی باید یک شات و ما باید آن را صرف با یک رهبر است که می توانید چیزی انجام می شود," او گفت:.

برنی ساندرز طول می کشد بحث مرحله به عنوان نفر دوم جلو

اگر نامزدها هر گونه امید توقف ساندرز آنها نیاز به انجام آن در حال حاضر. اگر چه کمتر از 3 درصد از نمایندگان متعهد شده اند اختصاص داده ورمونت سناتور حرکت روشن است. اگر او نوردد سه شنبه در مارس 3, او می تواند به طور موثر اجرا میشه با نامزدی.

ویژه داستان
گفتگو که تغییر چگونه فکر کردم اوایل مادری
در زمانی که شما فقط تلاش برای نگه داشتن آن همه با هم شما باید به نحوی شکل از چگونه به انتخاب کنید تا جایی که شما سمت چپ خاموش.

بنابراین انتظار می رود او را به ضرب و شتم امشب. بسیاری از نامزدها به احتمال زیاد منظور بالا بردن سوال در مورد electability استدلال او این سیاست ها بیش از حد مترقی به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن. نفوذ تشکر. Clyburn در حال حاضر ابراز این نگرانی است.

"تا به حال من فکر می کنم بعضی از آنها سالهاست به درگیری با ساندرز به ویژه از هواداران خود می تواند بسیار دفاعی" هانس Noel, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه جورج تاون می نویسد: در یک ایمیل. "اما آنها نمی تواند ضرب و شتم او را اگر آنها او را نادیده بگیرم."

ساندرز نیز به احتمال زیاد پس از بایدن که می ایستد در راه خود را از برنده نخل باد بزنی دولت است. Kendra استوارت از کالج چارلستون پیش بینی کرد که معاون سابق رئیس جمهور تاریخ در مسائل مربوط به حقوق مدنی ممکن است دوباره مطرح مانند مخالفت خود را موظف فدرال د-تفکیک قرارگرفتن در 1970s.

استوارت می افزاید که مسائل اقتصادی بسیار مهم است به کارولینای جنوبی آفریقایی و موضوعاتی مانند دستمزد عادلانه مسکن دسترسی و نابرابری درآمد می تواند همه می آیند تا. این می تواند شانس برای دعوت به خود را در مورد سوسیالیسم دموکراتیک بود. "هدف برای هر نامزد امشب به ایجاد خود را به عنوان کسی که درخواست های خود را و می تواند بسیج رای دهندگان سیاه" او توضیح می دهد.

تام Steyer به شدت سرمایه گذاری در کارولینای جنوبی با این استدلال که او که بسیج نامزد شده است. او واجد شرایط برای بحث و رای گیری بالاتر از 12 درصد در دو کارولینای جنوبی, نظر سنجی و دریافت حمایت از زنان حزبی کارولینای جنوبی. خود را افزایش می املا خبر خوب برای ساندرز و خبر بد برای بایدن; ممکن است او می تواند تقسیم وزش رای اجازه می دهد ساندرز را به نفع خود با ائتلاف مترقی.

اما Steyer نیست و تنها در حد متوسط میلیاردر در مرحله دادن بایدن یک سردرد است.

مایکل بلومبرگ و زبان دوم بحث ظاهر

بلومبرگ ساخته شده خود بحث اولین هفته گذشته و آن را نمی تواند به خوبی سابق شهر نیویورک شهردار. در نوادا میلیاردر رو تکرار حملات از همکار خود نامزدها به خصوص وارن. برای ماه سناتور گفته است که نامزدی خود را نمونه ای از فساد قدرت پول در سیاست و او تاکید کرد این پیام در حالی که بر روی صحنه است.

در طول بحث وارن همچنین خواسته شهردار سابق به چشم پوشیدن از هر NDAs که قبلی کارکنان را امضا کرده بود پس از تشکیل پرونده شکایت علیه او; بلومبرگ گفت که او نمی خواهد به این دلیل که آنها "توافق نامه بین دو طرف است که می خواستم به نگه داشتن آن آرام است."

اما در روز جمعه او را تغییر لحن خود را اعلام شرکت خود را با سه زن به انتشار آنها از عدم اطلاع توافق نامه است که آنها را امضا کردند. وارن و بایدن پاسخ داد که او نمی تواند به اندازه کافی دور و خواستار آن شدند که بلومبرگ صدور بیانیه پتو آزاد همه زمان و یا کارمندان سابق خود را از NDAs. این موضوع می تواند آمد تا دوباره امشب آن را به عنوان ثابت موثر صحبت کردن نقطه برای هر دو وارن و بایدن.

در حالی که این موضوع از مسابقه خواهد شد بدیهی است مهم "زمینه نیز امکانات هیچ سیاه نامزدها" Noel توضیح می دهد. "بنابراین تاریخ از هر نامزد با این مسائل خواهد شد بر روی صفحه نمایش."

بلومبرگ شطرنجی سابقه در مسائل مربوط به حقوق مدنی را تقریبا قطعا هم می آیند تا به خصوص نقش خود در بحث پلیس نیویورک بخش برنامه شناخته شده به عنوان "توقف و frisk" که او در ارتباط بود به عنوان شهردار این شهر بین سال های 2002 و 2013. این برنامه به پلیس قدرت برای جلوگیری مدت کوتاهی بازداشت و جستجو هر کسی که آنها فکر خواهد ارتکاب جرم است. منتقدان استدلال کرده اند این برنامه به مبلغ دهها; سیاه و لاتین در جوامع بودند به طور نامتناسبی تحت تاثیر و یک قاضی فدرال حکم داد در سال 2013 که سیاست نقض قانون اساسی است. در ضمن هیچ مدرکی پیشنهاد کرده آن منجر به کاهش نرخ جرم و جنایت. در ماه نوامبر در مدت کوتاهی قبل از او اعلام کرد نامزدی خود را بلومبرگ عذرخواهی برای این برنامه است.

اگر بلومبرگ به درستی آماده شده برای این بحث او باید پاسخ های آماده در این موضوعات.

نوشتن به مدلین کارلایل در madeleine.carlisle@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن