آسوشیتد پرس روز پنجشنبه گفت که آن را قادر به برنده اعلام آیوا دموکراتیک قفقاز.

پس از آیووا حزب دموکرات را انتشار نتایج جدید در اواخر پنج شنبه شب, سابق, South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg آگهی ایالت ورمونت برنی ساندرز توسط دو هيئت دولت معادل از 2,152 محسوب می شود. که یک حاشیه 0.09 درصد است.

شواهدی وجود دارد این حزب است و نه با دقت در جدول برخی از نتایج آن از جمله کسانی که منتشر شد در اواخر روز پنجشنبه که حزب گزارش شده به عنوان کامل است.

حتی به عنوان آیووا حزب دموکرات تلاش برای تکمیل آن نامزدها از حزبی نتایج ادامه داد: پنج شنبه دموکراتیک ملی رئیس کمیته تام پرز خواسته آیووا حزب دموکرات برای انجام یک recanvass. است که بازشماری بلکه یک بررسی از شمارش آرا برای اطمینان از نتایج اضافه شد به درستی.

پرز به دنبال recanvass روزهای بعد از عدم اطمینان در مورد نتایج گزارش شده توسط آیووا حزب دموکرات که شامل تکنولوژی مشکلات با نرم افزار تلفن همراه استفاده می شود به جمع آوری نتایج از انجمن سایت تعداد قریب به اتفاق از تماس به حزب پشتیبان سیستم تلفن و متعاقب آن تاخیر چند روز از گزارش نتایج.

تام پرز رئیس کمیته ملی حزب دموکرات خواستار ‘recanvass’ از نتایج از روز دوشنبه حزبی آیووا. (جان Bazemore/آسوشیتد پرس)

آیووا حزب دموکرات پیشنهاد آن را نمی ممکن است مطابق با پرز درخواست صدور بیانیه ای گفت که می خواهد انجام recanvass اگر یک درخواست توسط یکی از نامزدها.

“آسوشیتد پرس خواستار یک مسابقه زمانی که وجود دارد این است که نشانه ای روشن از یک برنده است. به دلیل یک اختلاف بین شهردار سابق پیت Buttigieg و بهداشت ، برنی ساندرز و بی نظمی در این سال انجمن فرایند ممکن است برای تعیین برنده در این مرحله گفت:” سالی Buzbee, AP, معاون ارشد رئیس جمهور و سردبیر اجرایی.

AP ادامه خواهد داد برای نظارت بر این مسابقه و همچنین نتایج حاصل از هر پتانسیل recanvass یا بازشماری.

این جلسه بحران شرم آور و تاب پس از ماه از ترویج آیووا به عنوان یک فرصت برای دموکرات ها برای پیدا کردن برخی از وضوح در یک چندپاره و فاقد تأثیرگذاری 2020 زمینه است. در عوض پس از یک تجمع که برجسته هفت دور از بحث حدود 1 میلیارد دلار صرف شده در سراسر کشور و یک سال و سیاسی مانورهای رندانه, انجمن روز به پایان رسید و با هیچ برنده و هیچ مقام رسمی نتایج.

مبارزه در نیوهمشایر ساندرز به نام آیووا حزب دموکرات را مدیریت قفقاز یک “پیچ بزرگ” است که “به شدت ناعادلانه” به نامزدها و حامیان آنها.

“ما به اندازه کافی از آیووا,” او گفت: بعد از روز پنج شنبه در سی ان ان تاون هال. “من فکر می کنم ما باید حرکت بر روی New Hampshire.”

طولانی تاخیر در جمهوریخواه مسابقه در سال 2012

آیووا مشخص شده اولین مسابقه مقدماتی فصل است که دهانه تمام 50 ایالت و چند تن از مناطق ایالات متحده به پایان در حزب ملی کنوانسیون در ماه جولای.

سردرگمی است بی سابقه است. در حالی که سال 2016 مسابقات در آیووا شد و تصمیم گرفتیم در سریع مد در سال 2012 آن را در زمان 18 روز قبل از آن رسما پدید آمده است که ریک سانتوروم به حال آمد جلوتر از میت رامنی در جمهوریخواه مسابقه.

به عنوان اولین گزارش نیویورک تایمز متعدد حوزه در این هفته گزارش نتایج که شامل خطا و یا مغایر با قوانین حزب. برای مثال AP تایید کرد که ده ها تن از حوزه گزارش بیشتر تنظیم نهایی آرا از اول تراز آرا که ممکن است تحت قوانین حزب. در دیگر حوزه قابل دوام نامزدها از دست آرا از اول تراز شمارش نهایی است و همچنین مغایر با قوانین حزب.

این برنامه در مرکز آیووا قفقاز kerfuffle “نبود خیلی نورد به عنوان تنها نوع ریخته بر آستان می گوید:” ژاک Simonson از حزب دموکرات صندلی در Wapello County, Iowa. 6:06

برخی از حوزه ساخته شده آشکار خطا در اعطای هيئت دولت معادل به نامزد. یک تعداد انگشت شماری از حوزه تعلق می گیرد بیشتر در هيئت دولت معادل از آنها در دسترس است. چند نفر دیگر نیست جایزه همه آنها.

مشکل آغاز شد و با یک برنامه که آیووا حزب دموکرات مورد استفاده برای tabulate نتایج مسابقه. برنامه شد نورد در مدت کوتاهی قبل از caucusing آغاز شد و نمی تواند از طریق آزمایش دقیق.

حوزه کاپیتان کارل واس از دس موینس نمایش آیووا حزب دموکرات جلسه گزارش برنامه را بر روی تلفن خود را روز شنبه در خارج از حزب دموکرات آیوا ستاد در Des Moines. (Nati بیلبائو/آسوشیتد پرس)

مشکلات مرکب هنگامی که خطوط تلفن برای گزارش نتایج شد این ماجرا با بسیاری از تماس گیرنده در انتظار قرار را برای ساعت ها به منظور گزارش نتایج. مقامات حزب گفت: انباشت تشدید شد تماس های تلفنی از مردم در سراسر کشور که دسترسی به تعداد و به نظر می رسد قصد اخلال در این روند است.

Buttigieg و ساندرز ظهور خواهد کرد از آیووا قفقاز با اکثر نمایندگان به حزب ملی کنوانسیون بدون در نظر گرفتن که یکی در نهایت برنده این مسابقه است. آنها هر کدام موفق به کسب حداقل 11 ملی نمایندگان با تعداد انگشت شماری از نمایندگان هنوز به اهدا می شود با توجه به AP نماینده دفعات مشاهده شده است. ماساچوست ایالت الیزابت وارن موفق به کسب حداقل پنج نفر از نمایندگان در حالی که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن موفق به کسب حداقل دو و مینه سوتا بهداشت ، ctq حداقل یک.

7 نامزد آماده برای بحث

آیووا خواهد جایزه 41 نمایندگان متعهد به کنوانسیون ملی دموکرات ها در این تابستان. وجود دارد 11 نمایندگان هنوز به اهدا می شود به عنوان دولت مرتب کردن نتایج نهایی قفقاز.

نامزدها باید به نفع اکثریت نمایندگان متعهد به حزب ملی کنوانسیون به نفع نامزدی حزب دموکرات برای ریاست جمهوری در اولین انتخابات. در این سال که 1,191 متعهد نمایندگان.

اما این شکست به نظر می رسد مطمئن شوید که برای بلانت تاثیر آیوا در انتخابات که به طور معمول پاداش برندگان با افزایش شتاب رفتن به بعدی اولیه مسابقات. آن است که به احتمال زیاد یک خوش آمدید, توسعه برای, مایکل بلومبرگ میلیاردر شهردار سابق شهر نیویورک است که تصمیم به تمرکز بر روی کشورهای در حال رقابت در ماه مارس زمانی که تعداد قابل توجهی از نمایندگان تصمیم گرفته خواهد شد.

دیگر دموکرات ها باید به سرعت تبدیل تمرکز خود را به نیوهمشایر که دارای بعدی رای گیری مسابقه در روز سه شنبه.

هفت نامزدهای شرکت در یک مناظره امشب در منچستر, N. H.:

  • جو بایدن.
  • پیت Buttigieg.
  • Ctq.
  • برنی سندرز.
  • تام Steyer.
  • الیزابت وارن.
  • اندرو یانگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de