Mسنگ از یک و نیم میلیون دلار هنگ کنگ از ساکنان به مبارزه طلبیده دولت هشدارها و تازه شیوع کروناویروس به رای غیر رسمی اولیه قوی مردم در انتخابات است که سیگنال ادامه داد: مقاومت به پکن تصمیم به اعمال گسترده امنیت ملی قانون فقط دو هفته پیش.

بیش از 610,000 ساکنان — به نمایندگی از بیش از 13 درصد از رای دهندگان ثبت شده — بازیگران برگه های رای در روز رای گیری برای محدود کردن مخالفان نامزدهای رقیب در انتخابات این شهر را شورای قانونگذاری تعیین شده برای سپتامبر. 6. مشارکت مردم بود که بیش از سه بار در سازمان’ انتظار می رود شمارش آمد با وجود اظهارات دولت که تلاش می تواند نقض مقررات امنیتی جدید قانون.

نتایج میله میله به بعد اعلام می شود شنبه به انتخاب نامزدهای زمان به طور رسمی ثبت نام زمانی که پنجره باز می شود در اواخر این ماه. کسانی که انتخاب شده باید هنوز هم غلبه خواستار رد صلاحیت توسط نرم افزار-پکن سیاستمداران با متوسط بیشتر طرفدار دموکراسی گروه فراخوانی یکشنبه برای حامیان آنها را به چالش رادیکال تر “localist” نامزد.

“مردم در زمان این فرصت را به صدای خود را شنیده” آلوین یونگ طرفدار دموکراسی در مجلس گفت: بلومبرگ تلویزیون در روز دوشنبه. “ما در حال صحبت کردن در حدود 600000 نفر. آن را نه یک عدد. و به یاد داشته باشید این است که یک انتخابات برگزار شده توسط دولت است. این سازمان با جامعه مدنی است. و این شگفت انگیز است.”

مخالفان امیدوار به سوار حرکت از یک پیروزی قاطع در ماه نوامبر گذشته انتخابات شوراهای ولسوالی امن بی سابقه اکثریت در مجلس قانونگذاری. که آن را می دهد قدرت برای جلوگیری از اجرایی کری لام خود کرد — و حتی از لحاظ نظری و نیروی خود را برای استعفا با رد او بودجه پیشنهاد شده است. اما امنیتی جدید قانون مرکب است از خطرات که پکن-حمایت دولت را رد صلاحیت دموکراسی نامزدها به نگه داشتن آنها را از برنده شدن به اندازه کافی صندلی.

“هنگ کنگ مردم فقط یک معجزه گفتن جهان است که بیشتر دموکراتیک داوطلبان باید تاریخ انتخابات” گفت: Au Nok حین یکی از سازمان دهندگان. رای گیری روز شنبه در 250 ایستگاه در سراسر شهر رفت و نسبتا هموار با وجود برخی از جزئی لغو کردند و رادیو و تلویزیون هنگ کنگ به نقل از Au عنوان کرد و گفت.

کار برای سرزمین اصلی و اساسی امور Erick Tsang پیشنهاد پنج شنبه که شرکت در بازار اولیه می تواند اجرا گرفتار قانون است. در صورت محکومیت در دادگاه متخلفان خواهد بود محروم از دنبال و یا برگزاری دولتی برای یک دوره مشخص. یکی دیگر از بالا هنگ کنگ رسمی در ماه گذشته حمایت برای باطل از داوطلبانی که ابراز مخالفت نسبت به این قانون که مورد انتقاد قرار گرفته و برای تضعیف این شهر استقلال از چین است.

Tsang گفت که برنامه ریزی و شرکت در مقدماتی می تواند نقض قانون مقالات از تجزیه طلبی براندازی و تبانی به عنوان به خوبی به عنوان آن انتخابات (فاسد و غیر قانونی انجام) فرمان. اما دموکرات ها را رد کرد و دولت سخنان و مردم در انتخابات نشان می دهد که مقامات پیشنهادات غیر قانونی — و یک هشدار است که منطقه شورای دفاتر نباید مورد استفاده قرار گیرد به عنوان اصلی مراکز رای دهی — ممکن است نتیجه معکوس.

سازمان بنی تای هفته گذشته گفت که اصلی نبود یک عمل “تجزیه طلبی” و یا “تبانی” از آنجا که آن را نمی باید یک دستور کار برای تقسیم کشور و نبود منابع بودجه خارجی.

اتاق بازرگانی آمریکا در هنگ کنگ موجود در یک نظرسنجی جدید که اکثریت ایالات متحده کسب و کار عامل در این شهرستان نگران بودند در مورد قانون تاثیر با پتانسیل برای استفاده خودسرانه “ترسناک برای بسیاری از افراد است.”

‘بیشتر مشروعیت’

روز جمعه پلیس دفاتر هنگ کنگ افکار عمومی موسسه تحقیقات و کشف و ضبط کامپیوتر, Au گفت شنبه. آنها تا به حال یک حکم و نمی توان هر گونه دستگیری او گفت:. این موسسه به طور گسترده ای ذکر شده ناظر انتخابات کمک به جنبش دموکراسی خواهی با مقدماتی.

رای گیری برای انتخابات مقدماتی حزب به تعویق افتاد تا ظهر روز شنبه به عنوان یک نتیجه از حمله این سازمان گفت. پلیس دیده می شد بازدید از برخی از مراکز رای دهی. یک سخنگوی پلیس گفت: ماموران از امنیت سایبر جرم اداره انجام جستجو پس از دریافت شکایت از اعضای این مورد به بیرون درز اطلاعات.

هنگ کنگ است که از دیدن یک سنبله در محلی منتقل coronavirus موارد نیز reimposed اجتماعی-فاصله گرفتن محدودیت های که در اثر رفت و شنبه و می تواند منصرف برخی از ساکنان از بیرون آمدن به رای دادن. این شهرستان گزارش 30 محلی جدید ویروس موارد در روز یکشنبه.

پان-دموکرات سازمان برگزار شد رسانه ها جلسات در هفته گذشته به تقویت حمایت عمومی و درخواست برای کمک های مالی برای پوشش هزینه های اما از جمعه تا به حال به دست آورد تنها نیمی از خود را از ماه جمعیت بودجه هدف از هنگ کنگ 3.5 میلیون دلار ($450,000). نامزدها — از جمله برجسته فعال جاشوا وانگ — تا به حال راه اندازی خیابان غرفه در مناطق مربوطه خود را به عنوان اخرین تلاش برای امن آرا جلوتر از اولیه.

دولت را مسدود کرده است و نه نامزدها از در حال اجرا به دلیل حمایت خود را از هنگ کنگ به استقلال و خود مختاری پس از سال 2016 زمانی که آن را برای اولین بار در زمان پس از آن مرحله بی سابقه ای از ممنوعیت سیاستمداران از در حال اجرا برای Legco با توجه به دیدگاه های سیاسی خود را.

“مقامات می خواهید به استفاده از این قانون از ترس به سرکوب هر گونه دیدگاه های مختلف و دقیقا چگونه ما می تواند مقابله با حکومت از ترس است با انجام چیزهایی که ما باور دارند که به حق” تای گفت. “بیشتر مردم در آینده به رای, آن را بیشتر مشروعیت به کل فرایند.”

–با کمک از استنلی جیمز, جولیا Fioretti, زهره فنگ, Matthew G. کارن میلر و لی.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im