6 خانه برای استخر خبره

میامی. چند سطح یک استخر گرم اشکال بسیاری از تحت پوشش پاسیو از این هفت-اتاق خواب خانه های هوشمند. معاصر, خانه طراحی شده توسط پراکسیس معمار خوزه سانچز, باز است, طرح کف به سقف پنجره ها یک سرآشپز با شربت خانه, شراب اتاق و دو اتاق خانواده.

این سرزمین بسیاری در کوکونات گرو شامل مناطق گسترده ای برای سرگرم کننده تابستان و فروس برای پنج خودرو. $5,649,000. Anabella Hidalgo قهوه ای هریس Stevens میامی (305) 302-8118.

دره بهشت, آریزونا. بی نهایت لبه استخر آب شور با نوار شنا, هوای آزاد, مادر و ramada مرکزی به داخل سالن-آزاد موضوع این کشور خانه مدرن است. پنج اتاق خوابه دارای یک اتاق نشیمن با سقف طاقی شکل و بزرگتر از اندازه و کف به سقف پنجره ها در یک تقسیم کارشناسی ارشد مجموعه با پاسیو خصوصی و یک سرآشپز با ساقی آن شربت و شراب یخچال و فریزر.

در خارج از چمن محوطه سازی باغ و نمایش مومیایی کوه. $4,595,000. آدریان Heyman آژانس املاک و مستغلات (480) 465-2620.

Greenwich, Connecticut. 2 هکتار زمین های این 1987 استعماری-سبک صفحه اصلی ویژگی های یک استخر شنا و آبگرم در یک باغ سنگ تراس با آبشار. شش خوابه خانه دو-height قلم سقف طاقی شکل clerestory, ویندوز, یک, کتابخانه, اتاق ناهار خوری کردن آشپزخانه با ساقی آن شربت خانه یک اتاق نشیمن با شومینه و یک پیاده روی در سطح پایین تر برای یک اتاق بازی و یا playroom.

در اموال هستند, چمن, درختان, و یک دریاچه طبیعی است. $2,395,000. میشل Tesei, Houlihan لارنس (203) 536-3352.

آناپولیس مریلند. این باغ پاسیو از این 2.8 هکتار پوشیده شده از درخت ملک ویژگی های 36-پا-طولانی گرم استخر بی نهایت با مستغرق مدفوع و جدول و هشت نفر آبگرم با سرريز. شش-اتاق خواب خانه دارای یک اتاق بزرگ با کف به سقف پنجره ها; نشیمن و اتاق ناهارخوری با ببر-کف چوب و سفارشی قالب یک انبار شراب و ورزش, صنایع دستی و تفریح و سرگرمی ،

نیز وجود دارد یک جفت au مجموعه بیش از چهار-گاراژ ماشین. $1,700,000. ملیسا موری, Coldwell Banker مسکونی کارگزاری/آناپولیس پلازا (443) 995-2626.

Westlake, Texas. این سبک مدیترانه ای شش اتاق خواب خانه در Vaquero جامعه را احاطه کرده یک باغ تراس با rockscaped دو استخر شنا شامل waterslide, آبگرم و غواصی هیئت مدیره.

این خانه دارای دو طبقه اتاق بزرگ یک کارشناسی ارشد مجموعه با حمام و سالن رسانه ها و اتاق بازی و یک آشپز در آشپزخانه با گرانیت شمارنده. 1.2 هکتار بسیاری از ویژگی های بزرگ, محوطه سازی و فضاهای زندگی در فضای باز و 30 دقیقه از مرکز شهر دالاس. $4,685,000. Roxann تیلور Engel & Völkers, (817) 312-7100.

لاس وگاس. استخر شنا در پشت این دو داستان پنج خوابه شامل یک آبگرم و آبشار استخر و یک سنگ پل پیاده رو. خانه ساخته شده در سال 2001 ویژگی های یک دو ارتفاع ورودی اتاق خواب استاد با عقب بالکن استاد حمام با جکوزی و داخل سالن و آشپزخانه در فضای باز.

کف-landscaped زیادی دقیقه از نوار لاس وگاس, زیادی, باغ, پاسیو, با قرار دادن رنگ سبز استخر و چهار ماشین جلوی خانه با فضا برای RV. $470,000. Imelda Espejo, TR, ملک, (702) 513-9220.

این مقاله برای اولین بار منتشر شده در آخرین شماره این هفته مجله. اگر شما می خواهید به ادامه مطلب آن را دوست دارم شما می توانید سعی کنید شش ریسک مسائل از مجله اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>