6 مرگ در ایتالیا, زندان, شورش بر ضد coronavirus اقدامات

شش زندانی کشته شدند در شورش زندان در ایتالیا و نگهبانان گروگان گرفته شده بودند در زندان به گسترش ناآرامی در زندانهای سراسر کشور بر اقدامات شامل coronavirus از جمله محدودیت در بازدیدکننده داشته است.

دولت ایتالیا تحمیل کرده مجازی مستند در سراسر بسیاری از آن ثروتمند مناطق شمالی در کانون سرایت در تلاش برای مهار یک ویروس است که از پنج شنبه تا به حال به کشته شدن 366 نفر است.

در یک مصاحبه تلویزیونی رئیس ایتالیا را در زندان اداره فرانچسکو Basentini گفت: سه نفر از زندانیان کشته شده بود در داخل یک زندان در شمال شهر مودنا و سه نفر دیگر کشته شده بود پس از انتقال به دور از زندان است.

“شده اند وجود دارد یک سری از شورش در سراسر کشور” Basentini گفت. ویدئو نشان داده شده در تلویزیون نشان داد پلیس و کامیون های آتش نشانی در خارج از زندان به عنوان دود سیاه swirled به آسمان.

ایتالیایی رسانه ها گزارش دادند که زندانیان در مودنا شکسته بود به زندان داروخانه و به دست آمده از مواد مخدر مانند متادون.

وزارت دادگستری گفت: آتش سوزی شده بود در تعدادی از زندان ها باعث آسیب شدید.

نگهبانان زندان اتحادیه Sappe گفت: دو نگهبان شده بود گروگان گرفته شده در شمال شهر پاویا و منتشر شد پس از حمله پلیس.

در شرایط اضطراری و فرمان در یکشنبه دولت تحمیل محدودیت در تماس مستقیم بین زندانیان و خانواده های آنان است. زندانیان اجازه خواهد داشت برای تماس با بازدید کنندگان از طریق تلفن و یا دیگر کنترل از راه دور روش زیر این اقدامات در جای خود تا مارس 22.

زندانیان مرحله اعتراض علیه قوانین جدید به منظور محدود کردن گسترش coronavirus بالای سقف San Vittore زندان در میلان در روز دوشنبه. (آنتونیا Calanni/آسوشیتد پرس)

مودنا و پاویا در منطقه قرمز که دولت ایجاد کرده است به منظور محدود کردن coronavirus سرایت.

وزارت دادگستری منابع گفت: دو نفر از مرگ و میر در مودنا شدند ناشی از مصرف بیش از حد از داروهای موجود در زندان infirmaries در حالی که یک سوم زندانی شد در صورت آبی و علت مرگ هنوز مشخص نیست.

زندان ناآرامی های می تواند اضافه کردن به فشار سیاسی بر دولت ائتلافی چپ میانه و ضد استقرار 5 ستاره جنبش است. راست لیگ رهبر Matteo Salvini گفت: “دروازه های زندان انداخته شود نباید باز با بهانه ای از شورش.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>