6 کتاب recommeded توسط رمان نویس اسماعیل بی آه

آوریل 25 سال 2020 رمان نویس و یونیسف سفیر اسماعیل بی آه است که نویسنده از یک راه رفتهیک خاطره در مورد خدمت

توسط PATRIS-FUN در 6 اردیبهشت 1399

رمان نویس و یونیسف سفیر اسماعیل بی آه است که نویسنده از یک راه رفتهیک خاطره در مورد خدمت به عنوان یک کودک سرباز در سیرالئون. در رمان کوچک خانوادهپنج نفر جوان ایجاد یک خانه در بدنه یک هواپیما را قطع کرد.

در انتظار بربرها توسط J. M. Coetzee (1980).

این شگفت آور است استعاره از جنگ بین ظالم و مظلوم و همدستی با موسسات که نادیده گرفتن عدالت و نجابت است. نثر قابل ملاحظه ای گیج و جریان تا یکپارچه است که شما نمی توانید متوقف کردن خواندن. تنظیمات هیچ جا و همه جا و هیچ زمان خاص و در عین حال بی انتها. این کتاب یک شاهکار است.

کشاورزی از استخوان توسط Edwidge Danticat (1998).

بر اساس ترسناک یک رویداد تاریخی در جمهوری دومینیکن, این فوق العاده قلبی رمان نوشته شده به زبان بسیار زیبا است که آن را با شما باقی می ماند برای همیشه لطفا برای. شما احساس می کنید هر لحظه هر احساسات از شخصیت های. و حتی زمانی که همه چیز به عنوان غم انگیز به عنوان آنها می توانید نوشتن soars.

در این کشور مردان توسط هشام مطر (2006).

مجموعه ای در Muammar al-قذافی را به لیبی این رمان یک جواهر واقعی, گرفتن, چگونه در یک تجربه کودک از سقوط از یک کشور و حتی یک زنگ تلفن نشان دهنده خطر است. مطر تسلط هنر حسی دعوت به یک جهان ناشناخته است. هر چیزی که کمی است که عمیقا احساس و جذب تلخ هر لحظه می تواند طعم در خواننده زبان.

عصبی شرایط توسط Tsitsi Dangarembga (1988).

این کلاسیک و کاملا کار درخشان — اول زبان انگلیسی نوشته شده توسط خريداران نویسنده — بررسی چگونه ما مذاکره نژاد و طبقه و جنسیت و تغییر فرهنگی است. Tambu جوان شخصیت یکی از جالب ترین شخصیت های شما تا کنون در سراسر آمده و او را به تصویر کشیده است با چنین خام صداقت.

غریبه توسط Albert Camus (1942).

چه تعریف بشریت و یا باعث می شود کسی انسان است ؟ این شاهکار در پاسخ به اين سوال در کوتاه و دقیق احکام. کوچکترین چیزهایی که Meursault می گوید و یا حجم صحبت می کنند. غریبه خواندن ضروری است.

استخوان مردم توسط Keri هولم (1983).

من تصادفا این بوکر برنده جایزه رمان در مورد نیم-مائوریایی نقاش و منتقل شد به جدول دو طرفه و احساسی پیچیدگی که ارائه شد در چنین مسحور داستان. ساختار غیر منتظره ای زیبا و اصلی, زبان, شخصی, احشایی و شاعرانه.

این مقاله برای اولین بار منتشر شده در آخرین شماره این هفته مجله. اگر شما می خواهید به ادامه مطلب آن را دوست دارم شما می توانید سعی کنید شش ریسک مسائل از مجله اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب