6 توصیه های کتاب از خوب بره

خوب بره نویسنده شش رمان از جمله من می دانم که این بسیار درست است, شماره 1 بهترین فروشنده که فقط با اقتباس شده است که در شش بخش HBO سریال با بازی مارک رافالو. سری پخش از طریق ژوئن 15 و در دسترس است در HBO Go.

Truevine توسط بث میسی (2016).

میسی کتاب nonfictional حساب از دو نژاد آفریقایی-آمریکایی برادران که به عنوان کودکان ربوده شدند و از خود sharecropping خانواده و به بازار عرضه شده در سیرک sideshows به عنوان آدمخوارها, میمون مردان و “سفیران از مریخ است.” میسی آسانسور سنگ که تحت آن زشت آمریکایی داستان مخفی شده بود پس از 1920s.

شام در دلتنگ رستوران توسط آن تایلر (1982).

مجموعه ای در بالتیمور مانند بسیاری از تایلر رمان این داستان سه خواهر و برادر بالغ که مطرح شد توسط یک سرکش مادر پس از پدر خود آنها را رها. آن را با کمک نور کوره از خود من تمایل به نوشتن داستان.

تاریخچه راز از Wonder Woman با جیل Lepore (2014).

قبل از او ایجاد شده Wonder Woman, پاپ, روانشناس ویلیام مولتون ، Marston اختراع دروغ سنج تست و پشتیبانی زنان برتری و استدلال که در 1000 سال جهان خواهد بود حکومت صلح دوست آمازون. اما او همچنین یک راز مرد دو زنه و نفس منافق. جای تعجب نیست پس از آن که کتاب های کمیک ایجاد می ماند یک مطالعه در تضاد است.

در زمین ما به طور خلاصه زرق و برق دار توسط اقیانوس Vuong (2019).

در این کوتاه, شاعرانه, رمان, ویتنامی-آمریکایی راوی seesaws بین خاطرات او از اینکه یک کودک مورد آزار قرار گرفته و کشف خود را از تمایلات جنسی خود زمانی که او در عشق سقوط کرد, در ساعت 14 با یک پسر در کانکتیکات ، فراموش نشدنی داستان روشن ضرورت و هزینه مهاجرت به یک کشور غیر دوستانه.

Townie توسط Andre Dubus III (2011).

Dubus یک نویسنده داستان بود latchkey در 1970s. زندگی در یک شهر افسرده یک محل که در آن خشونت بود زانو حرکت تند و سریع پاسخ به فقر و او مرعوب قلدر تا زمانی که او شروع به بلند کردن وزنه. این شجاع خاطرات به یاد می آورد که چگونه او در آستانه تبدیل شدن به یک پسر قلدر خود را تا زمانی که او نجات توسط قدرت کلمه نوشته شده است.

سابرینا توسط نیک Drnaso (2018).

در این رمان گرافیکی اولین longlisted برای بوکر جایزه Drnaso می گوید داستان از یک مرد جوان که زمانی که دوست دختر خود را به قتل پناه برد با یک دوست قدیمی. کتاب بافته حساب از دست دادن شخصی ارائه شده است در تخت تاثیر می گذارد و کشیده شده در تخت رام تن است که تعمیق خواننده را تجربه عاطفی.

این مقاله برای اولین بار منتشر شده در آخرین شماره این هفته مجله. اگر شما می خواهید به ادامه مطلب آن را دوست دارم شما می توانید سعی کنید شش ریسک مسائل از مجله اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر