50 سال پس از جکسون دولت کشتار امریکا در بحران نژادی و بی عدالتی همچنان ادامه دارد—را نشان می دهد و خطر فراموش کردن

تیاو شب مارس 14 سال 1970 تا به حال شده است یک گرم در جکسون را از دست ندهید. در Jackson State College های تاریخی سیاه و سفید موسسه واقع در جامعه آمریکا فقط در غرب مرکز شهر مقررات منع رفت و آمد برای زنان در 11:30 pm—اما مقدار زیادی از دانش آموزان هنوز هم حلق آویز کردن در الکساندر هال یک خوابگاه زنان کمی پس از نیمه شب. Leroy Kenter تا به حال فقط کاهش یافته است دوست دختر خود و چت با دوستان در خارج از غرب جناح-ورودی. فیلیپ گیبس بود صحبت کردن به خواهر مریم و هم اتاقی خود را از طریق پنجره خود را. دانشجویان هیجان زده در مورد پایان سال با سالمندان پیش بینی فارغ التحصیلی و یک شانس برای رفتن به کار برای حمایت از خانواده خود را. به عنوان یکی دیگر از دانشجویان Vernon استیو Weakley, به یاد می آورد سال بعد “که شب بود یک شب آرام. بچه ها به خارج داشتن یک زمان خوب است. . . . موسیقی انفجار.” پس از همه, الکساندر هال بود “که در آن همه دختران هستند.”

در انتهای دیگر از پردیس اوضاع نه چندان آرام است. شب قبل از پلیس تا به حال محاصره لینچ خیابان های شلوغ و جاده را از طریق مرکز از مدرسه. این شاهراه به حال مدت طولانی است که یک منبع تنش به مسافران و توپ رو از طریق پردیس گاهی اوقات به خطر انداختن پیاده و یا پرتاب نژادی القاب و دانش آموزان تا به حال بارها و بارها اعتراض این سوء استفاده فایده ای نداشت. شب قبل یک گروه از افراد جوان تا به حال پرتاب سنگ در عبور رانندگان منجر به بسته شدن خیابان. هر چند شهر و دولت اجرای قانون در نظر گرفته و ورود به دانشگاه, شهردار برگزار شده بود آنها را به عقب de-تشدید این وضعیت است. صبح روز بعد پردیس آرام بود و دانش آموزان در مورد کسب و کار از کلاس ها و امتحانات آینده.

که بعد از ظهر جمهور از کالج خواسته است که ترافیک دوباره متوقف شد برای جلوگیری از ناآرامی های, اما این شهر خودداری کرد. کسی دوباره پرتاب سنگ در رانندگان. وجود اختلاف بعد در مورد کسی که تا به حال آغاز ناآرامی و چرا. برخی ادعا کرد این بود که محلی جوانان “گوشه ای پسران است.” دیگران حفظ دانش آموزان تا به حال عمل کرده و به منظور جلب توجه به نگرانی های خود را در طول جنگ پیش نویس و دانشجوی حقوق. هنوز هم دیگران پیشنهاد آن را ناشی از شایعاتی که چارلز Evers این فعال شهردار نزدیکی فایت به قتل رسیده بودند همراه با همسر خود. بسیاری از آنها نامشخص است در مورد علت. با تجدید مشکل این شهر دوباره بسته خیابان. در این مرحله یک گروه از افراد جوان به فرماندهی یک کامیون کمپرسی از همسایه سایت ساخت و ساز سوار آن را بر روی لینچ خیابان و آن را شعله ور.

با یک کامیون آتش به نام به صحنه می سی سی پی بزرگراه و ایمنی گشت (MHSP) و جکسون پلیس شهر وارد شد هر دو وجود دارد به حفاظت از آتش. اجرای قانون حضور تنها خشم جمعیت. هنگامی که آتش فرو برد و به جای ترک افسران تبدیل شده و راهپیمایی بدون توضیح و در برابر سفارشات خود را تا لینچ خیابان به سمت مرکز محوطه دانشگاه.

زمانی که آنها رسیده الکساندر سالن چند بلوک دور آنها به صورت خوابگاه و دانش آموزان وجود دارد و وارد سلاح های خود را در آنها. هنگامی که یک بطری ضربه پیاده رو مجاور ماموران آتش گشودند رها کردن یک 28-دوم رگبار گلوله که به کشته شدن دو نفر جوان از جمله فیلیپ گیبس و جیمز ارل سبز محلی دانشجو تنها چند روز به دور از دبیرستان فارغ التحصیلی. دوازده جوان دیگر مردم مجروح شدند از جمله Leroy Kenter و ورنون استیو Weakley. پنجاه سال بعد هر چند ملت حفظ حافظه زنده از خشونت دولتی در ایالت کنت ده روز زودتر Jackson دولت تیرباران شده اند تا حد زیادی فراموش شده است. این فراموشی حمل عواقب واقعی.

خود را تاریخ ثابت در یک محل: ثبت نام به صورت هفتگی زمان سابقه عضویت در خبرنامه

درگیری بین اجرای قانون محلی و جکسون دولت به هیچ چیز جدید در سال 1970. تاسیس در سال 1877 به خدمت کسانی که به تازگی آزاد از برده داری این موسسه تا به حال همیشه تلاش می کرد در برابر سفید supremacists به دنبال محدود کردن آمریکایی آفریقایی دسترسی به آموزش و پرورش است. بنابراین در طول دهه مدیران مدرسه تا به حال کار سخت برای ساخت یک موسسه است که می تواند در خدمت دانش آموزان خود را به خوبی در حالی که همچنین آرام سفید جامعه با کنترل در دانش آموزان رفتار است. زمانی که جنبش حقوق مدنی منفجر شد و در دهه 1960 دانش آموزانی که پیوست و در تظاهرات مواجه اخراج توسط کالج و انتقادات در محلی سفید را فشار دهید—سرزنش که قاب آنها را نه به عنوان فعالان اما به عنوان مجرمان خطرناک است. برای مثال زمانی که پلیس به ضرب گلوله کشته و محلی فعال حقوق مدنی بنیامین قهوه ای در طول یک اختلال در نزدیکی پردیس در سال 1967 جکسون شیپور لجر نه تنها خود تاکید کرد متعدد دستگیری عدم توجه داشته باشید که او تا به حال نشده است درگیر در ناآرامی که او به ضرب گلوله کشته شد در حالی که در تلاش برای فرار از آشفتگی یا قبلی خود را اجرا فهم با اجرای قانون بوده است نتیجه فعالیت خود را.

نه این وضعیت محدود به جکسون. توسط 1970 این قانون نظم و چشم انداز تا به حال جاروب ملت تحت فشار قرار دادند توسط رئیس جمهور ریچارد نیکسون. اگر زبان خود را از سال 1968 کمپین با دقت حجاب هر صریح نژادی پیامدهای هر دو نامزد و از رای دهندگان آن را درک تبعیض آمیز undertones. خود را به عنوان مشاور جان Ehrlichman نوشت در دفتر خاطرات خود را “پنهان تجدید نظر به ضد سیاه رای دهندگان بود و همیشه حاضر در Nixon اظهارات و سخنرانی.” نیکسون سوار این حرف به کاخ سفید است. در حالی که ترس در آن با حروف بزرگ بود که بسیار مورد از دست دادن اجتماعی و اقتصادی مزیت های تولید شده توسط سیستم سفید برتری آن اغلب به عنوان یک بیان نگرانی در مورد سیاه و جنایت و تن به تن به عنوان یک تماس برای نظم و قانون.

در جکسون دولت نتیجه این حرف روشن شد. توسط 1970 پردیس در حال تغییر بود به عنوان یک کالج جدید رئیس جمهور ساخته شده و فضا برای دانش آموز دیدگاه ها و صداها و نژادی آگاهی بیشتر بود آشکارا بیان شده است. اما با وجود تلاش های حقوق مدنی فعالان MHSP باقی مانده سفید زور و جکسون پلیس اضافه شده بود و تنها تعداد انگشت شماری از patrolmen به صفوف آن توسط 1970. آنها به ارمغان آورد و شهر را با تانک زرهی به دانشگاه و انجام سلاح های بهتر مناسب برای یک عملیات نظامی از کنترل جمعیت. بدون علت آنها مواجه بی گناه جمعیت درگیر در اوایل ناآرامی با لود سلاح. پس از رگبار گلوله آنها موفق به ارائه کمک به زخمی یا مرده. و ثبت ارتباطات با دفتر مرکزی و همچنین گفته های شاهدان عینی نشان می دهد که آنها به طور معمول به تصویب رسید بدترین نژادی القاب هنگامی که صحبت کردن به دانش آموزان و یا گزارش در مورد قتل عام.

در پی گشت بزرگراه و پلیس دروغ ادعا کرد که زندگی خود شده بود و تهدید دانش آموزان و شتابزده یک داستان در مورد یک تک تیرانداز در خوابگاه. در زمان عکسبرداری از دانش آموزان تا به حال عقب نشینی از خیابان و از هم جدا شدند از افسران توسط یک حصار زنجیره لینک. هیچ شواهدی از یک تک تیرانداز بود که تا کنون کشف شده و افسر اقدامات نقض اساسی پروتکل به آنها اسپری ساختمان و دانش آموزان را با بیش از 150 فشنگ مارک طرف اسکندر سالن با بیش از 400 گلوله یا ساچمه درشت علائم.

هر چند رئیس کمیسیون پردیس ناآرامی در بر داشت تیراندازی “یک غیر منطقی غیر قابل توجیه افراطی” و به رسمیت شناخته شده است که “نژادی تناقضات” بودند مرکزی به حوادث دو grand داوران—یک county, یکی فدرال—شکست خواهد خورد به دادستانهای هر عضو از اجرای قانون است. هنگامی که برخی از زخمی ها و خانواده های کشته آورده کت و شلوار مدنی دفاع قاب آنها را به عنوان تهدید lawbreakers و در دفاع از این افسران به عنوان قهرمانان حفاظت از جامعه خود. همه سفید داوران یافت برای اجرای قانون است.

در پنج دهه پس از تیراندازی مشکل از خشونت پلیس علیه مردان جوان از رنگ پافشاری کرده است. آمریکایی آفریقایی تبار مردان و پسران دو و نیم بار به احتمال زیاد به عنوان همتایان سفید به صورت مرگ توسط پلیس تیراندازی. این بالاترین نرخ برای مردان سیاه و سفید در اواسط تا اواخر 20s و به منزله علت مرگ برای این جمعیتی. در روزهای اخیر ما را دیده اند یک بار دیگر وحشت از این نوع سفید در سیاه و سفید خشونت به عنوان اخبار از قتل Ahmaud Arbery به دست آورده توجه ملی. هر چند در این مورد مردان به اتهام قتل یک پلیس سابق و پسرش همان پویایی در بازی هستند و تحقیقات مربوط به قتل به تعویق افتاد توسط ماه. هیچ یک از این نا آشنا به آمریکایی های آفریقایی تبار که از دوران کودکی یاد بگیرند که خطر ناشی از اجرای قانون; امروز در میان جهانی از همه گیر بسیاری از آفریقایی مردان آمریکایی می ترسند به پوشیدن ماسک در ترس است که این افزایش شانس خود را از مرگ در دست پلیس است. اما حتی تیتر-ساخت موارد اخراج شده توسط بیش از حد بسیاری از آمریکایی ها به عنوان یک نهاد است. مقابله با سابقه از حوادث مانند جکسون دولت تیراندازی را چنین موضع بسیار مشکل تر برای حمایت از.

در سالگرد 50 از تیراندازی در جکسون دولت ما آن را مدیون به کسانی که رنج می برد به عنوان یک نتیجه از آن شب به یاد داشته باشید آنها را به استفاده از این درک برای دیدن چگونه بحران نژادی و بی عدالتی همچنان ادامه دارد.

نانسی K. Bristow نویسنده غرق در خون نژادپرستی: سیاه و سفید قدرت و قانون و نظم و 1970 تیراندازی در جکسون کالج ایالتی در دسترس در حال حاضر.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>