5 نفر کشته شدند و پس از تیراندازی و کشتار در میلواکی را Molson Coors دم تسهیلات

5 کشته در تیراندازی و کشتار در Molson Coors دم تسهیلات در میلواکی, Wis., روز چهارشنبه با توجه به میلواکی اداره پلیس.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در شب چهارشنبه میلواکی رئیس پلیس آلفونسو مورالس گفت که پلیس دریافت یک تماس حدود 2:00 p. m. در مورد فعال تیرانداز.

زمانی که ماموران در صحنه آنها 51 ساله مرد مرده مشکوک از یک خود وارد زخم گلوله. مورالس گفت: آنها سپس پنج مرحوم قربانیان همه آنها کارکنان در آبجوسازی. هیچ کس دیگری مجروح در تیراندازی او گفت:.

“این یک روز وحشتناک برای Milwaukeeans و من منتقل تسلیت به خانواده های کارکنان میلر و کارکنان Molson Coors” رئیس آلفونسو در کنفرانس مطبوعاتی گفت:.

او هیچ نشانه ای از آنچه که ممکن است به ارمغان آورده اند در مورد تیراندازی.

میلواکی شهردار تام برت همچنین ارائه تسلیت خود را در کنفرانس مطبوعاتی و ستایش مقامات برای پاسخ به این صحنه “زمانی که آنها بیشتر مورد نیاز.”

“پنج وجود دارد افرادی که به کار می رفت امروز درست مثل همه به کار می رود و آنها فکر می کردند که میخوام رفتن به محل کار خود را به پایان برساند و بعد از بازگشت به خانواده خود را” شهردار برت گفت. “آنها نمی کند و غم انگیز آنها هرگز خواهد شد.”

صحنه هنوز هم فعال است اما مقامات گفتند دیگر وجود دارد هر گونه خطر.

در اوایل روز چهارشنبه Molson Coors توییتی که وجود دارد این است که یک “فعال وضعیت” در میلواکی تسهیلات و که آنها در حال همکاری نزدیک با اداره پلیس.

این مجموعه دارای بیش از 1000 کارمند و شامل دم امکانات و دفاتر شرکت های بزرگ با توجه به آسوشیتد پرس.

نوشتن به Josiah بیتس در josiah.bates@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>