5 از بهترین دستگاه های اسپرسو

1. ساز دلونگی EC155 ($82)

اگر شما می خواهید فقط یک گام تا از یک اجاق گاز-top گلدان نگاه کنید به ساز دلونگی یک نام خانگی در ایتالیا. هر چند بیشتر به پلاستیک این قیمت مناسب دستگاه شامل 15 بار فشار نادر در این نقطه قیمت است اما باید برای درست اسپرسو. آن را خرید در آمازون است.

2. دستگاه های سیلویا ($715)

شناخته شده به عنوان طرفداران خانم سیلویا این کلاسیک نیمه اتوماتیک دستگاه استاندارد طلا برای خانه اسپرسو سازندگان. “او کمی مانند یک اراده بانوی ایتالیایی: او را با احترام و او به شما پاداش با ضخامت بافت عکس های اسپرسو” می نویسد Asser کریستنسن در قهوه وقایع. آن را خرید در آمازون است.

3. Gaggia Classic Pro ($449)

خانم سیلویا را رقیب دیرین است که آسان تر به کارشناسی کارشناسی ارشد برای تازه کار baristas. هر چند این مشکل frothing شیر به عنوان به خوبی به عنوان یک Breville این Gaggia همواره بازده عکس از “تعجب آور پیچیدگی است.” آن را خرید در آمازون است.

4. Breville Barista اکسپرس (700 دلار)

این به شدت طراحی شده از فولاد ضد زنگ و ماشین آلات ساخته شده با مته سوراخ کردن چرخ و یک فشار سنج مانند کسانی که در مدل های تجاری. آن را می کشد “با طعم کامل پر بافت” عکس و این فوم باعث می شود که پوست به اندازه کافی برای هنر اسپرسو. آن را خرید در آمازون است.

5. Espressione, دربان (600 دلار)

ماشین آلات که نیاز به سنگ زنی و بارگیری قهوه ارائه کنترل بهتر عطر و طعم, اما این کاملا اتوماتیک گزینه “مظهر راحتی.” آن brews مناسبی شات در فشار یک دکمه. آن را خرید در آمازون است.

یادداشت سردبیر: هر هفته این هفته ویراستاران بررسی محصول بررسی و مقالات در وب سایت های روزنامه ها و مجلات برای پیدا کردن خنک و مفید آیتم های جدید ما فکر می کنم شما می خواهم. ما در حال حاضر آن را آسان تر برای خرید این انتخاب از طریق مشارکت سهامداران با برخی از خرده فروشان. این هفته ممکن است یک سهم از درآمد حاصل از این خرید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>