5 ایده برای اتاق تجهیز

1. Jammar کشتی ماست خالص (650 دلار)

یک بچه رو به صعود و کانکتیکات مبتنی بر امواج تولید ارائه می دهد مقدار زیادی از راه هایی برای سفارشی کردن یک طناب خالص برای هر فضا. کشتی ماست خالص است و از 10 فوت ارتفاع و قوی به اندازه کافی برای استفاده توسط سربازان ایالات متحده. خرید آن را در Jammar MFG.

2. Asweets قارچ چادر بازی ($200)

“کاملا غریب در جالبترین راه ممکن” این داخل چادر دعوت مطالعه چرت و ساعت بازی تخیلی. “هیچ کس منظور ما از هیچ یک باعث می شود بیشتر زیبایی خشنود خیمه مخروطی سرخ پوستان چادر بهتر از Asweets” می نویسد: Lexi دوایر در پدرانه. آن را خرید در آمازون است.

3. سیان Zeng مغناطیسی Wallpaper ($345)

که نیاز به خالی دیوار ؟ ایجاد یک غریب جنگل یا دشت که در آن برخی از حیوانات و یا دایناسورها هستند منقول آهن ربا. مستقر در لندن طراح سیان Zeng ارائه می دهد شش الگوها و ده ها تن از آهنربا دوستان است. خرید آن را در سیان Zeng.

4. Crate & Barrel هنر های چوبی سه پایه ($149)

هنرمندان جوان را دوست دارم این چند منظوره سه پایه. وجود دارد یک تخته سیاه در یک طرف تخته سفید دیگر و یک اسلات که از طریق آن شما می توانید خوراک یک قرقره کاغذ. به علاوه آن را شیک به اندازه کافی برای حرکت به هر اتاق در خانه. خرید آن را در Crate & Barrel.

5. خلاق QT مسائل ‘n نشستن ($27)

“اگر شما دیده نمی شود بچه خود را در اتاق خواب طبقه در سال با توجه به تمام مخمل خواب دار اسباب بازی شما نیاز به خلاق QT مسائل ‘n نشستن” می نویسد میشل Manetti و خانه داری خوب. ذخیره سازی گونی که تبدیل به یک beanbag صندلی هنگامی که شما بسته آن را پر از حیوانات “این نابغه است.” آن را خرید در آمازون است.

یادداشت سردبیر: هر هفته این هفته‘s ویراستاران بررسی محصول بررسی و مقالات در وب سایت های روزنامه ها و مجلات برای پیدا کردن خنک و مفید آیتم های جدید ما فکر می کنم شما می خواهم. ما در حال حاضر آن را آسان تر برای خرید این انتخاب از طریق مشارکت سهامداران با برخی از خرده فروشان. این هفته ممکن است یک سهم از درآمد حاصل از این خرید.

این مقاله برای اولین بار منتشر شده در آخرین شماره این هفته مجله. اگر شما می خواهید به عنوان خوانده شده بیشتر شبیه به آن را امتحان کنید مجله برای یک ماه در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>