5 بستری پس از گزیدگی توسط گروهی از 40,000 زنبور عسل در کالیفرنیا

دو آتش نشان, یک افسر پلیس و دو غیر نظامی در بیمارستان بستری شد پس از گزیدگی توسط گروهی از بیش از 40000 زنبورها در پاسادنا کالیفرنیا در روز پنج شنبه. ازدحام رخ داده در خارج از Howard Johnson هتل در سراسر خیابان از شهر پاسادنا ،

پاسادنا آتش سخنگوی وزارت لیزا Derderian زمان می گوید که گروه اول برای رسیدن به درمان یک غیر نظامی غافل از اندازه از ازدحام. اولین آتش نشان در صحنه دریافت کرد تا به 15 تا 20 نیش زنبور. Derderian گفت: رنگ زرد روشن در لباس خود را “کمک نمی کند” چرا که زنبورها در حال جذب به رنگ روشن; زنبورها پس از آن با حمله به آتش را از صورت و دست. هنگامی که آتش نشانی درک وضعیت پشتیبان گیری شروع به ورود در زنبور عسل لباس های محافظ.

به دلیل ازدحام رخ داده در سراسر خیابان را از Pasadena City College, متعددی وجود دارد که تماشاگران. در بالای این پنج نفر که به بیمارستان رفت, دیگر نیش زده بودند اما تصمیم به درمان.

آتش نشانی به نام پلیس برای کمک به راه اندازی و کنترل ترافیک به طوری که آنها می تواند بخشی از خیابان به آدرس ازدحام. Derderian گفت: اولین پلیس وارد نمی دانستم به شدت از این وضعیت و همچنین نیش زده بود لحظه ای که از ماشین.

Derderian گفت که مقامات نمی دانم چگونه زنبورها به پایان رسید تا در پاسادنا اما آنها می توانست در این منطقه برای مدت زمان طولانی شده است و فقط تخمگذار خفته. او گفت: آن ناشناخته بود چه چیزی باعث ازدحام, اما مقدار زیادی از مختلف اختلالات می تواند آن مجموعه: عبور کامیون تکان دادن ساختمان کسی که راه رفتن با سیگار کشیدن و یا یک عطر و بوی خاصی به عنوان مثال. او گفت: آنها Africanized زنبورها که نادر برای منطقه و شناخته شده بودن تهاجمی و حمله در اعداد است.

“من شده است با پاسادنا آتش نشانی برای بیش از 18 سال و من هرگز دیده می شود یک گروهی از زنبورها این قدر” Derderian گفت.

Derderian گفت: مقامات یافت حدود شش فوت عسل در داستان بالا از Howard Johnson, هتل, نشان می دهد وجود دارد ده ها هزار زنبور عسل است که شده است وجود دارد برای چند ماه.

او توضیح می دهد که مقامات با استفاده از CO2 و فوم برای کاهش فوری تهدید برای امنیت عمومی — به خصوص با توجه به نحوه مرگبار نیش زنبور می تواند به کسانی که آلرژی — اما او گفت: آنها بر این باورند کندو زنبور عسل است که هنوز هم در دیواره های هتل. او می گوید: این هتل نیاز به دریافت خدمات حرفه ای برای حذف کندو.

همه پنج نفر از بیمارستان مرخص بعد پنج شنبه شب.

نوشتن به مدلین کارلایل در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>