415 میلیون رشد کودکان در مناطق جنگی و نجات کودکان گزارش

کودکان در معرض خطر بیشتری نسبت به قبل از رشد احاطه شده توسط جنگ سوء استفاده جنسی و پیوستن به گروه های مسلح یک مطالعه توسط موسسه خیریه نجات کودکان گزارش شده است. کودکان در آفریقا هستند که بیشتر تحت تاثیر قرار.

تقریبا از هر شش کودک در سراسر جهان — 415 میلیون کودک در تمام زندگی در یک درگیری منطقه در سال 2018 بیش از دو برابر این رقم ثبت شده در سال 1995 بر اساس یک گزارش منتشر شده در پنج شنبه نجات کودکان.

“آن سرسام آور است که جهان می ایستد در حالی که کودکان را هدف قرار داده و با مصونیت از مجازات” موسسه خیریه اجرایی Inger خاکستر در بیانیه ای گفت. “از سال 2005 حداقل 95,000 کودکان ثبت شد کشته شده اند و یا معلول دهها هزار نفر از کودکان ربوده شده و میلیون ها نفر از کودکان را از دسترسی به آموزش و پرورش و بهداشت و خدمات پس از خود بیمارستان ها مورد حمله قرار گرفتند.”

حوادث “نقض فاحش” در برابر کودکان افزایش یافته است 170% از سال 2010 با توجه به مطالعه ای با عنوان “توقف جنگ در کودکان است. از سال 2010 بوده است 34 درصد افزایش در تعداد از کودکان در مناطق جنگی.

خاکستر افزود که “نابودی زندگی کودکان” ادامه خواهد داد و اگر دولت ها در سراسر جهان موفق به اقدامات لازم برای حفاظت از آنها و اگر کسانی که مسئول جنایات در حال برگزار نشده به حساب.

Two kids in front of a wall damaged by shelling (picture-alliance/dpa/Bildfunk/A. Alkharboutli)

بیشتر کودکان در معرض خطر جنگ از همیشه قبل از, نجات, کودکان, گزارش

افریقایی کودکان و نوجوانان را تحت تاثیر قرار ترین

کودکان در آفریقا بودند که بدترین آسیب دیده با 170 میلیون زندگی در مناطق جنگی و مطالعه داشت. در خاورمیانه نزدیک به یک سوم کودکان احاطه شده بود جنگ است.

این گزارش همچنین نشان داد تعداد رکورد از کودکان در معرض بودن قبر نقض حقوق بشر از جمله قتل و نقص عضو, استخدام توسط نیروهای مسلح ربوده شدن حمله به مدارس و بیمارستان ها محرومیت از دسترسی انساندوستانه و تجاوز به عنف و یا دیگر اشکال خشونت جنسی.

ادامه مطلب: 2019 به پایان می رسد مرگبار دهه’ برای کودکان در مناطق جنگی

از تک تک کشور ها بیشترین تعداد کودکان زندگی در با شدت بالا مناطق جنگی داشت در نیجریه مکزیک, جمهوری دموکراتیک کنگو (DRC) و افغانستان است.

این مطالعه با اشاره به اینکه 2019 به نمایندگی از 18 سال از جنگ در افغانستان و این که هیچ کودکی در آنجا متولد شد و به صلح است.

شرایط مشابه مواجه پی در پی نسل از کودکان در کنگو سومالی و سودان جنوبی.

“در راه من به مدرسه من از ترس حملات انتحاری آدم ربایی و [من] است که کسی ممکن است کشتن من” به همت a 10-year-old کابل گفت: نجات کودکان. “مردم در حال کشتن کودکان. ما محافظت نمی کند. و ما اصلا مناسب مدارس است. تعداد زیادی از مردم کشته شدند و هیچ مکان امن برای مردم است.”

ادامه مطلب: 7,500 کودکان کشته و یا مجروح’ در یمن از سال 2013 سازمان ملل متحد می گوید

تفاوت های جنسیتی

پسران و دختران با آن مواجه انواع مختلف تهدیدات این مطالعه نشان داد.

“دختران در خطر به مراتب بالاتر از جنسی و دیگر اشکال خشونت جنسی از جمله فرزند زودهنگام و ازدواج اجباری” مطالعه گفت. “پسران بسیار بیشتر احتمال دارد به معرض قتل و نقص عضو, آدم ربایی و استخدام.”

Boots of a former child soldier in South Sudan next to a pile of automatic weapons (Getty Images/AFP/S. Glinski)

پسران بیشتر به احتمال زیاد مجبور به تبدیل شدن به کودک سربازان در حالی که دختران در صورت نرخ بالاتر از سوء استفاده جنسی

کودکان بازشماری هولناک pasts

این گزارش شامل اظهارات از کودکانی که بازگو تجارب خود را.

سمیرا 15 ساله نخست از عراق و مادر به یک سال 2-کودک گفت: نجات فرزند او ربوده شده بود با مادر و خواهر در اسارت نگهداری می شود و به فروش می رسد حداقل سه بار به افرادی که ضرب و شتم و تجاوز جنسی به او قبل از او مجبور به ازدواج با یک “دولت اسلامی” جنگنده در سوریه است.

یک پسر به نام پیتر بازگو چگونه او استخدام شد توسط یک گروه مسلح در سودان جنوبی قبل از فرار به اوگاندا.

“آنها به ما سلاح برای تیراندازی,” او گفت:. “آنها آموزش به شما چگونه به بار تفنگ, چگونه برای قرار دادن در گلوله و انتشار ماشه برای تفنگ به ساقه.”

“قلب من خوشحال بود وقتی که من وارد اوگاندا,” او اضافه شده است. “من تو را دیدم مدارس و بیمارستان ها. من هیجان زده بود و گفت: “این محل که در آن شما می توانید حداقل مطالعه و دریافت دارو هر زمان که شما مریض هستند.'”

اس ام اس/wmr (AFP dpa)

DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>