41 میلیون نفر را برای اعمال متحده بیکاری کمک های اولیه پس از همه گیری آغاز شده اما اخراج کند

(واشنگتن) — حدود 2.1 میلیون نفر و کاربردی برای مزایای بیکاری در ایالات متحده در هفته گذشته نشانه ای است که شرکت ها هنوز کاهش مشاغل در مواجهه با یک رکود عمیق و حتی بیشتر به عنوان کسب و کار بازگشایی و rehire برخی از گذاشته شدن کارکنان.

حدود 41 میلیون نفر در حال حاضر اعمال می شود برای کمک پس از شیوع ویروس به شدت در مارس هر چند نه همه آنها هنوز هم بیکار. وزارت کار گزارش روز شنبه شامل یک تعداد از همه مردم در حال حاضر دریافت کمک بیکاری: 21 میلیون. است که با یک اندازه گیری از تعداد بیکاران آمریکایی است.

ملی نرخ بیکاری بود 14.7% در ماه آوریل به بالاترین سطح خود از زمان رکود بزرگ و بسیاری از اقتصاددانان انتظار دارند که آن را نزدیک به 20 درصد است.

متحده به تدریج در حال راه اندازی مجدد اقتصاد خود را با اجازه دادن به برخی از کسب و کار — از ورزشگاه, خرده فروشی, مغازه ها و رستوران ها به مو و ناخن سالن — بازگشایی با برخی از محدودیت. به عنوان برخی از این کارفرمایان از جمله خودروسازان را به یاد می آورد بخشی از خود را گذاشته و کارکنان تعدادی از مردم دریافت مزایای بیکاری کاهش یافته است.

برای اولین بار برنامه های کاربردی برای کمک بیکاری هر چند هنوز هم با تاریخی استانداردهای در حال حاضر کاهش یافته است به مدت هشت هفته متوالی. در علاوه بر این به کسانی که اعمال هفته گذشته اضافی 1.2 میلیون کاربردی تحت یک برنامه جدید برای خود اشتغالی و فرفره کارگران که واجد شرایط برای بیکاری کمک کند. این آمار و ارقام نیست تنظیم برای تغییرات فصلی بنابراین دولت را شامل نمی شود آنها را در داده ها به طور کلی.

تحلیلگران در حال نظارت بر ورودی های اقتصادی برای سنجش چگونه مصرف کنندگان در پاسخ به عنوان بسیاری از موسسات خرده فروشی به تدریج بازگشایی شده است. شغل نمی بازگشت به هیچ وجه قابل تا زمانی که آمریکایی ها باقی می ماند آهسته به سر هزینه های خود را در سطح قبلی است.

داده ها از تعقیب بانک کارت های اعتباری و بدهی را نشان می دهد که مصرف کنندگان را به آرامی افزایش هزینه های خود را از دولت توزیع محرک چک در اواسط ماه آوریل است. مخارج مصرف کننده در حال سقوط 40% در ماه مارس در مقایسه با یک سال پیش از آن اما پس از بازگشت به 20 درصد کمتر از سال پیش سطح.

بیشتر این افزایش رخ داده است در خرید آنلاین است که به بهبود پیش-virus سطح پس از سقوط حدود 20٪. اما آفلاین هزینه های که باعث می شود تا اکثریت قریب به اتفاق مخارج مصرف کننده هنوز 35 درصد از یک سال پیش با توجه به تعقیب پس از کاهش 50% در پایین ترین نقطه.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>