(ST. لوئیس) — پلیس می گویند چهار افسران اصابت گلوله پس از تظاهرات در سنت لوئیس که در آغاز مسالمت آمیز جمعه شد خشونت آمیز یک شبه با تظاهرکنندگان فوق العاده ویندوز و سرقت اقلام از کسب و کار و سوزش آتش سوزی در منطقه مرکز شهر.

اداره پلیس توییتی اوایل روز شنبه که ماموران گرفته شد به یک بیمارستان با آسیب شد که اعتقاد به تهدید کننده زندگی. معلوم بود که از کار اخراج شده بود عکس.

هرج و مرج در سنت لوئیس به دنبال ادامه تظاهرات دوشنبه در میسوری بیش از مرگ جورج فلوید و رفتار پلیس آمریکایی های آفریقایی تبار با تجمعات نیز در کانزاس سیتی برگزار شد و شهرستان Jefferson.

در بعد از ظهر دوشنبه چند صد نفر بسیج مسالمت آمیز در خارج از دادگستری مرکز در مرکز شهر سنت لوئیس از جمله شهردار Lyda Krewson و سنت لوئیس امنیت عمومی مدیر Jimmie ادواردز. معترضین بعد راه می رفت و به طاق دروازه پارک ملی و سپس بر روی در نزدیکی بزرگراه بین ایالتی 64.

اما بعد از روز شنبه معترضان با تجمع در مقابل مقر پلیس که در آن ماموران با شلیک گاز اشک آور. برخی از معترضان شکست ویندوز در مرکز شهر 7-11 فروشگاه به سرقت برده و موارد از قبل از داخل ساختمان به آتش کشیده شد.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de