4 فیلم است که در جنگ جهانی دوم راست, به گفته یک مورخ

With 75 سالگرد پایان جنگ جهانی دوم نزدیک — مارس 8, علامت V-E روز پایان جنگ در اروپا و اوت. 15 علامت V-J Day برای ژاپنی ها تسلیم — یک چرخه از به یاد آوردن آن دوران شکل گیری جنگ نیز به پایان رسیده است.

اما جنگ را از حضور در زندگی روزمره نمی خواهد ناپدید می شوند زمانی که سالگرد عبور تشکر در بخشی به آن تاثیر زیادی نه تنها در رویدادهای جهان, بلکه در فرهنگ عامه — از جمله سینما. جنگ جهانی دوم به تصویر کشیده شده بر روی صفحه نمایش در حالی که آن را هنوز هم می جنگیدند و در ادامه برای الهام بخشیدن به هالیوود به این روز است. اما نه هر فیلم می کند به همان اندازه خوب کار گرفتن آنچه در آن دوره بود واقعا دوست دارم.

در اینجا چهار فیلم که با دقت به تصویر کشیدن زندگی, در طول و پس از جنگ با توجه به غارت Citino ارشد مورخ در ملی جنگ جهانی دوم موزه. Citino صحبت در مورد جنگ جهانی دوم فیلم در ترنر کلاسیک و خدمات در Celluloid پادکست و وزن در دقیق ترین فیلم در مورد D-Day برای سالگرد 75 در تابستان گذشته. در اینجا خود را انتخاب برای بالا فیلم که با دقت منعکس کننده تاثیر و تجربه از جنگ جهانی دوم برای سربازان و همچنین به عنوان کسانی که در مقابل خانه.

هشدار: این پست شامل اخلال گران برای انتخاب فیلم

کازابلانکا (1942)

تماشا کنید: AmazonPrime, Google Play, iTunes, vudu, یوتیوب

بیشتر Merrier (1943)

تماشا کنید: آمازون نخست معیار کانال های Google Play, iTunes, vudu, یوتیوب

بهترین سال های زندگی ما (1946)

تماشا کنید: آمازون نخست آیتونز

Stalag 17 (1953)

تماشا کنید: آمازون نخست, Google Play, iTunes, Kanopy, vudu, یوتیوب

نوشتن به اولیویا B. Waxman در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>