چهار مینیاپولیس افسران درگیر در دستگیری یک مرد سیاه پوست که در بازداشت پلیس بودند اخراج سه شنبه ساعت پس از اطرافیان ویدئو باعث هتک حرمت با فیلم است که نشان داد این مرد التماس که او نمی تواند نفس بکشد به عنوان یک افسر زانو در گردن او.

مینیاپولیس شهردار یعقوب فری توییتی در مورد اخراج و گفت: “این درست است تماس بگیرید.”

چند صد نفر از معترضان جمع شده بودند اوایل جمعه شب در خیابان که در آن جورج فلوید درگذشت شعار و حمل و آگهی ها که عنوان خوانده شده, “من نمی توانم نفس بکشم” و “زندان قاتل KKKops.”

مرگ این مرد دوشنبه شب پس از او با تلاش ماموران تحت بررسی بود توسط اف بی آی و وزارت امور خارجه مقامات اجرای قانون است. آن را بلافاصله جلب مقایسه به صورت Eric Garner, گزارشی مردی که در سال 2014 در نیویورک و پس از او قرار داده شده در سبد توسط پلیس و التماس برای زندگی خود گفت که او نمی تواند نفس بکشد.

فری عذرخواهی به جامعه سیاه و سفید در اوایل روز سه شنبه در یک پست در Facebook صفحه.

“سیاه بودن در آمریکا نباید حکم اعدام. برای پنج دقیقه ما را به تماشای یک افسر مطبوعات زانو خود را به یک مرد سیاه پوست گردن. پنج دقیقه. وقتی شما می شنوید کسی تماس برای کمک به شما قرار است برای کمک به. این افسر شکست خورده در اساسی ترین انسان, حس,” فری ارسال شده است.

برپایی تظاهرات به فراخوان عدالت برای جورج فلوید روز سه شنبه در مینیاپولیس. چهار مینیاپولیس افسران درگیر در دستگیری فلوید, سیاه و سفید مردی که در بازداشت پلیس بودند اخراج سه شنبه ساعت پس از اطرافیان را تصویری نشان داد یک افسر زانو روی دستبند را گردن. (کارلوس گونزالس/استار تریبیون از طریق AP)

پلیس گفت: این مرد همسان شرح یک مظنون در یک مورد جعل در یک فروشگاه مواد غذایی و این که او در برابر بازداشت. ناشناس افسر نادیده درخواست خود.

“لطفا, لطفا, لطفا, من نمی تواند نفس بکشد. لطفا مرد” مرد که دست به دستبند شنیده گفتن افسر.

پس از چند دقیقه یکی از افسران می گوید این مرد به “استراحت.” ساعت عبور و مرد می شود حرکت تحت افسر داری. افسر برگ زانو خود را در گردن برای چند دقیقه بیشتر.

‘او در خانواده’

چند تن از شاهدان جمع شده بودند در نزدیکی پیاده رو برخی از ضبط صحنه بر روی تلفن های خود را. تماشاگران تبدیل شد به طور فزاینده ای آشفته به عنوان مرد التماس کرد با پلیس است. یکی از اطرافیان گفت: ماموران آنها نیاز به او اجازه نفس کشیدن. یکی دیگر فریاد زد و آنها را برای بررسی این مرد پالس.

قربانی شناسایی شد که جورج فلوید توسط بن Crump برجسته حقوق مدنی و وکیل صدمه شخصی که گفت که او استخدام شده بود توسط Floyd خانواده.

یک معترض دعا در مقابل موقت یادبود فلوید در مینیاپولیس در روز سه شنبه. (Kerem Yucel/خبرگزاری گتی ایماژ)

“همه ما به تماشای وحشتناک مرگ جورج فلوید در فیلم به عنوان شاهد التماس افسر پلیس او را به داخل ماشین پلیس و دریافت کردن گردن خود” Crump در بیانیه ای گفت. “این سوء استفاده بیش از حد و غیر انسانی استفاده از نیروی هزینه زندگی یک مرد بود که بازداشت توسط پلیس برای بازجویی در مورد غیر خشونت آمیز و اتهام است.”

مینیاپولیس رئیس پلیس Medaria Arradondo گفت که این گروه را به انجام کامل تحقیقات داخلی. پلیس نیست شناسایی افسران, اما وکیل تام کلی تایید کرد که او به نمایندگی از درک چوین افسر دیده می شود با زانو خود را در Floyd گردن. کلی کاهش یافته است به نظر بیشتر است.

پلیس بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای چوین سابقه خدمات. اخبار حساب نشان می دهد او یکی از شش افسران که شلیک سلاح های خود را در سال 2006 مرگ Wayne ریس, چه کسی به پلیس گفت: با اشاره اره-off shotgun در افسران پس از چاقو دو نفر است. چوین را نیز به ضرب گلوله و مجروح شدن یک مرد در سال 2008 در یک مبارزه پس از چوین و شریک زندگی خود را در پاسخ به یک گزارش داخلی حمله.

چارلز McMillian, 60, مینیاپولیس گفت: او را دیدم پلیس در تلاش برای دریافت فلوید به پشت پیراهن و شنیده فلوید به آنها بگویید که او claustrophobic.

درگیری معترضان و پلیس در صورت هر یک از دیگر در طول یک تظاهرات برای فلوید در مینیاپولیس در روز سه شنبه. (ریچارد Tsong-Taatarii/استار تریبیون از طریق AP)

پس از این افسر را به زانو در گردن او McMillian گفت: مرد شروع کرد به تماس مادر خود را به نام “و سپس او درگذشت.”

“چرا که آن را نمی باید اتفاق می افتد” McMillian گفت.

فلوید کار کرده بود امنیت را برای پنج سال در یک رستوران به نام Conga لاتین اغذیه فروشی و مشروب فروشی و اجاره یک خانه از صاحب رستوران Jovanni Thunstrom.

او “یک دوست خوب فرد و مستاجر” به صاحب رستوران گفت: استار تریبیون. “او در خانواده است. خود را از همکاران و دوستان او را دوست داشتم.”

مامور مهار مرد بیش از حد طولانی, کارشناسان می گویند

کارشناسان پلیس در استفاده از زور به اسوشیتد پرس گفت که این افسر به وضوح مهار این مرد بیش از حد طولانی است. آنها اشاره شد و تحت کنترل و دیگر مبارزه.

اندرو اسکات سابق بوکا راتون فلوریدا., رئیس پلیس که در حال حاضر شهادت به عنوان شاهد متخصص در استفاده-از-نیروی موارد به نام فلوید مرگ “ترکیبی از عدم آموزش مناسب و یا بی توجهی به آموزش خود را.”

“او نمی تواند حرکت کند. او به آنها می گفت او نمی تواند نفس بکشد و آنها را نادیده گرفته و او را” اسکات گفت. “من حتی نمی توانم آن را توصیف کنم. آن را دشوار است به سازمان دیده بان.”

شهر نیویورک افسر گارنر مورد گفت: او با استفاده از یک حقوقی مانور به نام “کمربند ایمنی” برای پایین آوردن جلب آنها به پلیس گفت: تا به حال شده است مقاومت در برابر بازداشت. اما به پزشکی قانونی مراجعه به آن به عنوان یک سبد در گزارش کالبد شکافی و گفت: آن منجر به مرگ او. سبد manoeuvres ممنوع تحت پلیس نیویورک سیاست.

یک افسر پلیس می اندازد یک قوطی گاز اشک آور به سمت معترضان در مینیاپولیس پلیس حوزه در طول این تجمع برای Floyd. (ریچارد Tsong-Taatarii/استار تریبیون از طریق AP)

یک هیئت منصفه بعد از آن تصمیم گرفت در برابر indicting افسران درگیر در جلب مرگ جرقه تظاهرات در سراسر کشور است.

در مینیاپولیس زانو در یک مظنون را گردن مجاز است در زیر بخش استفاده-از-نیروی سیاست برای افسران که با دریافت آموزش در مورد چگونه برای فشرده سازی یک گردن بدون اعمال فشار مستقیم به راه هوایی. آن در نظر گرفته شده است “غیر کشنده نیروی گزینه” با توجه به سیاست اداره کتاب است.

یک سبد در نظر گرفته شده است یک نیروی مرگبار گزینه و شامل کسی که مانع تنفس. با توجه به این بخش را استفاده از نیروی سیاست ماموران پلیس به استفاده از تنها یک مقدار نیروی لازم خواهد بود که عینی معقول است.

پلیس اتحادیه خواسته های عمومی به صبر برای بررسی به آن دوره و نه به “راش به قضاوت و بلافاصله محکوم افسران ما.” Hennepin شهرستان دفتر دادستان که مسئولیت رسیدگی به هر گونه تعقیب پلیس در اتهامات عنوان شده علیه دولت گفت: در بیانیه ای که آن را “شوکه و غمگین” با تصویری و متعهد به رسیدگی به پرونده نسبتا. ایالات متحده دفتر دادستان در مینه سوتا کاهش یافته بود.

تمام بدن فیلم دوربین در مینیاپولیس مورد تبدیل شده بود به مینه سوتا اداره جنایی و دلهره و آژانس خواسته است به صحبت کردن با هر کسی که شاهد دستگیری و یا ثبت تصویری.

اف بی آی در حال انجام یک جداگانه فدرال حقوق مدنی تحقیق در درخواست از مینیاپولیس پلیس BCA گفت. پیام های چپ با اف بی آی نمی شد و بلافاصله بازگشت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de